Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:12

 • Basın Daveti FODER – VISA Türkiye 16 Nisan 2019, 09:30 -

  Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği (FODER) tarafından, Visa Türkiye’nin desteğiyle bu yıl ikincisi gerçekleştirilen “Türkiye Finansal Okuryazarlık Araştırması”nın sonuçlarını paylaşmak amacıyla bir basın toplantısı düzenliyoruz. Toplant FODER Kurucu Başkanı Özlem Denizmen ve Visa Türkiye Genel Müdürü / FODER Yönetim Kurulu Üyesi Merve Tezel’in ev sahipliğindegerçekleşecek.

 • Konferans TestIstanbul Konferansı 16 Nisan 2019, 09:00 Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel -

  Güneydoğu Avrupa ve Ortadoğu’nun uluslararası boyuttaki ilk ve tek yazılım testi konferansı TestIstanbul, bu yıl onuncu kez gerçekleştirilecek. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da kapsamlı içeriği ile öne çıkan etkinlikte, “Test ekiplerinize enerji yükleyin” ve “Yazılım testinde parlak bir kariyer fırsatı: Test Mühendisliği X.0” başlıkları değerlendirilecek. Etkinliğin keynote konuşmacıları JClarity CTO’su Kirk Pepperdine, F-Secure Kıdemli Yöneticisi Maaret Pyhäjärvi, Notbinary QA Danışmanı Viv Richards, Test Insane Test Uzmanı, Hacker ve CEO Santhosh Tuppad, Provincie Zuid-Holland Profesyonel Test Servisleri Uzmanı Bob Van De Burgt ile Testinium’un CPO’su Onur Erdoğan ve CEO’su Melih Sakarya olarak sıralanıyor.

 • Ödül Töreni ONEİSTANBUL 11 Nisan 2019, 10:30 -

  İstanbul’u dünyada daha fazla görünür kılmak amacıyla düzenlenen #oneistanbul Instagram yarışması ödül töreni 11.04.2019 tarihinde gerçekleşecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Ticaret Odası, TUGEV ve İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (ICVB) işbirliğiyle tarihi, kültürel, doğal güzelliklerle dünyanın gözbebeği olan İstanbul’u dünyada daha fazla görünür kılmak amacıyla 2015 yılında sosyal medyada başlatılan ve bu yıl Türk Hava Yolları işbirliğinde yürütülen Oneistanbul Instagram Yarışması’nın kazananları törenle açıklanacak.

 • Basın Daveti Çağrı Merkezleri Derneği 11 Nisan 2019, 09:30 -

  “2018 Türkiye Çağrı Merkezi Sektörü Pazar Verileri” araştırmasının sonuçlarını açıklayacağımız basın toplantısına davetlisiniz. Sektörünün bilgi merkezi ve referans noktası olan Çağrı Merkezleri Derneği tarafından, XSIGHTS Araştırma ve Danışmanlık proje yönetiminde gerçekleştirilen ve her yıl kamuoyuna açıklanan bu değerli çalışmanın, sektör ile ilgili tüm paydaşlara ışık tutması amaçlanmaktadır. Toplantıya ÇMD Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü ile ÇMD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Eniz Akdağ, Zekeriya Arslan, Çağatay Aynur, Banu Hızlı ve XSIGHTS Araştırma ve Danışmanlık Genel Müdürü Çiğdem Penn katılacaktır.

 • Zirve İşveren Markası Zirvesi 11 Nisan 2019, 09:00 -

  Geçtiğimiz yıllarda 2 farklı ülkede gerçekleştirilen, toplam 108 konuşmacıya ev sahipliği yapan, 2000’ yakın katılımcının ağırlandığı Employer Brand Summit – İşveren Markası Zirvesi, bu sene QNB Finansbank ana sponsorluğunda, “The Story of HR” teması ile katılımcılarla buluşacak. Dünyanın ilham veren işveren markası liderleri ile Türkiye’nin lider işverenleri konuyu “Behind the Scenes”, “Flashbacks”, “Newsreel” ve “Coming Soon” başlıkları üzerinden anlatarak, katılımcılara ilham verecek. Dijital pazarlama dünyasının ünlü stratejistlerinden Ph. Creative Partneri Dave Hazlehurst, Brunel Üniversitesi Davranış ve İnsan Kaynakları Yönetimi Profesörü Mustafa Özbilgin ve Clinch EVP Global İş Geliştirme’den Shane Gray gibi alanının ünlü simalarının İK’nin dünden bugüne yolculuğuna dair kendi alanlarında konuşacakları etkinlikte, En Gözde Şirketler araştırma sonuçları ödül töreni ile sahiplerini bulacak.

 • Basın Daveti TSPB-Madencilik, UMREK ve Finansman Toplantısı 26 Mart 2019, 09:00 -

  T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı ve UMREK Başkanımız Sayın Mithat CANSIZ, Borsa İstanbul A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Prof. Dr. Erişah ARICAN, BDDK Başkanımız Sayın Mehmet Ali AKBEN ve SPK Başkanımız Sayın Ali Fuat TAŞKESENLİOĞLU’nun açılış konuşmalarını yapacakları, “Madencilik, UMREK ve Finansman Toplantısı” 26 Mart 2019, Salı günü, 09.00 – 14.00 saatlerinde, düzenlenecektir.

 • Etkinlik TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 16 Mart 2019, 09:00 Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşimi, İnönü Mah. Kayışdağı Cad. 326A Ataşehir -

  Yeditepe Üniversitesi’nde düzenlenecek olan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü, ilham veren konuşmacıların ve sektörel çevrelerin geniş katılımıyla gerçekleştirilecek. “O yaparsa ben de yaparım” sloganıyla yola çıkan TurkishWIN, Türkiye'deki ilk ve tek kadın odaklı kariyer etkinliğinde, yirmiden fazla konuşmacıyla iş dünyasından birçok önemli ismi, iş hayatına atılmaya hazırlanan 1000’den fazla üniversiteli genç kadını, kadın yeteneklere yatırım yapan şirketler ve iş hayatında kız kardeşlik için “ben de varım“ diyen çalışan kadınları Yeditepe Üniversitesi’nde buluşturacak.

 • Basın Daveti İstihdam seferberliği 2019 15 Mart 2019, 10:00 Haliç Kongre Merkezi -

  Başlatılan istihdam seferberliği kapsamında Valiliğimiz ve Büyükşehir Belediyemizin ev sahipliğinde; TOBB, İstanbulumuzun meslek odaları ve iş dünyasının önde gelen temsilcileriyle “İstihdam Seferberliği 2019 İstanbul Buluşması” yapılacaktır. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt Selçuk, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu ve İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Sayın Şekib Avdagiç ile İstanbul iş dünyasının temsilcilerinin iştirakleriyle düzenlenecek.

 • Etkinlik Pembepist etkinliği 10 Mart 2019, 13:00 Intercity İstanbul Park -

  Türkiye‘nin başarılı girişimci kadınları ve genç girişimci iş kadınları, Pembepist etkinliğinde 10 Mart 2019 tarihinde Intercity İstanbul Park‘ın ev sahipliğinde otomobilleriyle piste çıkarak mücadele edecekler. 
  Piste çıkacak kadınlar şu şekilde; 
  SİMİN BIÇAKÇIOĞLU RALLİCİ İŞ KADINI
  CANAN ÖZDEMİR       THE HOUSE HOTEL   
  CANSU CEBECİ           CEBECİ İNŞAAT          
  DAMLA SOYUER         MSC CRUİSE,ASYAPORT,MEDLOG   
  DİDEM FATİNOĞLU    SANİCA           
  DİLA TARKAN              VETRİNA        
  EBRU ÇAKMAZ           DEMAY HOLDİNG      
  ECE DİKMEN               SWAY HOTELS           
  ELİF SARIBAY              TURYAP         
  EMİNE ŞAHİNKAYA     AŞANTEKS     
  GÜLDEN TÜRKTAN     IWF     
  MİNE AYHAN  EUROP ASSİSTANCE  
  NİLGÜN KELEŞ            SERTRANS LOJİSTİK   
  SİBEL BÜYÜKUĞUR     BROSSLİFE     
  SİMA TARKAN DİLA    SİMA GROUP 
  ZEYNEB ÇİLEK             ÇİLEK MOBİLYA        
  AYŞE ÖZYILMAZEL PİST YORUMCUSU

 • Etkinlik Ünlü kadınlar başarı hikayelerini anlatıyor 08 Mart 2019, 09:00 Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü (B Konferans Salonu) -

  Milyonların ilgiyle takip ederek örnek aldığı 8 başarılı kadın, Dünya Kadınlar Günü’nde hikayelerini sevenleriyle paylaşacak. Demet Evgar, Tanem Sivar, Bengi Kurtcebe ve Çağla Büyükakçay gibi isimlerin yer aldığı etkinlikte, başarılar ve deneyimler anlatılacak.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster