Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:16

 • Basın daveti EMITT 2019 31 Ocak 2019, 11:00 Tüyap Palas Otel, İstanbul Balo Salonu, A- Blok Kat 2, Büyükçekmece -

  Dünyanın en büyük turizm fuarları arasında yer alan ve 31 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 90 ülkeden katılımcı ve 60.000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. Fuar; Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yanısıra Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda ve KOSGEB’in desteğini alan Türkiye Otelciler Federasyonu ile Türkiye Turizm

 • Panel Altınbaş Üniversitesi 30 Ocak 2019, 19:00 Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Yerleşkesi Konferans Salonu -

  Altınbaş Üniversitesi "Çarşamba Buluşmaları"nda bu hafta; Dr.Mahfi Eğilmez, Doç.Dr. Işın Çelebi ve Prof.Dr. Emre Alkin, "Neden Böyle Olduk, Şimdi Ne Olacak?" başlıklı panelle Türkiye'de ekonomik görünümün geniş bir değerlendirmesini yapıyorlar

 • Basın daveti Aytemiz Petolcülük 30 Ocak 2019, 09:30 Aytemiz Petolcülük Koşuyolu -

  Tüketicinin beklenti ve ihtiyaçlarını sürekli dinleyerek “sürdürülebilir ve şaşırtan hizmetler” sunan sektörün öncü markası Aytemiz, tüketici alışkanlıklarını değiştirecek yeni bir şaşırtan hizmete daha imza atıyor. Toplantı 2019 yılı itibari ile başlayacak ve sektörün dinamiklerine ivme kazandıracak bu yeni hizmete ilişkin olarak, Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke ev sahipliğinde düzenlenecek.

 • Basın daveti Tarım Kredi Kooperatifleri/Bereket Sigorta 30 Ocak 2019, 09:00 -

  Türkiye’nin en büyük çiftçi ailesi olan Tarım Kredi Kooperatifleri, çiftçilerin hayatını kolaylaştıracak bir anlaşmaya daha imza atıyor. Toplantıya Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü ve Bereket Sigorta ile Bereket Emeklilik ve Hayat Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fahrettin Poyraz ve Bereket Sigorta ile Bereket Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Mahmut Güngör katılacak.

 • Basın daveti Garanti Bankası 29 Ocak 2019, 09:30 -

  Türkiye’de yarattığı markalarla kredi kartı pazarına yön veren Garanti Bankası, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran özel ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek, sektöre farklı bir soluk getirecek yeni kredi kartı Shop&Fly’ı kullanıma sundu. Uçuş ve alışveriş deneyimini bir araya getiren Shop&Fly kredi kartının tanıtımı, Garanti Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ) ev sahipliğinde gerçekleşecek. 

 • Basın daveti Turkcell 28 Ocak 2019, 10:00 -

  Turkcell, çocukları dijital dünyadaki risklere karşı korumaya yönelik büyük bir projeye öncülük ediyor.  Eğitim alanında yaşanacak bu önemli gelişmeyi 28 Ocak 2019 tarihinde Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça ve Genel Müdür Kaan Terzioğlu açıklayacak.

 • Basın daveti Asya Altyapı Yatırım Bankası 28 Ocak 2019, 09:30 -

  Asya Altyapı Yatırım Bankası (AIIB), üçüncü büyük yatırım pazarı olarak konumlandırdığı Türkiye’ye 2018 yılında iki proje için 800 milyon ABD dolarına varan bir finansman sağladı. yapılacak toplantıda yatırımlarına devam etmeyi planlayan AIIB önümüzdeki dönemdeki faaliyetlerini paylaşacak. 

 • Turnuva Gillette Fortnite Turnuvası 26 Ocak 2019, 11:00 Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi -

  Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de sporun en büyük destekçilerinden Gillette olarak yeni yıla #GilletteGibi bir performansla başlıyoruz! Dünyanın önde gelen oyun geliştirme şirketi Epic Games tarafından desteklenen Gillette Fortnite Turnuvası’nı düzenleyerek bir ilke daha imza atıyor, dünyanın bu en popüler hayatta kalma oyununu oynayarak yeteneklerini sergileyen gençlere destek olmanın gururunu yaşıyoruz. 26 Ocak Cumartesi günü, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenleyeceğimiz ‘Multiplayer E-spor ve Oyun Festivali: Chapter VII’ turnuva final gecesinde ünlü yayıncılardan oluşan karmamız; Ahmet Sonuç (Jahrein), Pinti Panda, Ferit Karakaya (WTCN), Vicrains, Batu Bozkan (Videoyun), Mete Özbey (EasterGamerTV), ThaldrinLol, Kendine Müzisyen, Grimnax ve Zeusidious’la birlikte yarışacak olan finalistlerimiz heyecan dolu bir turnuva finaline imza atacaklar.

 • Basın daveti Mücevher İhracatçıları Birliği 25 Ocak 2019, 10:00 Dış Ticaret Kompleksi, A Blok Konferans Salonu / Yenibosna -

  Mücevher İhracatçıları Birliği, 2018 yılında gerçekleştirdiği ihracat iktarını, 2019 yılı yol haritasını ve sektör olarak beklentilerini açıklıyor.

 • Etkinlik Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi 24 Ocak 2019, 18:30 BTM-Fulya -

  İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) girişimciliği teşvik için kurduğu Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) yeni yılın ilk sahnesini Mucit Girişimciler için düzenliyor. TÜMMİAD işbirliği ile hayata geçirilen Mucit Girişimci Programı’nın ikincisinde Keiretsu Forum Türkiye de proje destekçisi oldu. Mucit Girişimci programının ikinci sahnesi olan “Mucitler Sahnesi” 24 Ocak Perşembe günü saat 18:30’da BTM’nin Fulya’daki merkezinde gerçekleştirilecek.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster