Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:13

 • Ödül Töreni Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi Ödül Töreni 07 Mart 2019, 19:00 -

  Ekonomist Dergisi ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) işbirliğinde bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi Araştırması Ödül Töreni, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin katılımıyla gerçekleştirilecek.

 • Konferans TÜSİAD-Alarko Holding 07 Mart 2019, 09:00 Alarko Holding-Ortaköy -

  Global Compact Türkiye, AÇEV, TÜSİAD, UNFPA, UN Women, YANINDAYIZ Derneği işbirliği ile 7 Mart Perşembe günü Alarko Holding ev sahipliğinde “İş Dünyasında Kadının Güçlenmesi için Çocuk Bakım ve Eğitim Hizmetlerinin Yaygınlaşması” başlıklı bir konferans düzenlenecek. Konferansta TÜSİAD, AÇEV ve PwC tarafından hazırlanan "İş ve Özel Yaşam Dengesi Yolunda Çocuk Bakım ve Eğitim Hizmetlerinin (kreşlerin) Yaygınlaştırılması" raporu da tanıtılacak. 

 • Zirve Microsoft Teknoloji Zirvesi 07 Mart 2019, 08:30 Haliç Kongre Merkezi -

  Bu yıl 6’ncısı gerçekleştirilecek Microsoft Teknoloji Zirvesi, 7 Mart 2019'da Haliç Kongre Merkezi’nde katılımcılarıyla buluşuyor. Microsoft Teknoloji Zirvesi’nde katılımcılar uzmanların gözünden dijital dönüşüm, siber güvenlik, yeni nesil teknolojiler ve sektörel çözümlerle ilgili en yeni gelişmeleri dinleyecek. Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi aracılığıyla da bu teknolojileri deneyimleme fırsatı yakalayacak.Zirve kapsamında Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu’nun moderatörlüğünde gerçekleştirilecek CEO panelinde, Garanti Bankası CEO’su Ali Fuat Erbil, TAV Havalimanları, Holding İcra Kurulu Başkanı Dr. Eng. M. Sani Şener, Ford Otosan CEO’su Haydar Yenigün konuşmacı olarak yer alarak deneyimlerini paylaşacak. 

 • Etkinlik GYİAD (Kendi Hikayesini Yazanlar) 05 Mart 2019, 18:30 -

  GYİAD girişimcilik vakaları serisinin ikinci kitabı Kendi Hikayesini Yazanlar’da GYİAD üyesi beş kadın girişimcinin içtenlikle anlattıkları deneyimleri vaka-öykü şeklinde okuyucuya aktarılıyor. Kitapta, Gülsha Kozmetik Kurucusu & Genel Müdürü Gülşah Gürkan, Happy İnsan Kaynakları & Omuz Omuza Engelsiz İnsan Kaynakları Kurucusu & Genel Müdürü Özgül Topkan Koruyan, MPM Gıda Kurucusu Pelin Özer, EDT Saglık Kurucusu & Genel Müdürü Dilşad Çelebi ve Artisan Grup Kurucu & Genel Müdür Özge Yılmaz tecrübelerini okurlarla paylaşıyor.Doç. Dr. Ata Demirci imzasını taşıyan kitap, girişimciliğe ilişkin hayali olan gençlere gerçeklerden yola çıkarak ışık tutan bir rehber niteliğine sahip.

 • Basın Daveti Teknosa 05 Mart 2019, 10:30 -

  Teknosa olarak toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadının iş hayatındaki yerinin güçlendirilmesi konusunda sorumluluklarımıza öncelik veriyoruz. “Kadın için Teknoloji” yaklaşımını daha geniş kitlelerle paylaşmak ve daha fazla kadını teknolojiye yakınlaştırmak amacıyla videographer Rahşan Gülşan ile çok özel bir video serisi hazırladık. Hande Altaylı, Ceylan Ertem, Aslı İnandık, Nur Ger, Zeynep Üner gibi alanlarında başarılı, üretken ve rol model kadınların da desteğiyle gerçekleştirdiğimiz projenin ilk paylaşım toplantısını siz değerli basın mensupları ve fikir önderleriyle birlikte yapmak istiyoruz. Etkinliğe Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan, Teknosa Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Bahçıvanoğlu ve proje elçisi Rahşan Gülşan’ın katılacak.

 • Panel Altınbaş Üniversitesi/Çarşamba Buluşmaları 27 Şubat 2019, 19:00 Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Kampüsü Konferans Salonu -

  Çarşamba Buluşmaları "Ekonomi Söyleşileri"nde bu hafta, Türkiye'nin seçkin iktisatçıları ekonomide önemli bir başlığı tartışıyorlar. Katılımcılar: Dr. Mahfi EĞİLMEZ- Altınbaş Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi-Doç. Dr. Işın ÇELEBİ - Altınbaş Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi-Prof. Dr. Berrin ATAMAN - Altınbaş Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi-Prof. Dr. Cem KILIÇ - TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi 

 • Basın daveti SunExpress 27 Şubat 2019, 10:00 -

  27 Şubat Çarşamba günü düzenlenecek basın toplantısında SunExpress Genel Müdürü Jens Bischof, Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan ve SunExpress Almanya Genel Müdür Yardımcısı Alper Özen, SunExpress’in 2018 yılına ait trafik ve finansal rakamları ile 2019 yılına dair beklentilerini paylaşacaktır.

 • Basın Daveti TÜSİAD 27 Şubat 2019, 09:00 TÜSİAD Genel Merkezi -

  TÜSİAD'ın ekonomi toplantıları dizisinin üçüncüsü “İşgücü Piyasası Dinamikleri ve İşsizlik Sorunu” başlığı ile düzenleniyor. Toplantı 27 Şubat Çarşamba günü 09:00 – 12:00 saatleri arasında TÜSİAD Genel Merkezi'nde gerçekleşecek. İşgücü piyasasına ilişkin gelişme ve beklentilerin istişare edileceği toplantının açılış konuşması TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski tarafından yapılacak.

 • Basın Daveti TÜRKONFED 26 Şubat 2019, 13:00 İş Kuleleri, Kat 41 -

  “KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi” kuruluyor! İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) “2018 Yenilikçi ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı” kapsamında Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, İstanbul Valiliği ve Türkiye İş Bankası’nın desteği ile hayata geçiyor. Dijital Dönüşüm Merkezi’nin tanıtılacağı ve açılış konuşmalarını TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek ve İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yapacak. 

 • Zirve 2. Türkiye Enerji ve Doğal Kaynaklar Zirvesi 25 Şubat 2019, 09:00 Raffles İstanbul -

  Türkiye’nin enerji politikasına yön vermeyi amaçlayan ve sektörün devlerini buluşturacak ‘2. Türkiye Enerji ve Doğal Kaynaklar Zirvesi’ için geri sayım başladı. Turkuvaz Medya ve Para Dergisi tarafından T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayesinde düzenlenecek 2. Türkiye Enerji ve Doğal Kaynaklar Zirvesi, 25 Şubat 2019’da, Raffles İstanbul’da gerçekleşecek. T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in katılımının beklendiği Zirve’de enerji sektörünün önemli isimleri, sektörün geleceğine ışık tutacak.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster