Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:11

 • Basın Daveti Sompo Japan Sigorta 19 Nisan 2019, 10:00 -

  Sompo Japan Sigorta tarafından İstanbul Üniversitesi iş birliği ile 18 - 54 yaş arası örneklem kitle üzerinde yapılan ‘Yerküreye Saygı İklim Değişikliği Araştırma Projesi’ isimli araştırma tamamlandı. Araştırma sonuçlarını paylaşmak ve küresel iklim değişikliği “Yerküreye Saygı” projesinin lansmanını gerçekleştirmek üzere; Sompo Japan Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özer Şimşek, İstanbul Üniversitesi İstatistik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Haluk Zülfikâr ve Meteoroloji ve Afet Yönetimi Profesörü Mikdat Kadıoğlu’nun katılımıyla 19 Nisan, Cuma günü düzenlenecek.

 • Ödül Töreni Etik Değerler Merkezi Derneği 18 Nisan 2019, 16:00 -

  Etik değerlere önem veren ve şirket yönetimlerinde iş ahlakı ve etik değerlere bağlı olarak faaliyetlerini sürdürme konusunda titiz davranan şirketlerimizin ödüllendirilmesini, toplum önünde itibarının arttırılmasını sağlamak ve diğer şirketlerimizin de etik konusundaki duyarlılıklarını oluşturmak amacıyla bu yıl yedincisi düzenlenecek olan 2018 ETİKA töreninde, 18 Nisan 2019 tarihinde yapılacaktır.

 • Etkinlik Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası 18 Nisan 2019, 09:30 -

  Türkiye’de elektrikli ve hibrid araçların da artık bir haftası olacak. 18 Nisan Perşembe günü düzenlenecek basın lansmanında Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası’nın ilk detayları basın mensupları ile paylaşılacak. Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Derneği (TEHAD) tarafından başlatılan girişimle Jaguar, BMV, AVİS gibi sektörün baş aktörlerinin de katkılarıyla 20-21 Nisan tarihleri Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası olarak ilan edilecek. Bu kapsamda bu yıl ilk kez Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası’na özel bir açık hava etkinliği düzenlenecek. Markaların birbirinden özel elektrikli ve hibrid araçlarını sahaya çıkaracağı bu etkinlikte, daha önce elektrikli ve hibrid araçlarla tanışmamış katılımcılar, Kemerburgaz’da markaların 20’den fazla yeni model aracını, ücretsiz bir şekilde ilk kez deneyimleme, test edebilme fırsatı bulacak.

 • Zirve Müşteri Hizmetleri ve Deneyimi Zirvesi 18 Nisan 2019, 08:30 Hilton Bosphorus Elmadağ -

  Türkiye'nin müşteri deneyimini konu alan ilk ve tek etkinliği, Müşteri Hizmetleri ve Deneyimi Zirvesi, bu yıl da TURKCELL GLOBAL BİLGİ’nin ana sponsorluğunda 18 Nisan 2019 tarihinde Hilton Bosphorus Elmadağ’da gerçekleştirilecek. Nice Medya tarafından 7. kez organize edilen etkinlikte; Acıbadem, Akbank, Anadolu Sigorta, Avivasa, CMC, Cloudflex, Enterprise Türkiye, Denizbank, Hepsiburada, Koçtaş, Lexus, Level Markafoni, Microsoft, Osmanlı Menkul, Pegasus Havayolları SMG, Tanı, Team,, Vestel, Vodatech, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası gibi farklı sektörlerden birçok markanın üst düzey yöneticisi panel ve sunumlarda deneyim ve görüşlerini paylaşacak.

 • Ödül Töreni TSPB Sermaye Piyasaları Ödül Töreni 17 Nisan 2019, 18:30 -

  . TSPB Sermaye Piyasaları Ödül Töreni, 17 Nisan 2019 tarihinde, düzenlenecektir.

 • Basın Daveti Bloomberg ve Türk finans piyasası profesyonelleri 17 Nisan 2019, 18:00 BAU Beşiktaş Kampüsü -

  Dünyanın en itibarlı veri terminali Bloomberg ve yabancı şirketlerin Türkiye temsilcileri, Bahçeşehir Üniversitesi Finansal Uygulama ve Araştırma Merkezi (BFRC) tarafından düzenlecek olan etkinlikte bir araya geliyor. Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, ‘Medya, Teknoloji, Eğitim ve Global Finanslar’ başlıklı etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bloomberg tarafından teknik ve eğitim anlamında en donanımlı merkez olarak kabul edilen BAU Finansal Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenecek oturumlara; Bloomberg, Deutsche Securities ve Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası’nın temsilcileri konuşmacı olarak katılacak.

 • Basın Daveti Yerel Zincirler Buluşuyor 17 Nisan 2019, 10:30 Haliç Kongre Merkezi -

  Organize perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketler, 17-18 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul'da Haliç Kongre Merkezi'nde bir araya gelecek. Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen, sektörünün en büyük konferans ve fuarı Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2019; bu yıl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımıyla açılacak. Üreticiden tedarikçiye, perakendecilerden sektöre hizmet sunan firmalara kadar binlerce paydaşını bir araya getirecek YZB, “Değer” temasıyla kapılarını aralayacak. Ülke ekonomisine, istihdama, tedarikçilerine, tüketicilerine, bulundukları şehirlere değer katanlar 11'inci kez YZB’de buluşacak. Gıda ve perakende sektöründe gelecek hedeflerinin belirleneceği YZB'de bu yıl 300 marka yeni ürün, çözüm ve hizmetini tanıtırken, 9 oturumda sektörün 26 önemli ismi perakende sektöründeki güncel gelişmeleri katılımcılarla paylaşacak.

 • Forum Rockwell Automation Innovation & Technology Forum 17 Nisan 2019, 10:30 -

  Rockwell Automation, Türkiye’de ilk kez düzenlenen ‘Innovation & Technology Forum’unda sektör liderleri, yöneticileri ve temsilcilerini bir araya getiriyor. Rockwell Automation Ülke Direktörü Ediz Eren’in ev sahipliğinde gerçekleşecek forumda, otomasyon sektöründeki yenilikler ve teknolojik çözümler anlatılırken, Rockwell Automation’ın global yöneticileri de sektörlere yönelik çözümleri tanıtacak.

 • Basın Daveti Kordsa & Continental CoKoon 17 Nisan 2019, 09:30 -

  Kordsa ile lastik üreticisi Continental’in birlikte geliştirdiği ve lastik dünyasının bir devrim olarak nitelendirdiği yeni yapıştırma teknolojisi “CoKoon”un tanıtımı, 17 Nisan 2019 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek. Toplantı Kordsa CEO’su Ali Çalışkan ev sahipliğinde, Continental Türkiye Genel Müdürü Jaron Wiedmaier’ın katılımıyla gerçekleşecek.

 • Basın Daveti Allianz Türkiye 17 Nisan 2019, 09:00 -

  Allianz Türkiye olarak 2018 yılı sonuçlarımızı değerlendirmek, önümüzdeki dönem hedeflerimiz ve yeni yatırım planlarımız hakkındaki bilgi paylaşmak üzere sizlerle bir araya gelmek isteriz. Toplantı, Allianz Türkiye CEO’su Tolga Gürkan ve Allianz Türkiye CFO’su Ersin Pak’ın ev sahipliğinde 17 Nisan 2019 Çarşamba günü 09:00-11:00 saatleri arasında gerçekleşecek. 

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster