Güncel Etkinlikler

 • Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30 -

  Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020, Perşembe günü gerçekleştirilecek basın toplantısında Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)  ve Yatırım Fonlarında 2019 yılında yaşanan pozitif gelişmeler paylaşılırken aynı zamanda 2019 yılında köklü değişikliklerin ayak seslerinin duyulduğu BES ve Otomatik Katılım Sistemi (OKS) konuları değerlendirilecek. Toplantı TKYD Başkanı Mustafa Selim Yazıcı ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. 

 • Etkinlik Girişimcilik Vakfı - NEXT 2020 04 Aralık 2019, 17:00 MEF Üniversitesi -

  Amerikan Büyükelçiliği desteğiyle, Türkiye Girişimcilik Vakfı ve Mef Üniversitesi ortaklığında eğitim teknolojileri alanında farkındalık yaratmak, eğitim alanındaki problemlere inovatif çözümler üretmek amacıyla NEXT 2020 projesini hayata geçirmeye Prof. Dr. Erhan Erkut'un ilham konuşması ile başlıyoruz.

 • Konferans Yeni Nesil İş Analizi 03 Aralık 2019, 08:30 Sheraton Grand Istanbul Atasehir -

  Uluslararası BAistanbul Konferansı, Güney Doğu Avrupa ve Orta Doğu’nun ilk ve en büyük uluslararası iş analizi konferanslarını gerçekleştiren BA-Works tarafından, 3 Aralık 2019 tarihinde İstanbul’da düzenleniyor. Uluslararası İş Analizi Enstitüsü IIBA’nın destek verdiği ve bu yıl 5’incisi gerçekleşen konferans, “Yeni Nesil İş Analizi” sloganıyla teknoloji profesyonelleri ve farklı sektörlerden üst düzey yöneticileri bir araya getirecek. Global iş analizi ekosistemine mentor ve fikir lideri olarak destek veren IIBA Başkanı ve CEO’su Ken Fulmer, goCX Yönetici Ortağı Michel Stevens gibi isimlerin konuşmacı olarak katılacağı platform, iş analizi evreninin gündemini ele alırken bir yandan da sıra dışı içeriğiyle dikkat çekiyor.

 • Sergi Muhammed Yalçın Resim Sergisi 27 Kasım 2019, 15:00 Kuveyt Türk Genel Müdürlük Binası / Esentepe İstanbul -

  “Değerlerimizle büyüyoruz” söylemiyle Türkiye’nin sahip olduğu yerel ve milli tüm değerlerinin korunması, geliştirilmesi ve yaşatılması adına çalışmalarını sürdüren Kuveyt Türk, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü özelinde bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Engelli bir sanatçı olan Muhammed Yalçın’ın eserlerinden oluşan “Umut: Duvarımdaki Renkler” isimli sergiyi ziyaret edenler, baktıkları her yerde renkleri ve umudu görecek, engellerin sanatla aşıldığı başarı dolu bir hikâyeyi tuvallerde seyretme fırsatını bulacak.

 • Forum Türk ve İtalyan iş insanları Ekonomik Forumu 27 Kasım 2019, 13:45 -

  İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği’nin ev sahipliğinde ‘Tekrar ivme kazanan Türk ekonomisi ışığında Türkiye-İtalya ticari ilişkilerinde yeni fırsatlar’ konulu ekonomik forum gerçekleştirilecek. İtalya-Türkiye ekonomik ilişkilerinin masaya yatırılacağı forumda İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Livio Manzini, İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı İstanbul Başkanı Riccardo Landi ve İtalya Büyükelçisi Massimo Gaiani konuşmacı olarak hazır bulunacak.

 • Zirve Boğaziçi Zirvesi 27 Kasım 2019, 09:00 -

  Bu sene İstanbul'da 10'uncu kez düzenlenecek olan ve T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde yapılan Boğaziçi Zirvesi 27 Kasım Çarşamba günü başlıyor. 27-29 Kasım tarihlerinde İstanbul'da yapılacak olan zirvede 90 ülkeden 3 bini aşkın katılımcının yer alması bekleniyor. 3 gün boyunca düzenlenecek 32 panelde aralarında Almanya eski Cumhurbaşkanı Christian Wulff, İspanya eski Başbakanı Rodriguez Zapatero, Kolombiya eski Başkanı Andres Pastrana Arango, Mobius Capital Partners'ın kurucusu Mark Mobius ve Bluebay Varlık Yönetimi Stratejisti Tim Ash'in de bulunduğu çoğunluğu yabancı devlet adamları, akademisyenler, bürokratlar ve iş insanlarından oluşan 130'dan fazla konuşmacı yer alacak.

 • Forum Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası/TuREEFF 26 Kasım 2019, 09:30 -

  Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ev sahipliğinde 26 Kasım 2019 tarihinde Wyndham Grand Levent Otel'de gerçekleşecek olan “TuREEFF, Türkiye Konutlarda Enerji Verimliliği Finansman Programı Forum ve Ödül Töreni”ne davetlisiniz. 2014 yılında başlatılan Program, Türkiye’de konutlarda enerji verimliliği iyileştirmelerini finanse ederek, konut sahiplerinin enerji giderlerinin düşürülmesine yardımcı olmayı amaçlıyor. EBRD tarafından geliştirilen program, Temiz Teknoloji Fonu ve Avrupa Birliği tarafından desteklenmektedir.

 • Kongre Türkiye Kalite Derneği 26 Kasım 2019, 09:00 Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı -

  Mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek Türkiye’nin rekabet gücünü ve refah düzeyini yükseltmek adına çalışmalar yürüten Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından; 28. Kalite Kongresi düzenlenecek. Dünyayı çevreleyen değişimin beraberinde getirdiği sosyal, ekonomik, çevresel, jeopolitik, kültürel ve eğitim alanındaki sorunların mercek altına alınacağı kongre, 26-27 Kasım tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

 • Kongre 4. Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi 19 Kasım 2019, 09:30 -

  Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’nde, dönüşüm çağının; insanları, sektörleri ve finansal mimariyi nasıl etkileyeceği tartışılacak. Dünyadan ve Türkiye’den ünlü uzman ve liderlerin konuşmacı olacağı Kongrede, 28 panelin yanı sıra 30 farklı başlıkta eğitim programları da yer alacak.

 • Basın Daveti Chubb Türkiye 19 Kasım 2019, 09:30 -

  2009 yılında faaliyete başlayan Chubb Türkiye’nin 10 yılda neler yaptığını, imza attığı başarıları, Türkiye’deki sigortacılık sektörüne dair değerlendirmelerini ve 2019’u artık geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde Chubb Türkiye’nin hem 2020 hem uzun vadede planları paylaşılacak. 

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster