Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:4

 • Etkinlik Blockchain Türkiye Platformu 24 Ekim 2019, 09:00 E-Spor Arena, Maslak 42 -

  BCTR 1. Yıl Dönümü Etkinliğinde tüm çalışmalarımızın detaylarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.Toplantıya T.C. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan (onay beklenmektedir), Blockchain Türkiye Platformu kurucu üyeleri Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı ile Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Genel Müdürü Dr. Soner Canko, çok değerli Blockchain Türkiye Platformu üyeleri, iş birliklerimizin temsilcileri ve önemli konuşmacılar katılacak.

 • Konferans Temiz Enerji, Bilim ve Teknolojide Kadın Liderler 22 Ekim 2019, 13:00 -

  Sabancı Üniversitesi İstanbul Uluslararası Enerji ve İklim Merkezi (IICEC), Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu (CGFT) ve Hello Tomorrow Türkiye işbirliğiyle düzenlenen “Temiz Enerji, Bilim ve Teknolojide Kadın Liderler” konulu Uluslararası Konferans, 22 Ekim 2019 Salı günü gerçekleştirilecek. Konferansın açılış konuşmalarını Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı ve Energy Future Initiative Kurucusu & ABD Enerji Bakanı Eski Baş Danışmanı Melanie Kenderdine yapacak. Uluslararası Enerji Ajansı (IEA) Başkanı Dr. Fatih Birol da video mesajıyla katılımcılara seslenecek.

 • Basın Daveti Solar İstanbul 2020 22 Ekim 2019, 09:30 -

  Solar İstanbul 2020 - Güneş Enerjisi, Enerji Depolama, Elektrikli Ulaşım ve Dijitalleşme Fuarı ve Konferansı basın toplantısı.

 • Basın Daveti Türkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği 21 Ekim 2019, 09:00 -

  Türkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği (TÜRKBESD), 2019 yılının 9 aylık verilerini ve sektör değerlendirmesini 21 ekim pazartesi günü açıklanacak.

 • Fuar ENTECH Fuarı & Sıfır Atık Forumu 18 Ekim 2019, 10:00 CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi -

  CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık tarafından düzenlenen, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T. C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve KOSGEB tarafından desteklenen ENTECH - Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı, 17 Ekim Perşembe günü CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını açıyor. 18 Ekim Cuma günü ise ENTECH - Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı ile eş zamanlı yapılacak Sıfır Atık Forumu’nun açılışı Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum’un teşrifleri ve hitaplarıyla gerçekleştirilecek.

 • Basın Daveti Hepsiburada - CarrefourSA 17 Ekim 2019, 10:00 -

  E-ticaret platformu Hepsiburada ve perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA ortak bir projeyi hayata geçiriyor.

 • Basın Daveti İş Portföy 15 Ekim 2019, 09:00 -

  İş Portföy, İstanbul’un en ayrıcalıklı projesi Quasar İstanbul’da yer alan rezidans ve ofisleriyle kusursuz bir yaşama davet ediyor. Toplantı İş Portföy Genel Müdürü Tevfik Eraslan'ın ev sahipliğindegerçekleşecek.

 • Basın Daveti Gıda Perakendecileri Derneği 14 Ekim 2019, 09:00 -

  GPD (Gıda Perakendecileri Derneği) tarafından 14 Ekim 2019 tarihinde altıncısı düzenlenecek olan ve bu yılki teması “Gelecek, Çevik ve Dayanıklı Olanların” olarak belirlendi. 

 • Lansman HTC Vive Cosmos 10 Ekim 2019, 14:00 Watergarden, Barbaros, Kızılbegonya Sok 10/1, 34746 Ataşehir -

  Teknolojisi ile gerçeklik algısını sorgulatan, endüstriden eğitime, eğlenceden e-spor sektörüne kadar birçok alanda kullanılan VR başlıklarıyla fark yaratan HTC Vive, en yeni üst sınıf PC tabanlı sanal gerçeklik (VR) sistemi olan Vive Cosmos’u 10 Ekim 2019 Perşembe günü gerçekleştirilecek özel bir lansman ile Türkiye pazarına sunuyor. HTC Türkiye Ülke Müdürü Batuhan Başal’ın katılımı ile gerçekleşecek lansmanda erişilebilirlik ve kullanım kolaylığını yeni bir seviyeye taşıyan Vive Cosmos’un tüm detayları ve HTC Vive’ın VR sektöründe gerçekleştirdiği faaliyetler, yeni dönem çalışmaları anlatılacak.

 • Basın Daveti Mars Sportif 10 Ekim 2019, 10:30 -

  Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan 'Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı'nın verilerine göre, Türkiye’de bireylerin sadece yüzde 3.5'i düzenli (haftada en az 3 gün, 30 dakika orta seviyede) fiziksel aktivite yapıyor. Hareketsiz yaşam nedeniyle birçok insan fiziksel rahatsızlıklarla karşı karşıya…Bununla birlikte 2018’de spor salonunda spor yapanların sayısı 1 milyon 960 bin iken, bu yıl 2 milyon 100 bin kişiye çıktı. Türkiye’de her yıl büyüyen fitness sektörü, 2018’de 823 milyon euro'luk bir ekonomiye dönüştü. Türkiye'nin en büyük spor kulübü zinciri Mars Sportif, 91 kulübüyle Türkiye'yi daha fit hale getirmek için çalışmaya devam ediyor. Toplantıda Mars Sportif CEO'su Bahar Uçanlar Türkiye'de büyüyen fitness ekonomisini ve artan hareket etme farkındalığını anlatacak. 

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster