Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:5

 • Basın Daveti KAGİDER ve Türk Tuborg 10 Ekim 2019, 10:00 -

  KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) ve Türk Tuborg A.Ş’nin katkıları ile gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk kadın girişimcilik araştırması “Türkiye Kadın Girişimcilik Endeksi 2019” 10 Ekim Perşembe günü düzenlenecek basın toplantısıyla açıklanacak. Toplantıya KAGİDER Başkanı Emine Erdem, Türk Tuborg CEO’su Damla Birol ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Özlem Derici Şengül’ün katılacak. 

 • Etkinlik GE Sağlık Türkiye, Sephora Türkiye ve UPS 09 Ekim 2019, 09:30 -

  Günümüzde her 8 kadından 1’i meme kanserine yakalanma riskiyle karşı karşıya ve ilk evrede konan erken tanı, yaklaşık yüzde 100 başarı sağlıyor. GE Sağlık Türkiye, Sephora Türkiye ve UPS olarak, meme kanserine erken tanı konması konusunda kadınların bilinçlenmesine, düzenli kontrollerini yaptırmasına ve bu önemli bilginin yayılmasına katkı sağlamak için yola çıkıyoruz.

 • Basın Daveti Mücevherin G20’si “ASEAN Konferansı” 09 Ekim 2019, 08:30 -

  Aralarında Brunei, Kamboçya, Laos, Malezya, Myanmar, Filipinler, Tayland ve Vietnam gibi ülkelerden oluşan Güneydoğu Asya ülkeleri ile toplamda 35 ülkenin katılacağı 8. Güneydoğu Asya Ülkeleri Birliği (ASEAN) Değerli Taş ve Mücevher Birlikleri Konferansı, Türkiye Tanıtım Grubu’nun desteği ile Mücevher İhracatçıları Birliği’nin ev sahipliğinde İstanbul’da ilk kez düzenlenecek.

 • Basın Daveti BKM 07 Ekim 2019, 10:00 -

  Bankalararası Kart Merkezi (BKM) finans sektöründe kullanıcıları dolandırıcılara karşı uyarmayı ve bu konuda bilinç oluşturmak adına ikinci reklam filmini tanıtacak. 

 • Basın Daveti SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi 03 Ekim 2019, 09:30 Tekfen Tower- Konferans Salonu -

  SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi, Türkiye’de şimdiye kadar hazırlanmış en kapsamlı ve kapsayıcı enerji finansman raporunu açıklıyor! Enerji sektörü için yol haritası niteliğini taşıyan ‘Türkiye’de Enerji Dönüşümünün Finansmanı’ raporunun 3 Ekim Perşembe günü yapılacak lansmanına davetlisiniz. Raporla birlikte kamu, finans kuruluşları ve yatırımcılar için başarılı finans modelleri çözüm önerileri gündeme getirilecek. Enerji sektörünün önde gelen isimlerini buluşturacak etkinlikte SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi Yönlendirme Komitesi Başkanı Selahattin Hakman’ın yöneteceği bir de panel düzenlenecek. ‘Enerji Dönüşümünün Finansmanını Destekleyici Eylem Alanları’ başlıklı panele Cahit Büyükbaş (Strateji ve M&A Kıdemli Müdürü, Enerjisa Enerji Üretim),Gülay Dinçel (Ekonomist / Kıdemli Danışman), Jülide Oğuz (KfW Ankara Bürosu), Onur Ünlü (ESCON Enerji) ve Yiğit Emre Bilmiş (Garanti Bankası) katılacak.

 • Basın Daveti Aon 03 Ekim 2019, 09:00 -

  Dünya çapında 120 ülkede, veri analitiğinin gücünden yararlanarak riskleri değerlendiren ve yöneten Aon olarak, dünyanın karşı karşıya kaldığı risklere ve öngörülere ışık tutmak üzere bu yıl da Aon Risk Zirvesi'ni düzenliyoruz.

 • Fuar ISK-SODEX 02 Ekim 2019, 11:00 TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi -

  Avrasya bölgesinin lider iklimlendirme fuarı ISK-SODEX, 2-5 Ekim 2019 tarihlerinde dünya genelinden binlerce sektör profesyonelini İstanbul’da bir araya getirecek.

 • Fuar AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı 02 Ekim 2019, 10:00 CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi -

  CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği’nin (TASD) işbirliği ve Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı’nın (TASEV) destekleri ile düzenlenen AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 62’nci kez ziyaretçileri ile buluşuyor.

 • Lansman Hitit Bilişim Crane Cargo 02 Ekim 2019, 09:30 -

  Havacılık sektöründe yerli yazılımın gururu olan Hitit; tamamı yerli ve yenilikçi yazılımları ile tam 25 yıldır dünyaya hizmet ihraç ediyor. Bugün yenilikçi yazılım ürünleriyle sektörün global aktörleri arasında yerini alan Hitit’in çözümleri, Avrupa’dan Asya’ya Afrika’dan Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetlere uzanan bir coğrafyada tercih ediliyor. Her yıl 65 milyonu aşkın yolcu havacılık teknolojisinde Türkiye’de birinci, dünyada ise beşinci sırada yer alan Hitit ile uçuyor. Türk mühendislerinin elinden çıkan yüzde yüz yerli havacılık çözümleriyle seyahat alanında Türkiye’nin ilk teknoloji ihracatını yapan Hitit, ihracatta yeni bir ilke daha imza atarak ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyor. 

 • Basın Daveti Kocaeli Sanayi Odası 01 Ekim 2019, 09:30 -

  Kocaeli Sanayi Odası (KSO) olarak, ülkemiz sanayisindeki katma değerli üretimin artması, sanayi ve ticaret hacminin gelişmesi hedefiyle öncü ve örnek bir kurum olarak çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. 1 Ekim Salı günü, bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlayan firmaların kendilerini 360 derece değerlendirme fırsatı bulduğu ve bu yıl 12’ncisi gerçekleşecek olan Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Organizasyonu toplantısı. 

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster