Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:7

 • Basın Daveti Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği 20 Eylül 2019, 09:00 Tekfen Tower -

  Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), 2019 yılının üçüncü ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısını ‘Fırtınalı Havada Dümende Olmak’ başlığı altında, iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirecek.

 • Basın Daveti Türkiye İMSAD 20 Eylül 2019, 08:00 -

  Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), 2019 yılının üçüncü ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısını ‘Fırtınalı Havada Dümende Olmak’ başlığı altında, iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirecek.

  Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan’ın açılış konuşması ile başlayacak toplantıda, dünya ve Türkiye ekonomisindeki son gelişmeler ile inşaat ve inşaat malzemesi sektörüne ilişkin güncel ekonomik veriler ele alınacak.

  ‘Gündem Buluşmaları’nın özel konuğu Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu ise deneyim ve önerilerini katılımcılarla paylaşacak. Toplantıda ayrıca TİM Genel Sekreteri Prof. Dr. Kerem Alkin ile Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanı Dr. Can Fuat Gürlesel, ekonomi ve sektöre yönelik değerlendirmelerini aktaracak.

 • Basın Daveti Swiss Days 2019 19 Eylül 2019, 10:30 -

  Swiss Business Hub Turkey (İstanbul’daki İsviçre’nin İhracat ve Yatırım Ofisi) ve Swiss Chamber of Commerce in Turkey (Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği) olarak İstanbul'da ilk kez İstanbul'daki İsviçre Başkonsolosluğu desteği ile düzenlenecek. Toplantıya İstanbul’daki İsviçre’nin İhracat ve Yatırım Ofisi Direktörü Mehmet Yıldırımlı, Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği Başkanı Arpat Şenocak ve İsviçre İstanbul Başkonsolos Vekili Beat Schmid ev sahipliğinde, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'in katılacak.

 • Etkinlik İstanbul Coffee Festival 19 Eylül 2019, 10:00 19-22 Eylül 2019 KüçükÇiftlik Park -

  Avrupa‘nın en büyük iki kahve festivalinden biri konumunda olan İstanbul Coffee Festival, 6. yılında nitelikli kahvenin kaynaktan başlayan yolculuğunu kahvenin geçmişi ve günümüzün yeni nesil lezzetleriyle birlikte paylaşacak. 19-22 Eylül 2019 tarihleri arasında 4 gün boyunca sürecek festival, kahvenin yarattığı duygular ve yaşam alanları üzerine kurgulandı. İstanbul Coffee Festival’in programında en sevilen lokal kahve dükkanlarının yanı sıra dünyaca ünlü coffee shop'lar, kendi evinin baristası olmak isteyenler için çeşitli workshop ve seminerler, farklı aktivite alanlarında yeni deneyimler ve sevilen müzisyenlerin konserleri yer alıyor.  

 • Panel Vakıf Emeklilik 18 Eylül 2019, 18:30 Kolektif House Maslak -

  Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden start-up iş birliklerini önemseyen Vakıf Emeklilik, bugüne kadar çeşitli start-uplarla farklı konularda güzel işbirliklerine imza attı. Vakıf Emeklilik’in bu konudaki deneyimlerini ve yeni start-up ların fikirlerini de paylaşacağı “Kurumsal Şirketlerde Start-Up İş Birliği” konulu panede anlatılacak. 

 • Basın Daveti AvivaSA 18 Eylül 2019, 09:00 -

  AvivaSA olarak, hem BES hem de hayat sigortası alanlarında ürünlerimizle sağladığımız bireysel fayda anlayışını, toplumsal fayda sağlayacağımız Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) projemiz ile bir adım daha büyütüyoruz. Türkiye’deki orta yaş ve yaşlı nüfusun, “yaşlılığı nasıl tarif ettiğini” ve “yaşlılık algılarını” tespit etmeyi hedeflediğimiz, “Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa” KSS projemizin ilk adımı olan “Türkiye’de Yaşlılık Tahayyülleri ve Pratikleri” araştırmasının sonuçlarını paylaşmak amacıyla, 18 Eylül Çarşamba günü bir basın toplantısı düzenliyoruz.

 • Basın Daveti HP 13 Eylül 2019, 09:30 -

  İnovatif yaklaşımımızla bir ilke daha imza atarak yepyeni bir kategori oluşturduk. HP Türkiye’nin yeni Genel Müdürü Emre Alaman evsahipliğinde bu kategoriyi tanıtacağız.

 • İmza töreni Aroma - Galatasaray 12 Eylül 2019, 13:30 -

  Spor dünyasının en köklü ve başarılı takımlarından Galatasaray ile Türkiye’nin ilk meyve suyu firmalarından olan Aroma arasında yapılan su sponsorluğu toplantısı. İmza törenine Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sn. Mustafa Cengiz, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Yardımcısı Sn. Yusuf Günay ve Aroma A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. Mahmut Atom Duruk, Aroma A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. Ege Duruk’un katılımıyla gerçekleştirilecek.

 • Lansman Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali 11 Eylül 2019, 17:00 -

  Kültürlerarası Transfer Derneği ve TÜRSAK Vakfı proje ortaklığı ile Türkiye’den T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sinema Genel Müdürlüğü, T.C. Frankfurt Başkonsolosluğu ve Almanya’dan Hessen Eyaleti Bilim ve Sanat Bakanlığı, Frankfurt Anakent Belediyesine bağlı Kültür Dairesi ile Şehircilik ve Pazarlama dairesi, Filmhaus Frankfurt desteği ile gerçekleştirilecek olan Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali bu yıl 19. yaşını kutluyor.

 • Basın Daveti TÜSİAD 10 Eylül 2019, 08:30 Sabancı Center -

  TÜSİAD'ın sanayide dijital dönüşüme destek olmak için hayata geçirdiği TÜSİAD SD2 programının ikinci yılı devam ediyor. TÜSİAD SD2 kapsamında çağrı açan 18 teknoloji kullanıcısı ile kısa listeye kalan teknoloji tedarikçileri 10 Eylül Salı günü Sanayi-Teknoloji Entegrasyon Programında (STEP) bir araya gelecek.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster