Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:6

 • Basın Daveti Tamoniki-Sigortacılığın Dijitalleşme Yolculuğu 01 Ekim 2019, 09:00 -

  Aracına trafik sigortası ve kasko yaptırmak isteyenlerle anlaşmalı sigorta şirketlerini bir araya getiren fiyat karşılaştırma sitesi Tamoniki.com, sigortacılık sektöründeki yerel ve küresel gelişmeleri değerlendirmek üzere bir basın toplantısı düzenliyor. Toplantı, Tamoniki.com CEO’su Elif Aksoy Yenidünya ile birlikte, Tamoniki.com’un bünyesinde yer aldığı ve 8 ülkedeki faaliyetleri, 25 yıllık deneyimiyle dünya sigortacılık sektörünün dijitalleşmesinde pek çok ilke imza atan Admiral Group Fiyat Karşılaştırma Operasyonları CEO’su Elena Betes Novoa’nın katılımıyla gerçekleşecek. 

 • Gong töreni Dünya Yatırımcı Haftası 01 Ekim 2019, 09:00 Borsa İstanbul-İstinye -

  Sermaye Piyasası Kurulu’nun ve Türkiye Sermaye Piyasası Birliği’nin üyesi olduğu Uluslararası Menkul Kıymetler Komisyonları Örgütü (IOSCO) tarafından her yıl Ekim ayının ilk haftası gerçekleştirilen ‘Dünya Yatırımcı Haftası’ İstanbul’da düzenlenen bir dizi etkinlikle kutlanıyor. Dünya çapında bu yıl üçüncüsü kutlanacak ‘Dünya Yatırımcı Haftası’, İstanbul’da 1 Ekim 2019, Salı günü Borsa İstanbul’da Gong Töreni ile başlayacak. Etkinlik, Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Erişah Arıcan ve Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Başkan Vekili Erhan Topaç’ın yapacağı açılış konuşmalarıyla devam edecek. Borsa İstanbul AŞ’nin Genel Müdür Vekili Mehmet Gönen’in konuşmasının ardından, Reel Sektör Şirketleri İçin Kur Riski Yönetimi ve Reel Sektör Şirketlerinin Tecrübe Paylaşımı paneli ile etkinlik sonlanacak.

 • Basın Daveti KALYON GY 30 Eylül 2019, 09:30 -

  Üsküdar’da inşası tüm hızıyla devam eden Nevbahar Üsküdar projesinin lansman toplantısı. 

 • Basın Daveti İTHİB ve İTÜ 30 Eylül 2019, 09:30 -

  Türkiye’de Teknik Tekstiller alanında sektörün önünü açacak nitelikli insan gücünün yetiştirilmesine ve üniversite-sanayi işbirliği vasıtasıyla firmaların AR-GE potansiyellerinin geliştirilmesine katkı sağlayacak ülkemizin ilk tezli Teknik Tekstiller yüksek lisans programı 2019-2020 eğitim döneminde İstanbul Teknik Üniversitesi’nde başlıyor.

 • Basın Daveti VavaCars 30 Eylül 2019, 09:00 -

  VavaCars olarak büyük bir hedefle yola çıkıyoruz: ikinci el otomobillerin alım satım şeklini kökünden değiştirmek… İleri teknolojideki alt yapımız, verimli organizasyonumuz ve Petrol Ofisi ile kurduğumuz güçlü işbirliği sayesinde sektörümüzü yeniden şekillendirme iddiasındayız. Araba satmanın en hızlı, en güvenli ve şeffaf yolu VavaCars’ın, operasyonel detaylarını ve Türkiye hedeflerini, kamuoyuyla ilk defa paylaşacağız. 

 • Basın Daveti Kredi Kayıt Bürosu 27 Eylül 2019, 09:30 -

  Kredi Kayıt Bürosu’nun (KKB) bireyler ve reel sektöre yönelik olarak Kredi Notu, Karekodlu Çek, Elektronik Teminat Mektubu, gibi alacak riski yönetiminde önemli katma değerler sağlayan ürün ve hizmetlerini tek çatıda topladığı Findeks finansal hizmet platformunun değerlendirmesini yapmak ve Findeks’in 5.yılında gelinen rakamları, güncel gelişmeleri paylaşmak üzere Kredi Kayıt Bürosu Genel Müdür Sn. Kasım Akdeniz ev sahipliğinde gerçekleşecek. 

 • İmza töreni Rönesans Holding 26 Eylül 2019, 13:30 -

  Türkiye’yi petrokimyada global üretim merkezi olarak konumlandıracak “Ceyhan Petrokimya Endüstri Bölgesi”nin "Lisans ve Ortaklık Anlaşmaları İmza Töreni”, Rönesans Holding’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

 • Zirve GlassHouse Cloud Dijital Dönüşüm Zirvesi 25 Eylül 2019, 09:30 -

  Müşterilerinin dijitalleşme yolculuğuna veri yedekleme, veri depolama ve iş sürekliliği konularında destek veren GlassHouse'un dönüşüm yolculuğuna tanıklık edeceğiniz, “GlassHouse Cloud Dijital Dönüşüm Zirvesi” 25 Eylül Çarşamba günü gerçekleşecektir.

  Zirvede ünlü dağcı, yazar ve fotoğrafçı Nasuh Mahruki'nin "Kendi Everest’inize Tırmanın" semineri, teknoloji ve bilişim sektöründen öncü isimlerin sunumları yer alacak.

 • Basın Daveti Metito Grubu 23 Eylül 2019, 17:00 -

  Türkiye’nin uluslararası yatırımcıları çekmek amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalar, Türkiye Pazarına yatırımla ilgilenen şirketlerin sayısında görülen bir artışı sağlamaktadır. Su ve atık su sektöründe yatırımcı ve aynı zamanda bir küresel lider olan çokuluslu Metito Grubu, su arıtma teknolojileri alanında 14 yılı aşkın tecrübeli, önder bir Türk firmasından hisse satın alarak Türkiye Pazarına giriyor.

 • Basın Daveti Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği 20 Eylül 2019, 09:00 Tekfen Tower -

  Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), 2019 yılının üçüncü ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısını ‘Fırtınalı Havada Dümende Olmak’ başlığı altında, iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirecek.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster