Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:15

 • Basın daveti Türk Traktör 12 Şubat 2019, 09:30 -

  TürkTraktör olarak, 2018 yılsonu finansal sonuçlarıyla birlikte 2019 yılı çalışmalarımızın genel bir değerlendirmesini yapmak üzere bir basın toplantısı düzenlemekteyiz. Toplantımız, TürkTraktör Genel Müdürü Aykut Özüner ile TürkTraktör Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli ev sahipliğinde 12 Şubat 2019, Salı günü gerçekleşecek.

 • Basın daveti Türkiye İş Bankası 11 Şubat 2019, 09:00 -

  Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek’in katılımıyla gerçekleştirilecek, İş Bankası’nın ihracatçılara sunduğu desteğin paylaşılacağı basın toplantısı.

 • Basın daveti BTvizyon İstanbul 07 Şubat 2019, 09:00 -

  Bu yıl, BTvizyon Toplantısı Etkinlikleri 18. Yılında İstanbul’da sektör karar vericileri ve işinde bilişimi kullananları sektörün önde gelen ve yön veren firma yöneticileri ile bir kez daha bir araya getiriyor. “BTvizyon Toplantıları” kurumların gelecek vizyonlarını, teknolojik çözümlerini ve yeniliklerini hedefledikleri katılımcı kitle ile paylaştıkları ortamlardır.

 • Basın daveti Türkiye Sigorta Birliği 07 Şubat 2019, 09:00 Conrad İstanbul Bosphorus -

  Türkiye Sigorta Birliği, sigorta sektörünün gelecek stratejisini belirlemek amacıyla “Sigorta ve Emeklilik Sektörü Strateji Belirleme Çalıştayı” düzenliyor. Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Sayın Can Akın Çağlar’ın ev sahipliğinde; Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, Hazine ve Maliye Bakanlığı Sigorta Genel Müdürü Murat Kayacı, Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Sigorta Denetleme Kurulu Başkanı Mete Güler’in açılış konuşmalarıyla başlayacak Çalıştay, TOBB, Avrupa Sigorta Birliği, ilgili kurum, kuruluş ve şirketlerin katılımıyla düzenlenecek.

 • Basın daveti Armut 06 Şubat 2019, 09:30 -

  Online hizmet sektörünün lideri Armut, zirvedeki yerini sağlamlaştırdığı 2018 yılını değerlendirecek. Yükselişe geçen yeni hizmet alanlarından sıra dışı mesleklere, KOBİ’lerin ihtiyaçlarından Armut’un yeni yatırımlarına ve hedeflerine uzanacak değerlendirme toplantısına, Armut.com’un kurucuları Başak Taşpınar Değim ve Erol Değim’in ev sahipliği yapacak

 • Basın daveti Albaraka Türk 06 Şubat 2019, 09:30 -

  Albaraka Türk, 2014 yılında başlattığı inovasyon yolculuğunu, girişimcilikle harmanlanan kurum kültürü ve fintech yatırımları ile sürdürüyor. Bu vizyon çerçevesinde Türkiye’de bir ilk olan yepyeni bir dijital yatırımımızı siz değerli basın mensubu dostlarımızla paylaşacağımız bir etkinlik düzenliyoruz.

 • Basın daveti AvivaSA 05 Şubat 2019, 09:30 -

  BES ve hayat sigortaları sektörünün en gelişmiş mobil uygulaması “AvivaSA Mobil”i siz değerli basın mensuplarına tanıtmak, 2018 sektör değerlendirmesi yapmak ve 2019 öngörülerimizi paylaşmak üzere, 5 Şubat 2019 tarihinde bir basın toplantısı düzenliyoruz. Toplantı AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca, İş Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Fahri Arkan ve Pazarlama ve Transformasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yeşim Taşlıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşecek.

 • Basın daveti AVL TÜRKİYE 05 Şubat 2019, 09:30 -

  Türkiye’nin en önemli otomotiv mühendisliği firmalarının başında gelen AVL Araştırma ve Mühendislik Türkiye’nin Genel Müdürü Dr. Serkan İmpram, sektöre yönelik yeni projelerini açıklamak üzere 5 Şubat Salı günü saat 9.30'da basınla bir araya geliyor.

 • Basın daveti Sabancı Üniversitesi-TÜSİAD 04 Şubat 2019, 15:30 Sabancı Center -

  Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu tarafından, TÜSİAD’ın işbirliğiyle ve Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) ile Sabancı Vakfı’nın desteği ile şirketlerin, çalışanlarının yakın ilişkide maruz kaldıkları şiddete karşı harekete geçmelerini sağlamaya yönelik hayata geçirilen “İş Dünyası Aile İçi Şiddete Karşı Projesi” 2018 değerlendirmesi, 4 Şubat 2019, Pazartesi günü Sabancı Center’da yapılacak.

 • Basın daveti Marsh Türkiye & Zurich Sigorta ve TÜSİAD 01 Şubat 2019, 08:30 -

  Her yıl Dünya Ekonomi Forumu’nda açıklanan Küresel Riskler Raporu, bu sene Marsh & Zurich ve TÜSİAD işbirliğinde 1 Şubat Cuma günü Intercontinental İstanbul’da yapılacak etkinlikte kamuoyu ile paylaşılacaktır. Açılış konuşmalarını MMC Türkiye Başkanı Tayfun Bayazıt, Zurich Sigorta Türkiye CEO’su Yılmaz Yıldız’ın yapacağı etkinlikte, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik’in de “Türk İş Dünyası Riskleri” konulu bir konuşma gerçekleştirecektir. 

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster