Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:10

 • Basın Daveti ‘İŞİMİZİŞ’ etkinliği 14 Mayıs 2019, 09:30 Bahçeşehir Üniversitesi Güney Kampüsü, (Beşiktaş) -

  ‘İŞİMİZİŞ’ etkinliğiyle gençlerin kariyer yolculuklarında merak ettikleri tüm sorular, Türkiye’nin önemli iş insanları tarafından yanıtlanacak. Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi tarafından ‘İŞİMİZİŞ’ etkinliği düzenleniyor. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların başarılı ve tecrübeli üst düzey yöneticileri ve girişimcilerin katılacağı etkinlik, 2 bölümlük soru cevap şeklinde ve interaktif etkinlikler ile gerçekleşecek. İş dünyasının önemli isimleri; bilgi, tecrübe ve kariyer yolculuklarına dair merak edilen her soruyu öğrenciler için yanıtlayacak. Son olarak program, mezun öğrencilerin konuşmaları ve stand-up gösterisi ile sona erecektir.

 • Shift Up’19 Shift Up Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi 02 Mayıs 2019, 15:31 4 Mayıs 2019, Cumartesi,İstanbul Üniversitesi Cemil Bilsel Konferans Salonu, Saat: 09.00 -

  Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Shift Up Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi, İstanbul Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından bu yıl 6. kez düzenleniyor. Shift Up’19’da, girişimcilik, yapay zeka, finansal teknolojiler, e-ticaret, e-spor, girişim sermayesi, melek yatırım, online oyun, mobil uygulamalardaki son gelişmeler uzman isimler tarafından aktarılacak. Shift Up’19 kapsamında kurulacak olan ‘Startup Garden’ alanı ise, genç girişimcileri, potansiyel yatırımcı, kullanıcı ve genç yeteneklerle buluşturacak. Etkinlik kapsamında kendisini geliştirmek isteyen genç girişimcilere Staj Noktası’nda, startuplarda staj yapma imkanı da sunuluyor.

 • Basın Daveti 12. TEB Akıl Fikir ve Gençlik Buluşması 30 Nisan 2019, 08:30 -

  Türk Ekonomi Bankası (TEB) olarak 12 yıldan bu yana hem kurum içinde hem de ülke genelinde farklı platformlarda inovasyonu geliştirmeye ve yaygınlaştırmaya yönelik adımlar atıyoruz. Bu yıl ise üniversite öğrencilerini de dahil ederek 12’incisini gerçekleştireceğimiz Akıl Fikir ve Gençlik Buluşması’nı Aklım Gelecekte: ‘Daha İyi Bir Gelecek İçin Pozitif Etki’ temasıyla gerçekleştireceğiz.

 • Etkinlik Startup Turkey 29 Nisan 2019, 10:00 Uniq İstanbul -

  65 ülkeden 100 girişim Startup Turkey'de buluşuyor. Etohum tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Startup Turkey'de bu yıl 29 Nisan'da 65 ülkeden 100 girişim İstanbul'da bir araya gelecek. Bu sene 130.000 girişimcinin başvuru yaptığı Startup Turkey 2019'a Etohum Yatırımcı Kulübü'ndeki firmaların yanı sıra dünyanın önde gelen VC ve yatırımcıları da katılacak.

 • Basın Daveti Türk Telekom 26 Nisan 2019, 19:00 -

  İnternetle Hayat Kolay Projesi onlara hayatlarını kolaylaştıran bilgi ve yeteneklerin kapılarını açtı. Bazen bir köy kahvesini, cami avlusunu, hatta bir mağarayı eğitim mekanı olarak kullanan yüzlerce gönüllümüz sayesinde bugüne kadar 50 bin kişiye ulaştık. Şimdi İnternetle Hayat Kolay projemize gönül verenlerle ve bu proje sayesinde yepyeni hikayeler yazanlarla bir araya gelme zamanı...

 • Basın Daveti TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var 26 Nisan 2019, 09:30 -

  TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Girişimcilik Programı geleceğin genç girişimcilerine, iş dünyasının deneyimlerini sunmaya devam ediyor. 5’i yurt dışından olmak üzere 81 şehir, 178 üniversiteden 2990 gencin 1118 iş fikriyle başvurduğu programın 2019 dönemi Ödül Töreni 26 Nisan Cuma günü Fiba Grup sponsorluğunda gerçekleşecek.

 • Konferans 3. Doğrudan Satış Konferansı 25 Nisan 2019, 09:00 -

  Doğrudan Satış sektörü içinde iş ahlakı prensipleri oluşturup korumak ve hem tüketicilerin hem de bağımsız girişimcilerin bu konudaki bilgisini artırmak amacıyla kurulan ve bu sene 25. yılını kutlayan Doğrudan Satış Derneği (DSD), 25 Nisan Perşembe günü 3. Doğrudan Satış Konferansı düzenliyor. Kozmetik, parfümler, temizlik ürünleri, aktif yaşam ve beslenme destek ürünleri, ev gereçleri ve kişisel bakım ürünleri gibi geniş bir yelpazede ürün ve hizmet sunan yerli ve yabancı şirket temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilecek 3. Doğrudan Satış Konferansı’nda sektörün Türkiye ve dünyada geldiği nokta, geleceği ile sunduğu iş fırsatları konuşulacak.

 • Etkinlik Marketing Meetup 25 Nisan 2019, 09:00 UNIQ İstanbul -

  Pazarlama dünyasının en önemli etkinliklerinden Marketing Meetup, 25 Nisan’da UNIQ İstanbul’da gerçekleşecek. Bu yıl “mutluluk” temasına odaklanacak etkinliğin en özel konuşmacıları arasında 2018’in “Dünyanın En İyi Öğretmenleri” listesinde ilk sırayı alan Andria Zafirakou, “Pazarlama Tanrısı” olarak kabul edilen Shed Simove, dünyanın ilk GPS ayakkabısı ile geleceğin renkli camlı sürücüsüz uyku aracını tasarlayan Dominic Wilcox, dünyanın en popüler filmlerinin pazarlamalarını yürüten Hollywood Pazarlama Stratejisti Peter Adee ve Burning Man kültürünün dünya çapında büyümesine yön veren İletişim Direktörü Megan Miller yer alacak.

 • Basın Daveti Gıda Kaybı ve Etiket Okuma Araştırması 25 Nisan 2019, 09:00 Point Hotel Taksim -

  Gıda Güvenliği Derneği, gıda kaybına neden olan tüketici algısı ve davranışlarını belirlemek amacıyla “Gıda Kaybı ve Etiket Okuma Araştırması” gerçekleştirdi. Nielsen Araştırma Şirketi tarafından Gıda Güvenliği Derneği için yapılan araştırma, çarpıcı sonuçları ortaya çıkardı.

 • Basın Daveti TÜBİSAD 24 Nisan 2019, 09:30 -

  TÜBİSAD, “Türkiye’de E-Ticaret Pazar Büyüklüğü 2018” raporunu açıklıyor. Türkiye’nin hızlı gelişen e-ticaret sektörü hakkında detaylı verileri ve analizleri içeren ve her yıl heyecanla beklenen rapor, sektörün son durumunu ve beklentileri tüm boyutlarıyla ortaya koyacak.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster