Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:2

 • Etkinlik İTO 17 Kasım 2019, 14:00 Kapalıçarşı -

  İTO’nun ‘Geçmişten Geleceğe Kapalıçarşı’ kitabı 17 Kasım 2019 Pazar günü özel izinle kapıları açılacak olan Kapalıçarşı’da tanıtılacak

 • Etkinlik SPK eski Başkanı Prof. Dr. Doğan Cansızlar 15 Kasım 2019, 16:45 İstinye Üniversitesi Topkapı Kampusu -

  İstinye Üniversitesi olarak, alanlarında kilit pozisyonlarda görev almış duayen profesyonelleri konuk etmeye devam ediyoruz. 2020 yılına girmek üzere olduğumuz şu günlerde, Türkiye ve dünya ekonomisini konuşmak üzere, SPK eski Başkanı Prof. Dr. Doğan Cansızlar’ı, öğrencilerimiz ve konuya ilgi duyanlarla buluşturuyoruz.

 • Basın Daveti Sabancı Üniv. Center of Excellence in Finance 15 Kasım 2019, 12:00 Sabancı Center -

  Sabancı Üniversitesi’nin, Akbank’ın kurucu sponsorluğunda hayata geçirdiği, “Sabancı Üniversitesi Center of Excellence in Finance”in (CEF) Kasım ayındaki seminer konuğu Dünya Bankası'nın Avrupa ve Orta Asya Bölgesi Baş Ekonomisti Aslı Demirgüç-Kunt. “Bankacılık Düzenlemeleri ve Denetim: Küresel Mali Krizden Sonraki On Yıl” başlığı altında 15 Kasım Cuma günü Sabancı Center’da 12.00-13.30 saatleri arasında gerçekleşecek

 • Etkinlik Sirha İstanbul 14 Kasım 2019, 11:00 İstanbul Kongre Merkezi -

  Türkiye’de gastronomi sektörünün en önemli buluşması olan Sirha İstanbul, 14–16 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi‘nde düzenlenecek. HORECA sektörünün uluslararası buluşması bu yıl şeflerin olimpiyatı Bocuse d‘Or ve dünyanın en önemli kahve organizasyonu SCA’nın Türkiye Şampiyonası’na da ev sahipliği yapacak. Sirha İstanbul‘un bu yılki teması ise, gastronomi dünyasının trendlerinden ‘’Artizan Ekmek ve Mayalanmış Ürünler’’ olacak.

 • Zirve ECHO SUMMIT 14 Kasım 2019, 08:30 -

  Marketing Türkiye ve Deloitte iş birliğiyle gerçekleşecek, Türkiye’nin en büyük e-ticaret zirvesi ECHO SUMMIT, sektör ekosistemini tüm parametrelerde birleştirip irdelemeyi hedefliyor. Zirvede; e-ticarete etki eden faktörler, kullanıcıların online alışveriş davranışları, ödeme sistemleri, lojistik ve taşıma çözümleri, regülasyonlar, e-ihracat, müşteri deneyimi, kişiselleştirme ve e-ticaret trendleri gibi birçok konu konuşulacak.

 • Zirve Türkiye İş Ahlakı Zirvesi 09 Kasım 2019, 09:00 Grand Cevahir Kongre Merkezi -

  Türkiye İş Ahlakı Zirvesi’nin dördüncüsü İş Ahlakı, Hukuk ve Adalet İlişkisi temasıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop’un katılımıyla 9 Kasım 2019 tarihinde Grand Cevahir Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

 • Basın Daveti Atık Kağıt ve Geridönüşüm Sanayicileri Derneği 08 Kasım 2019, 10:00 -

  Son dönemde dünya gündemini meşgul eden küresel ticari savaşlar, ülke ekonomimizde de ciddi çalkalanmalara yol açmaktadır. Çin ve ABD’nin neden olduğu ekonomik çalkantıların kağıt sektöründe yarattığı önemli finansal sonuçları anlatmak ve sektörümüzle ilgili son gelişmeler hakkında bilgi vermek için Atık Kağıt ve Geridönüşüm Sanayicileri Derneği (AGED) olarak basın toplantısı düzenleyeceğiz.

 • Basın Daveti John Newbigin ile Yaratıcı Ekonomi Konuşması 07 Kasım 2019, 10:00 İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul -

  Yaratıcı içerik şirketlerine ve dijital teknolojilere yatırım yapan Creative England’ın kurucusu olan ve 2015’te Birleşik Krallık Kraliçesi tarafından, kreatif endüstri ve sanata verdiği katkılardan ötürü Britanya İmparatorluk Nişanı’na (OBE) layık görülen.John Newbigin, dünya çapında en hızlı büyüyen sektörlerden biri olan yaratıcı endüstriler hakkında konuşmak üzere İstanbul’da.

 • Etkinlik Ariş Pırlanta 06 Kasım 2019, 10:00 -

  Türk mücevher sektörüne ‘İlk’lere imza atarak yön veren ve 113 yıllık deneyimiyle sektörün en köklü kuruluşlarından biri olanAriş Pırlanta, yeni koleksiyonu “Chakra”yı, düzenleyeceği keyifli bir yoga etkinliğiile sizlere tanıtacak. Ariş Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Güzelişile Ariş Satış ve Pazarlama Direktörü Eda Güzeliş’in katılımıyla, 6 Kasım 2019Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan toplantıda, tecrübeli Yoga Eğitmeni Çağla Güngör de çakraların önemi ve insanlar üzerindeki etkilerini anlatacak.

 • Basın Daveti TOSB 06 Kasım 2019, 09:30 TOSB Konferans Salonu -

  TOSB İnovasyon Merkezi ve İTÜ OTAM koordinatörlüğünde, otomotivde dönüşümü sağlayan mobilite, telematiks, yazılım ve benzeri sektörlerle iş birliklerini ve networkü artırmak amacıyla, 6 Kasım Çarşamba günü “Bağlantılı Otonom Araç Kümelenmesi” lansman ve networking etkinliğiyle otomotiv sektöründe adından söz ettiren şirketlerin üst düzey yöneticileri bir araya gelecek.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster