Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:3

 • Basın Daveti Yangından Korunma Derneği 05 Kasım 2019, 09:30 Wyndham Grand Levent -

  Yangın konusunda Türkiye’nin en tanınmış uzmanlarından Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç, başta İstanbul olmak üzere, fabrika yangınların yarattığı riske dikkat çekiyor, ülkemizin büyük sanayi merkezlerinin yüzde 98’inin deprem bölgesinde olduğunu ve beklenilen depremde çok sayıda fabrika yangını yaşanacağını belirterek durumun ciddiyetinin altını çiziyor, uyarılarda bulunuyor. Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı ve Yangından Korunma Derneği ev sahipliğinde, yangına, sabotaja, depreme, iş kazalarına, çevre risklerine karşı algılayan, uyaran ve uygun çözüm sunan yeni cihaz ve sistemleri tanıtmak, günümüz teknolojisine uygun koruma ve önleme sistemlerindeki gelişmeleri ve yeni tasarım esaslarını açıklamak amacıyla düzenlenecek, TUYAK 2019 Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyumu öncesi konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenliyor.

 • Zirve Türkiye İMSAD 9. Uluslararası İnşaatta Kalite Zir. 05 Kasım 2019, 08:30 -

  Türkiye İMSAD tarafından 2009 yılından beri düzenlenen ‘Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’nin 9’uncusu, bu yıl 5 Kasım’da ‘Rekabetin Şifreleri: Sınırsız Ticaret’ başlığı altında gerçekleştirilecek. Sektörün her kesiminden 500’ü aşkın katılımcıyı buluşturacak zirvede, Türkiye’nin en büyük üçüncü ihracatçısı konumunda bulunan inşaat malzemesi sektörünün küresel pazardaki gelişimi mercek altına alınacak.

 • Basın Daveti TÜSİAD 01 Kasım 2019, 09:00 Zorlu PSM -

  TÜSİAD tarafından düzenlenen “Sözlerden Eyleme: Sürdürülebilir Kalkınma Nasıl İvme Kazanır?” başlıklı toplantı 1 Kasım Cuma günü Zorlu PSM Sky Lounge'da gerçekleşecek. 
  Global Compact Türkiye, Hedefler İçin İş Dünyası Platformu (B4G), Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı (SDSN) Türkiye, İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (SKD Türkiye) ve Columbia Global Centers | Istanbul işbirliği ile düzenlenecek olan toplantıda sürdürülebilir kalkınma gündemi iş dünyası paydaşlarıyla birlikte ele alınacak. Toplantının açılış konuşmasını TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski yapacak. Etkinliğe sürdürülebilir kalkınma alanındaki araştırmalarıyla dünya çapında tanınan ve takip edilen Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı'nın (SDSN) Küresel Direktörü Prof. Dr. Jeffrey D. Sachs ana konuşmacı olarak katılacak. Prof. Sachs, çağımızın en büyük çevresel, sosyal ve ekonomik tehditlerden birini teşkil eden iklim değişikliği ile etkin mücadelede tarafların rolü, özel sektörün refah ve istihdam üretimine katkısı, teknoloji ve yenilikçi yatırımlar ile geliştirecekleri yeni iş modelleri sayesinde ulusal Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları'nın gerçekleştirilmesindeki rolü ve katkılarına değinecek.

 • Zirve TAİDER 7. Ulusal Aile İşletmeleri Zirvesi 01 Kasım 2019, 09:00 Intercontinental Otel Taksim -

  TAİDER 7. Ulusal Aile İşletmeleri Zirvesi...

 • Basın Daveti Yükselen Çelik/halka arz 01 Kasım 2019, 09:00 -

  Kısa süre içinde halka arzı gerçekleşecek olan, vasıflı çelik sanayinin Türkiye’deki lider şirketlerinden biri konumundaki Yükselen Çelik, halka arz sürecini, vizyonunu ve gelecek hedeflerini paylaşmak üzere bir basın toplantısı düzenliyor.

 • Lansman Tasarruf A.Ş. 31 Ekim 2019, 14:00 -

  "Hayal Kur, Adım At, Kazan" diyerek güvenli adımlarla yola çıkan ve sektöründe yenilikçi yaklaşımıyla hizmet vermeye başlayan Tasarruf A.Ş.'nin gelecek planları ve müşterilerine sunduğu fark yaratan hizmetleriyle ilgili bilgi sunacağı lansman daveti, Turkcell ve HDI Sigorta yetkililerinin katılımlarıyla gerçekleşecek panel ve Prof. Dr. Emre Alkin'in konuşmasıyla 31 Ekim Perşembe günü saat 14:00’te gerçekleşecek. 

 • Forum 6. Sürdürülebilir Finans Forumu 31 Ekim 2019, 09:00 Borsa İstanbul -

  İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (SKD Türkiye) tarafından, Global Compact Türkiye ve UNEP Finance Initiative (UNEP FI) iş birliğiyle 6. Sürdürülebilir Finans Forumu, 31 Ekim Perşembe günü Borsa İstanbul’da gerçekleştirilecek.

 • Etkinlik Code.YapıKredi 25 Ekim 2019, 19:00 -

  Yapı Kredi’nin Code.YapıKredi programı kapsamında düzenlediği Geleceğin Kültürel Kodları etkinlik dizisi teknolojinin farklı alanlarına ilgi duyan izleyicilerle alanında uzman kişileri bir araya getirmeye devam ediyor. Serinin bu yılki ilk halkası "Teknoloji ile Sanatın Dönüşümü: Rönesans 2.0" ile teknolojinin sanatla birlikteliği konuşulacak.

 • Basın Daveti İş Bankası -Girişimcilik Vakfı 25 Ekim 2019, 09:30 -

  Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen ve Girişimcilik Vakfı (GİRVAK) Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra’nın katılımıyla, İş Bankası ve GİRVAK işbirliğinin detaylarının paylaşılacak.

 • Basın Daveti Kelebek Mobilya 24 Ekim 2019, 09:30 -

  Kelebek Mobilya'nın 2019 yılı değerlendirmesi ve 2020 hedefleri, marka CEO'su Sn. Davut Doğan tarafından 24 Ekim Perşembe günü açıklanacak.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster