Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:18

 • Konferans Koç Üniversitesi ve TÜSİAD 11 Ocak 2019, 09:30 InterContinental Otel -

  Koç Üniversitesi ve TÜSİAD ortaklığı ile oluşturulan Ekonomik Araştırma Forumu (EAF) 11 Ocak Cuma günü 09:00 – 12:00 saatleri arasında InterContinental İstanbul’da “2019 Yılında Türkiye Ekonomisi” başlıklı bir konferans düzenleyecek. Etkinliğin açılış konuşmaları Koç Üniversitesi Rektörü Umran İnan ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik tarafından yapılacak. Ardından 2019 yılında Türkiye ekonomisinin değerlendirileceği bir panel düzenlenecek. Hande Demirel’in yönetiminde gerçekleşecek panele Uğur Gürses, Zümrüt İmamoğlu, Mahfi Eğilmez, Selva Demiralp, Cevdet Akçay konuşmacı olarak katılacak.

 • Basın daveti TÜSİAD Kurumiçi Girişimcilik 10 Ocak 2019, 09:30 ING Genel Müdürlük -

  TÜSİAD'ın Kurumiçi Girişimcilik Çalışma Grubu bünyesinde Accenture ve Özyeğin Üniversitesi'nin iş birliğinde hazırlanan "Kurumlarda Girişimcilik ile Değer Yaratmak - Kurumların Girişimcilik Dönüşümü" rehberi 10 Ocak Perşembe günü 09.30 - 13.00 saatleri arasında ING Bank Genel Müdürlüğü'nde tanıtılacak. Toplantının açılış konuşmasını TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik yapacak. Rehber, Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Merkezi Direktörü İhsan Elgin ve Accenture Dijital Türkiye Ülke Direktörü Erdal Güner tarafından sunulacak. Sunumun ardından TÜSİAD Kurumiçi Girişimcilik Çalışma Grubu Başkanı Pınar Abay'ın moderatörlüğünde “Kurumlarımızı Nasıl Bir Dönüşüm Bekliyor?” konulu bir panel düzenlenecek.

 • Konferans Bir Kuşak Bir Yol-Geleceğe Birlikte Yön Verelim 08 Ocak 2019, 14:00 -

  Yunus Emre Enstitüsü tarafından düzenlenen Pazar değeri 1 trilyon doları aşan Çin dünya devlerinin Türk İş dünyası ile bir araya geleceği “Bir Kuşak Bir Yol- Geleceğe Birlikte Yön Verelim” konferansı 08 ocak salı günü saat 14:00 de gerçekleşecektir. 

 • Basın daveti TEB ve TİM ihracat seferberliği 03 Ocak 2019, 09:30 -

  Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve TEB Faktoring ülke ihracatına ve ihracatçısına destek olmak için protokol imzalayarak, yeni bir seferberlik hareketi başlatıyor. Törene TİM Başkanı İsmail Gülle, TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici ve TEB Faktoring Genel Müdürü Çağatay Baydar’ın katılacak. 

 • Basın daveti Girişimci Kadın Buluşmaları 25 Aralık 2018, 10:00 Hilton Maslak -

  Garanti Bankası olarak Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) iş birliğiyle düzenlediğimiz ‘Girişimci Kadın Buluşmaları’ 25 Aralık’ta İstanbul’da gerçekleşecek.

 • Etkinlik ScaleUp Hızlandırma Programı 21 Aralık 2018, 09:30 Kolektif House -

  Endeavor Türkiye’nin İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından desteklenen, İstanbul Valiliği ve Bahçeşehir Üniversitesi ortaklığında, P&G Türkiye iş birliği ile Türkiye'de bir ilki hayata geçirdiği ScaleUp Hızlandırma Programı'nın lansmanı, proje ortakları ve destekçileri ile girişim ekosistemi paydaşlarının katılımı ile 21 Aralık Cuma günü Kolektif House'da gerçekleştirilecek. Etkinlik, Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli, P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, Bahçeşehir Üniversitesi, İstanbul Valiliği, İstanbul Kalkınma Ajansı üst düzey yöneticileri ev sahipliğinde yapılacak. 

 • Basın daveti Çin’de Türkiye tanıtımı 20 Aralık 2018, 20:00 Polat Rönesans Bosphorus -

  Yunus Emre Enstitüsü ve YIDIAN iş birliğinde yürütülen “Türkiye’ye Gitmek İçin Çok Sebebim Var” projesinin kazananlarının açıklanacağı, kazanan videolarının gösterileceği ve ödül töreninin gerçekleştirileceği basın toplantısı YEE Başkanı Prof. Dr. Şeref Ateş ‘in katılımıyla 20 Aralık Perşembe günü Polat Rönesans Bosphorus’ta gerçekleştirilecek.

 • Basın daveti Niziplioğlu Holding 20 Aralık 2018, 19:00 -

  Niziplioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Niziplioğlu, uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve Türkiye madencilik sektöründe bir ilk olacak.projenin detaylarını paylaşacağı basın toplantısı. 

 • Basın daveti Dünya Enerji Görünümü 2018 20 Aralık 2018, 09:00 Conrad Hotel Istanbul -

  Sabancı Üniversitesi İstanbul Uluslararası Enerji ve İklim Merkezi (IICEC) ev sahipliğinde düzenlenen Dünya Enerji Görünümü 2018 Raporu’nun (World Energy Outlook 2018) Türkiye tanıtım toplantısı 20 Aralık 2018 Perşembe günü Conrad Hotel Istanbul’da yapılacak. Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı ve Sabancı Üniversitesi IICEC Direktörü Prof. Carmine Difiglio’nun ev sahipliğinde düzenlenen toplantının onur konuğu ve konuşmacısı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez. TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik de toplantının açılışında bir konuşma yapacak.

 • Basın daveti İMSAD 20 Aralık 2018, 08:30 -

  Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, ‘Dış Ticarette Tehditler ve Fırsatlar’ başlığı altında, iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek. Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan’ın açılış konuşması ile başlayacak toplantıda, dünya ve Türkiye ekonomisindeki son gelişmeler ile inşaat ve inşaat malzemesi sektörüne ilişkin güncel ekonomik veriler masaya yatırılacak.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster