Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:17

 • Basın daveti Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği 24 Ocak 2019, 16:00 -

  Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB), 2019 yılı için sermaye piyasalarının geliştirilmesi adına hem yurt içinde hem de yurt dışında planlanan projelerini paylaşmak üzere, 24 Ocak 2019, Perşembe günü üye toplantısı gerçekleştirecektir. Toplantı, TSPB Başkanı Erhan Topaç’ın açılış konuşmasıyla başlayacak .

 • Panel Altınbaş Üniversitesi 23 Ocak 2019, 19:00 Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Yerleşkesi Konferans Salonu -

  Altınbaş Üniversitesi "Çarşamba Buluşmaları" bu hafta, son günlerde yaşanan karşılıklı demeçlerle gündemdeki yerini koruyan önemli bir başlıkla karşınızda: "ABD Dış Politikası ve Trump'ın Siyasi Geleceği". Altınbaş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çağrı Erhan, Altınbaş Üniversitesi Öğr. Üyesi Prof. Dr. Ahmet Kasım Han ve Milli Savunma Üniversitesi’nden Doç. Dr. Gültekin Yıldız'ın konuk olacak. 

 • Basın daveti SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi-OECD 22 Ocak 2019, 09:30 -

  SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi ile Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü OECD’nin birlikte düzenledikleri ‘Düşük karbonlu ve dirençli bir geleceğe yatırım yapmak: Türkiye için fırsatlar’ etkinliğine davetlisiniz. 22 Ocak Salı günü, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar’ın katılımıyla gerçekleşecek etkinliğe, SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi Yönlendirme Komitesi Başkanı Selahattin Hakman ve OECD Çevre Direktörlüğü Direktör Yardımcısı Anthony Cox ev sahipliği yapacak.

 • Basın daveti İstanbul Bilgi Üniversitesi Contemporary İstanbul 22 Ocak 2019, 09:30 İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü -

  Türkiye'de sanatın ekonomik değer oluşturduğu konusunda bir farkındalık eksiği mevcut. Sanat Ekonomisi dersi ise bu farkındalığı oluşturacak kadar yaygın değil. Bu vesileyle, Contemporary Istanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aylin Seçkin, Sanat Ekonomisi dersi kapsamında öğrencileriyle birlikle yürüttüğü "Contemporary Istanbul Ziyaretçi Anketi Sonuçları"nı paylaşacak.

 • Basın daveti BKM 22 Ocak 2019, 09:00 -

  Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Dr. Soner Canko’nun 2018 yılında ödemeler dünyasında yaşanan gelişmeleri değerlendireceği basın toplantısı. 

 • Basın daveti Hannover Messe 21 Ocak 2019, 09:30 -

  200’ü aşkın Türk firmasının Ekonomi Bakanlığı teşviki almış yerli ve milli ürünleriyle katılacağı Dünya’nın en önemli sanayi fuarları Hannover Messe, 1-5 Nisan 2019 tarihlerinde kapılarını açıyor. Türk sanayicilerinin milli katılım gerçekleştireceği Hannover Messe 2019, yenilenen yüzünü Deutsche Messe Basın Sözcüsü Brock Mccormack’ın katılımıyla düzenlenen basın toplantısında duyuracak. Bu yıl Hannover Messe tarafından partner ülke seçilen İsveç’in, İsveç İstanbul Başkonsolosu Therese Hydén ve İTO Başkan Yardımcısı Dursun Topçu’nun özel katılım göstereceği toplantıda, fuarın Türkiye ekonomisine ve ihracatına sağladığı katkılar anlatılacak.

 • Basın daveti Google Türkiye 21 Ocak 2019, 09:30 -

  Google Türkiye olarak bugünün teknolojik gelişmeleri ışığında, ülkemizde dijital okuryazarlığın artırılmasının ve özellikle çocuklarımızın internetin sunduğu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanabilmek için karşılaştıkları çeşitli olay ve durumlarda bilinçli kararlar vermelerinin büyük önem taşıdığına inanıyoruz. Geldiğimiz noktada, bu inanç doğrultusunda uzun yıllardır sürdürdüğümüz çabalara bir halka daha eklemek amacıyla Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ile bir birlikte yepyeni bir projeyi hayata geçiriyoruz. Toplantı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Ömer Fatih Sayan ve BTK Başkanı Sayın Ömer Abdullah Karagözoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek. 

 • Basın daveti Türkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği 18 Ocak 2019, 09:00 -

  Türkiye’nin en önde gelen firmalarını bünyesinde barındıran, beyaz eşya sektörünü temsil eden Türkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği (TÜRKBESD) tarafından ilk kez açıklanacak Aralık ayı verileri ile 2018 yılının değerlendirilmesi 

 • Basın daveti Gedik Yatırım 15 Ocak 2019, 09:30 -

  Gedik Yatırım, 2019 Strateji Raporu’nda ekonominin seyrini açıklayacak.

 • Basın daveti Yeni Nesil Kitap Fuarı 11 Ocak 2019, 10:30 Zorlu PSM -

  Geleneksel ile moderni birleştiren ve kültür sanat ile buluşturan Yeni Nesil Kitap Fuarı çok yakında kitapseverlerle buluşacak.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster