Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:19

 • Basın daveti Değer Zirvesi ve Türkiye'ye Değer Katan Markalar 19 Aralık 2018, 09:30 -

  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımıyla düzenlenecek olan "Değer Zirvesi ve Türkiye'ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni", 19 Aralık Çarşamba günü gerçekleşecek. Zirve, dünyaya markalarıyla birlikte kültür ve değerlerimizi de ihraç eden ve ödül alacak THY, TAV, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Mavi, Mado, Yataş, Karaca, Doğuş, Arzum gibi 19 Türk markasının liderlerini buluşturacak. Programda, dünyaya hitap eden yerli ve milli endüstrinin olanaklarını, ekonomiye, girişimciliğe ve aile yapısına dokunan yönleriyle ele alarak "Değer" kavramı ekseninde tartışacağız.

 • Basın daveti BKM 19 Aralık 2018, 09:30 BKM – Akmerkez -

  Bankalararası Kart Merkezi, Türkiye'de gençlerin bütçe yönetimi ile finansal konulardaki bilgi seviyelerinin paylaşılacağı ve bu konuda atılması gereken ortak adımların aktarılacağı bir toplantının ev sahipliğini yapıyor. Toplantıda BKM Genel Müdürü Dr. Soner Canko, “Geleceğe Yatırım” kitabının yazarı ve FODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Attila Köksal, “Gençlerde Finansal Okuryazarlık Araştırması”nı hazırlayan Dr. Fatoş Karahasan'ın katılacak. 

 • Zirve Sürdürülebilir Gelecek İçin Liderler Zirvesi 19 19 Aralık 2018, 09:00 Fairmont Quasar Otel -

  Yıldız Holding Sürdürülebilirlik Platformu ev sahipliğinde ve B Lab Avrupa işbirliğiyle 19 Aralık’ta düzenlenecek Sürdürülebilir Gelecek İçin Liderler Zirvesi’nde, küresel gelişmelerle birlikte değişen ekonomideki yeni yaklaşımlar ve sürdürülebilirliğin şirketler için etkileri, iş dünyasının önde gelen isimleriyle ele alınacak. Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker, MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan, Boyner Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Ziylan Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Büyükekşi, Albayrak Holding CEO’su Ömer Bolat konuşmacı olarak yer alacak. 

 • Panel Ukrayna –Türkiye Stratejik Partnerliği 18 Aralık 2018, 14:00 Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü -

  Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları Merkezi (CIES), Ukrayna Başkonsolosluğu İstanbul, Ukrayna Diplomasi Akademisi ve Kiev tabanlı Foreign Policy Council iş birliği ile 18 Aralık Salı günü Kadir Has Üniversitesi’nde Ukrayna –Türkiye Stratejik Partnerliği: Sırada Ne Var? paneli düzenleyecek. Panelde, Türk ve Ukrayna’nın karşılaştıkları bölgesel zorluklar ve bunların karşılıklı iki taraf için nasıl faydalı hale getirebileceği, iki ülke arası ilişkilerin stratejik partnerlik sayılıp sayılmayacağı ve ülkeler arasındaki ilişkide önceliğin neye verilmesi gerektiği gibi konular masaya yatırılacak.

 • Ödül töreni 2. Türkiye Altın Marka Ödülleri 17 Aralık 2018, 19:00 -

  Türkiye’nin kalkınması açısından oldukça önemli olan ulusal bilim, teknoloji, sanayi ve strateji çalışmalarını takdir ve teşvik etmek amacıyla düzenlenen “2. Türkiye Altın Marka Ödülleri”, 17 Aralık’ta gerçekleşecek. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, bu önemli organizasyonun açılış konuşmasını yapacaklar. 

 • Etkinlik İş Bankası Workup 3. Dönem DemoDay 14 Aralık 2018, 18:30 Kolektif House Maslak -

  Türkiye İş Bankası’nın ana desteği ile başlatılan Workup girişimcilik programı çerçevesinde Temmuz ayından bu yana birlikte çalışan, değerli mentorlarımızın desteklerinden faydalanan, ilham etkinlerimizde yepyeni bakış açılarıyla tanışan, atölyelerimizde öğrenirken sosyalleşen, “startup kardeşliği” kültürümüzle birbirlerine destek olan ve işlerini büyüten girişimcilerimiz sahnede girişimlerini anlatacak.

 • Basın daveti Servcorp 14 Aralık 2018, 18:00 -

  Hazır ofis, sanal ofis, coworking ve toplantı salonları gibi esnek çalışma alanları fikrinin dünyadaki mucidi Servcorp’un basın toplantısı. 

 • Basın daveti XTM (Kuveyt Türk) 14 Aralık 2018, 10:00 -

  Dijital dönüşümü ve teknolojiyi odağına alarak geliştirdiği projelerle sektöre öncülük eden Kuveyt Türk, ülkemizde bir ilk olan XTM şubeleriyle sıra dışı bir bankacılık deneyimi sunuyor. Bankacılık sektörüne yeni bir yaklaşım getiren XTM’ler hakkında sizleri detaylı şekilde bilgilendirmek ve kıymetli görüşlerinizi almak için 14 Aralık Cuma günü, Kuveyt Türk Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral ve Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir’in ev sahipliğinde yapılacak. 

 • Etkinlik BUBA Ventures 13 Aralık 2018, 18:00 -

  Bir BUBA Ventures oluşumu olan BUBA Mansion Investors Club, yatırımcılarını ve girişimcilerini 13 Aralık itibariyle ağırlamaya başlıyor. BUBA Mansion Investors Club, yatırımcıların ortak akıl için buluşabileceği, ülkeyi daha ileri götürebilecek yatırımları hayata geçirebilecekleri ve küresel yatırımcılarla işbirliği yapabilecekleri bir ortam sunmayı hedefliyor.

 • Panel Altınbaş Üniversitesi 12 Aralık 2018, 17:00 Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Kampüsü Konferans Salonu Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad.No.147 Şişli -

  "Çarşamba Buluşmaları" Hukuk Söyleşileri programımızda bu hafta; Türk Parasının Kıymetini Koruma Hakkında 32 Sayılı Karar Kapsamında "DÖVİZ ÜZERİNDEN SÖZLEŞME AKDETME YASAĞI VE UYGULAMA SORUNLARI" başlıklı panel. 

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster