Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:28

 • Basın daveti Atakule GYO 09 Ekim 2018, 09:30 -

  Ankara’nın en önemli simgelerinden Atakule; sektördeki öncü, girişimci ve dinamik kimliği, köklü tarihçesi ve sağlam finansal yapısı ile Türkiye’nin lider ve güvenilir şirketlerinden Atakule GYO tarafından Türkiye ve başkentimize yakışır şekilde yeniden inşa edildi. Toplantıya Atakule GYO Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Mehmet Arpacı’nın ev sahipliği yapacak. 

 • Basın daveti NETBAN) 08 Ekim 2018, 18:30 Kanyon AVM Teras -

  Türkiye'nin melek yatırımcı havuzunu genişletmeyi hedefleyen New Emerging Technologies Business Angel Network (NETBAN), 8 Ekim 2018 Pazartesi günü enerji sektörünün paydaşlarına özel bir toplantı organize ediyor. Sektörden girişimcileri, yatırımcıları ve sanayicileri, bu etkinlik kapsamında İstanbul’da buluşuyor.

 • Basın daveti Sabancı 08 Ekim 2018, 17:00 İKSV- Nejat Eczacıbaşı Binası Sadi Konuralp Caddesi No: 5, Şişhane/BEYOĞLU -

  Sabancı Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren politika araştırma merkezi İstanbul Politikalar Merkezi’nin (İPM), Türkiye-Almanya ve Türkiye-Avrupa arasındaki akademik, politik ve sosyal bağları güçlendirmeyi hedefleyen İstanbul Politikalar Merkezi–Sabancı Üniversitesi–Stiftung Mercator Girişimi’nin en önemli unsuru olan Mercator–İPM Araştırma Bursu Programı 7. yılına giriyor. 2018 – 2019 döneminde, kıdemli araştırmacı Atila Eralp ve Özcan Mutlu ve araştırmacılar Annegret Warth, Maissam Nimer, Jannes Tesmann, Joanna Krzeminska, Yohanan Benhaim, Ender Peker ve Cem İskender Aydın; Almanya ve Türkiye arasındaki gençlik değişim programlarında belediyelerin rolü, Suriyeli gençlerin dil eğitimine erişimi, Suriyeli mültecilerin işyeri entegrasyonu, Suriyeli mültecilerin kültür eğitimi yoluyla Türkiye’ye kaynaştırılması, dış politikanın ekonomik boyutunun Türkiye-AB ilişkilerine etkisi, iklime duyarlı kentsel gelişim ve Türkiye’deki rüzgar gülleri çatışmaları gibi geniş bir yelpazede çalışmalarını sürdürecek.

 • Konferans Factors Chain International Konferansı 08 Ekim 2018, 09:00 -

  Tüm dünyada faktoring sektörünün yakından takip ettiği ve daha önce 2012 yılında da ülkemizde düzenlenen FCI (Factors Chain International) Konferansı’na bu yıl bir kez daha ev sahipliği yapmanın mutluluğu içindeyiz. 8-9 Ekim 2018 tarihleri arasında, “Turkey: Bridging the Continents" teması ile düzenlenecek Konferans kapsamında; Tedarik Zinciri Finansmanı, Türkiye-Ortadoğu ile Orta ve Doğu Avrupa ülkelerinde faktoring, EBRD ülkeleri ve gelişmekte olan pazarlardaki fırsatlar, İslami Faktoring, Dijitalleşme, Kredi Sigortası-Faktoring iş birliği gibi önemli konular masaya yatırılacak.

 • Basın Toplantısı VistaJet 05 Ekim 2018, 10:00 Gözen Air Services, Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali, İstanbul Yeşilköy -

  VistaJet Global 6000 uçağımızın ilk tanıtımını, VistaJet’in global erişiminin önemli bir durağı olan İstanbul’da gerçekleştirecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.  Etkinliğimizde VistaJet üst düzey sözcüleri ticari havacılığın dünyada ve Türkiye’deki mevcut durumu ve gelişimi, bölgesel ticari uçuş trendleri, büyüme fırsatları, sektör lideri VistaJet’in konumu, yeni hizmetleri ve gelecek planları, VistaJet’in kurumlar, girişimciler ve bireyler için kişiselleştirilmiş teklifleri ile ilgili olarak sizlere detaylı bilgiler verilecek olup yeni uçağımız tanıtılacaktır.

 • Basın daveti Dünya Bankası Ekonomisti Roy Van der Weide 04 Ekim 2018, 14:00 TED Üniversitesi D Blok Çok Amaçlı Toplantı Salonu -

  Dünya Bankası Ekonomisti Roy Van der Weide, tüm dünyada tartışılan “Dünyada Kuşaklar Arası Ekonomik Hareketlilik Ne Kadar Adil?” başlıklı raporu değerlendirmek ve raporun Türkiye verilerini analiz etmek üzere 4 Ekim'de TEDMEM Kürsü'nün konuğu olacak.Toplantıda Dünya Bankası Türkiye temsilcileri, bakanlıklardan uzmanlar, alanlarında yetkin pek çok sivil toplum örgütü ve akademisyenler yer alacak.

 • Konferans Dünya Otomotiv Konferansı 04 Ekim 2018, 10:00 Wyndham Grand Levent -

  Otomotiv sektörünün önde gelen isimleri ve lider firmaları 4-5 Ekim'de İstanbul Wyndham Grand Levent’te düzenlenen Dünya Otomotiv Konferansı'nda (WAC 2018) buluşacak. Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından bu yıl beşinci kez düzenlenen konferans iki gün boyunca 800 katılımcı ve 80'in üzerinde konuşmacı ile gündemi belirleyecek.

 • Etkinlik Bimser çözüm iş mükemmelliği dönüşüm 4.0 03 Ekim 2018, 09:30 Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Rumeli Salonu -

  Yerli Yazılım üreticisi Bimser Çözüm’ün her yıl düzenlediği geleneksel İş Mükemmelliği etkinliği bu yıl 3 Ekim Çarşamba günü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Rumeli Salonu’nda yapılacaktır. Etkinlikte Bimser müşterileri ,söz konusu yazılımlar ile yakaladıkları başarı hikayelerini, çözüm ortakları da Bimser yazılımları ile oluşturdukları iş çözümlerini 500’ün üzerinde şirket temsilcisi ile paylaşacaktır.

 • Konferans 11. İstanbul Moda Konferansı 03 Ekim 2018, 08:30 -

  Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) tarafından 11. düzenlenecek İstanbul Moda Konferansı  3-4 Ekim’de yapılacak. 

 • Gong Töreni Dünya Yatırımcı Haftası 01 Ekim 2018, 09:00 Borsa İstanbul-İstinye -

  İlki geçtiğimiz yıl dünya çapında çeşitli etkinliklerle kutlanan Dünya Yatırımcı Haftası’nın ikincisi bu yıl 1-7 Ekim 2018 tarihlerinde düzenleniyor. Her ülkenin kendi etkinliklerini düzenlediği hafta Türkiye’de, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Borsa İstanbul A.Ş. ve Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) işbirliğinde gerçekleştirilecek gong töreniyle başlayacak.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster