Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:21

 • Basın daveti Türkiye İş Bankası 04 Aralık 2018, 15:45 -

  Türkiye İş Bankası, üniversiteye giriş sınavlarında üstün başarı gösteren öğrencileri, 1971 yılından bu yana “Altın Gençler” uygulaması kapsamında ödüllendiriyor.

 • Basın daveti Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği 04 Aralık 2018, 10:00 TSPB Merkezi Levent -

  Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından, 4 Aralık 2018 Salı günü, saat 10.00’da, TSPB Merkezi’nde Üyelerimizin 2018 yılının ilk dokuz ayına ait verilerinin konuşulacağı basın toplantısı düzenlenecektir.

 • Basın daveti Türk Telekom 04 Aralık 2018, 09:30 -

  Türkiye’nin iletişim omurgasını oluşturan Türk Telekom, şimdi de 81 ilde yepyeni bir internet deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

 • Konferans Uluslararası İş Analizi konferansı BAistanbul 04 Aralık 2018, 08:30 Swissôtel The Bosphorus, Istanbul -

  BA-Works tarafından düzenlenen iş analizi konferansı BAistanbul, konunun uzmanlarını dördüncü kez buluşturacak. “Tasarım odaklı dönüşüm” temasıyla gerçekleşecek etkinlikte, iş dünyasında yaşanan projelerin beklenen hızda tamamlanamaması ve geliştirilen teknolojik çözüm, ürün ve hizmetlerin müşterilere değer yaratmaması başlıklarının yanında, silo bazlı yapılanmadan dolayı iş birimleri ve teknoloji ekipleri arasında sınırlı iş birliği gibi problemlerin nasıl aşılacağı, tasarım odaklı, yaratıcı ve inovatif yaklaşımlar ile ele alınacak.

 • Basın daveti Luxury Network 30 Kasım 2018, 09:30 -

  İstanbul ofisini açtı.Dünyanın en büyük lüks markalarının üye olduğu bu network, lüks markalar arasında ortaklıklar ve işbirlikleri oluştururken markaları ve ülkeleri birbirine bağlayarak yeni ticari ve kültürel köprüler kuruyor. Türkiye ofisinin açılmasının ardından İstanbul’da “Luxury Network Summit” başlıklı uluslararası bir zirve organizasyonu gerçekleştirilecek.

 • Etkinlik Ford Otosan 29 Kasım 2018, 15:00 Sancaktepe Ar-Ge Merkezi -

  Ford Otosan olarak, Türk otomotiv sektöründeki liderlik iddiamızı geleceğin taşımacılık dünyasına güçlü bir şekilde aktaran çalışmalarımız kapsamında bir ilki daha gerçekleştiriyoruz. Otonom ve bağlantılı sürüş teknolojilerinde kilometre taşı olacak ’platooning’ uygulamasını, AVL Araştırma ve Mühendislik ile birlikte hayata geçirmek için önemli bir adım atıyoruz.

 • Basın daveti Facebook ve Deloitte 29 Kasım 2018, 09:00 -

  Facebook, 29 Kasım 2018 Perşembe günü saat 09:00’da “Sınırları Aşan Türkiye” temalı bir toplantı gerçekleştirecek. İlgili bakanların (son teyit sonrası katılımları açıklanacaktır) ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun yanı sıra Facebook Küresel Pazarlama Çözümleri Başkan Yardımcısı Carolyn Everson ve Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Matraş’ın katılımıyla yapılacak bu organizasyonda, Deloitte Türkiye’nin Facebook ve Türkiye ile ilgili hazırladığı ekonomik etki raporunun sonuçları açıklanacak.

 • Etkinlik Mahfi Eğilmez, Emre Alkin ve Işın Çelebi 28 Kasım 2018, 19:00 Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Kampüsü Konferans Salonu -

  Altınbaş Üniversitesi'nde Dr. Mahfi Eğilmez, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin ve Devlet eski Bakanı Doç. Dr. Işın Çelebi'nin katılımıyla ekonomide 2018 yılı değerlendirmesi ve 2019 beklentilerinin konuşulacağı ekonomi söyleşileri. 

 • İmza töreni Rönesans Holding 28 Kasım 2018, 10:00 -

  Rönesans Holding, Sonatrach ve Bayegan ortaklığında, Ceyhan Mega Petrokimya Endüstri Bölgesinde gerçekleştireceğimiz yıllık 450.000 ton kapasiteli Polipropilen Üretim Tesisi projemiz Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Rönesans Holding Başkanı Erman Ilıcak katılımıyla açıklanacaktır.

 • Basın daveti Siesta-Türk Hava Yolları Euroleague 28 Kasım 2018, 09:30 -

  Sektöründe global etkiye sahip olan ve üretimlerinin %80’ini ihraç eden Siesta, 75 ülkede faaliyet gösteriyor. İspanya, Yunanistan, Almanya, İsrail ve İtalya'daki halihazırda güçlü piyasasının ötesine geçmeyi hedefleyen Siesta, başka bir global marka olan Euroleague Basketball ile iş birliği gerçekleştirdi. Toplantı Siesta Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Işıldar, Euroleague CBDO Roser Queraltó ve Siesta Medya İş Geliştirme Direktörü Emre Günbay’ın katılımıyla gerçekleşecek.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster