Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:20

 • Etkinlik ZUBİZU 12 Aralık 2018, 10:00 Volkswagen Arena -

  ZUBİZU tarafından her yıl düzenlenen ’ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ 12-13 Aralık tarihlerinde saat 10:00-20:00 arasında c’da gerçekleşecek.

 • Basın daveti INFLOW Global Summit 12 Aralık 2018, 09:00 Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus -

  Tüm dünyada milyonlarca kişinin seyahat, moda, gastronomi ve teknoloji tercihlerine yön veren dijital içerik üreticileri, seyahat yazarları, profesyonel fotoğraf sanatçıları ve sektör profesyonellerini bir araya getiren INFLOW Summits, bu kez de dünyanın en büyük Influencer/Fenomen Pazarlaması etkinliği INFLOW Global Summit’18’i düzenliyor. 30 farklı ülkeden, farklı konularda milyonlarca takipçisi bulunan 100’e yakın yabancı influencer’ın katılacağı zirve, toplamda 200'den fazla yerli ve yabancı influencer ve yüzlerce sektör profesyonelini ağırlayacak.

 • Konferans MARKA 2018 Konferansı 12 Aralık 2018, 09:00 Hilton İstanbul Bomonti -

  Yapı Kredi World ana sponsorluğunda düzenlediği MARKA 2018 Konferansı başlıyor. 12-13 Aralık'ta Hilton İstanbul Bomonti'de, 2000'e yakın iş liderinin katılımıyla gerçekleştirilecek konferans, 19'uncu yılında da katılımcılara kazandırdığı bilgi, ilham, fikir ve ortak paylaşımla unutamayacakları bir konferans deneyimi yaşatacak.

 • Basın daveti Uzakrota Travel Summit 12 Aralık 2018, 09:00 -

  Türkiye’nin en etkili turizm, teknoloji ve pazarlama zirvesi olan Uzakrota Travel Summit; Türkiye ve çevre ülkelerden seyahat acentelerini, turizm teknoloji firmalarını, otelleri, turizm sektörüne yönelik hizmet veren ajansları ve bloggerları buluşturarak geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da, Türkiye’nin en etkili turizm zirvesi olacak. “Dijital Çağda Yeni Bir Marka Nasıl Oluşturulur?”, “Turizmde Omnichannel Pazarlama”, “Stratejik Ortaklıklar, API’ler ve Veri Analitikleri”, “Ödeme Yöntemlerini Kullanarak Pazar Payı Elde Etmek”, “Fenomenler ile Etkili Pazarlama Nasıl Yapılır?”, “Gelişmekte Olan Piyasalar ve Online Platformların Gücü” ve “Uçak Bileti Konsolidasyonunda Küresel Gelişmeler” gibi konularda 5 sahnede 57 oturumda 120’nin üstünde konuşmacı yer alacak.

 • Zirve Microsoft Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi 12 Aralık 2018, 09:00 -

  Microsoft olarak öğrenci ve öğretmenleri en yeni ve en verimli eğitim teknolojileriyle güçlendirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda düzenlediğimiz 4. Geleneksel Microsoft Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nde Endüstri 4.0 ışığında istihdam, eğitimde yapay zeka uygulamaları, gençlerimize güncel yetenek kazandıracak çözümler ve mesleki iş gücüne teknolojinin katkıları gibi birçok konu uzmanlarca ele alınacak.

 • Genel Kurul TSPB 20. Olağanüstü Genel Kurulu 11 Aralık 2018, 14:00 Borsa İstanbul - İstinye -

  T.C. Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak'ın teşrifleriyle, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği'nin 20. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, 11 Aralık 2018 Salı günü, Borsa İstanbul Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecektir. Genel Kurul Toplantısı öncesinde, 5. Kamera Elinde Geleceğin Cebinde Kısa Film Yarışması Ödül Töreni düzenlenerek, ilk üçe giren yarışmacılara ödülleri takdim edilecektir.

   

 • Basın daveti Yapı Kredi Bankası 11 Aralık 2018, 09:00 -

  Türkiye’nin dijital bankası Yapı Kredi olarak, sektörün dijitalleşme yolculuğuna öncülük etmeye ve müşterilerimizi merkezde tutarak hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

  Toplantı Bilişim Teknolojileri ve Operasyon Yönetimi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Cahit Erdoğan, Perakende Bankacılık Yönetimi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Serkan Ülgen ve Alternatif Dağıtım Kanalları’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Yakup Doğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek. 

 • Etkinlik Vakıf Emeklilik 07 Aralık 2018, 15:00 Marmara Forum AVM -

  Vakıf Emeklilik’in, sektörde farkındalığı ve katılımı artıran Zaman Makinası projesi, 7  Aralık Cuma günü saat 15.00’da Marmara Forum AVM’de olacak.

 • Kongre 12. İstanbul Bilişim Kongresi 06 Aralık 2018, 09:00 Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü -

  12. İstanbul Bilişim Kongresi, 6 Aralık 2018 tarihinde Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. E-GÜVEN, Kongre'de katılımcılara, dijital dönüşümde verinin önemini, e-imzanın hayatı nasıl kolaylaştırdığını aktaracak.

 • Basın daveti Smart Beyoğlu 05 Aralık 2018, 10:30 Akademi Beyoğlu -

  Dijitalleşen Beyoğlu’nun en somut örneklerinden birisi olan ‘Smart Beyoğlu’ görücüye çıkıyor. Beyoğlu Belediyesi hayata geçirilen proje ile Belediye-İşletme-Vatandaş arasındaki bağı güçlendirecek bir platform oluşturuldu. Dijital bir platform olan Smart Beyoğlu uygulaması ile vatandaşlar; belediye hizmetlerinin yanı sıra otellerden tarihi mekanlara, restaurantlardan ibadethanelere kadar çevresindeki her şeye tek tıkla ulaşabilecek. Bölgedeki yerli ve yabancı turistlerin Beyoğlu’nu keşfetmelerini de kolaylaştıracak proje, 05 Aralık 2018 Çarşamba günü düzenlenecek basın lansmanı ile kamuoyuna tanıtılacak.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster