Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:29

 • Basın daveti Enka 27 Eylül 2018, 09:30 -

  Büyük ölçekli ve global düzeyde inşaat, madencilik ve enerji sektörlerinde operasyonlar yürüten şirketlerin yazılım ihtiyaçlarını karşılayan %100 yerli teknoloji firması ENKA Systems, kuruluşundan günümüze kadar geçen sürede geldiği noktayı, gelecek dönemlere dair global hedeflerini, yatırımlarını ve sektörlere sunduğu ürünlerle ilgili detayları düzenlenecek basın buluşmasında kamuoyuna duyuracak.

 • İmza töreni AXA_TVF isbirligi 25 Eylül 2018, 11:00 -

  AXA Sigorta insanların daha iyi bir yaşam sürmelerini sağlama vizyonuyla önceliklendirdiği "sağlık ve esenlik" çalışmalarına Türkiye Voleybol Federasyonu ile yeni bir işbirliği ekleyerek devam ediyor. İmza töreni, AXA Sigorta ve Türkiye Voleybol Federasyonu yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşecek.

 • Basın Daveti Olmuksan 24 Eylül 2018, 09:30 -

  Oluklu mukavva ambalaj sektörünün halka açık şirketi Olmuksan 50. yılını kutluyor. Olmuksan IP Genel Müdürü Ergun Hepvar’ın katılımıyla düzenlecek toplantıda ambalaj sektöründeki yarım asırlık tecrübeyle sektöre yön veren gelişmeler ve geleceğe dair hedefler paylaşılacak.

 • Konferans Yağlı Tohumlu Bitkiler ve Bitkisel Yağlar Konferan 20 Eylül 2018, 16:00 İstanbul-Ataköy Sheraton Hotel -

  Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Yağlı Tohumlu Bitkiler ve Bitkisel Yağlar Konferansı” 20 Eylül 2018 tarihinde İstanbul-Ataköy Sheraton Hotel’de Tarım ve Orman Bakanı Sayın Bekir Pakdemirli’nin katılımıyla gerçekleştirilecek.Özel sektör, kamu, üniversite, sivil toplum örgütleri ve medyadan çok değerli konukların ve uzmanların yoğun katılımıyla gerçekleştirilecek konferansta Türkiye’de tarım ekonomisi, yağlı tohumlu bitkilere yönelik destekleme politikaları ve ayçiçeği tohumu ile diğer yağlı tohumlu bitkilerin üretimi başta olmak üzere pek çok başlık görüşülecek.

 • Basın daveti Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği 20 Eylül 2018, 10:00 -

  Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) olarak bu yıl İstanbul Moda Konferansı’nın 11.’sini “Responsible Fashion” temasıyla 3-4 Ekim’de gerçekleştireceğiz.Yerli ve yabancı konuklarımızın katılımıyla gerçekleştireceğimiz konferansın ilk gününde tasarımdan sürdürülebilirliğe kadar sektörümüzün önemli konuları gündeme gelirken, ikinci gününde B2B görüşmelerle pek çok iş anlaşmasına ortam sağlamayı hedefliyoruz.

 • Etkinlik Milestone Entegrasyon Günleri 19 Eylül 2018, 10:00 Istanbul Marriott Hotel Asia Kayışdağı -

  Dünyanın önde gelen açık platform IP video yazılımı yönetimi sağlayıcısı Milestone Systems, düzenleyeceği Entegrasyon Günleri etkinliğinde farklı alanlar için sunduğu entegre çözümler ve yenilikleri sektörün profesyonel isimleri ile paylaşacak. Milestone Entegrasyon Günleri’nde akıllı şehirler, lojistik, mağazacılık ve diğer alanlarda geliştirilen Milestone entegre çözümleri hakkında detaylı bilgiler verilirken, katılımcıların sunulan çözümleri canlı demolarla deneyimlemesi de sağlanacak. Entegrasyon Günü’nde ayrıca, Milestone xProtect’in en son sürümü de üçüncü parti çözümlerle entegre olarak canlı olarak davetlilere gösterilecek.

 • Zirve İstanbul Finans Zirvesi 19 Eylül 2018, 09:00 Hilton- Bomonti -

  İstanbul Finans Zirvesi (IFS 2018) küresel Ticaret Savaşı ve Sanayinin finansmanı ana temasıyla 19-20 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

 • Konferans Blockchain Fest 18 Eylül 2018, 09:30 Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü -

  Fiziksel ve dijital fintech platformu KOOP tarafından 17-18 Eylül’de Kadir Kadir Has Üniversitesi’nde düzenlenecek Blockchain Fest Konferansı’nda Türkiye'den ve dünyadan sektör profesyonelleri katılacak. Alanında uzman yerli ve yabancı profesyonellerin katılacağı Blockchain Fest’te sektörde yaşanan son gelişmeler ve geleceğe ilişkin beklentiler değerlendirilecek. Programda her düzeyde blockchain eğitiminden startup geliştirme fabrikasına, hackathon’lardan, Blockchain as a Service platformuna ve kurumsal çözümlere kadar birçok alt başlık bulunuyor.

 • Panel TÜSİAD -Sanayide dijital dönüşüm günleri 18 Eylül 2018, 09:00 TÜSİAD Genel Merkezi -

  “Şeffaf tedarik zinciri” odaklı Sanayide Dijital Dönüşüm Günleri etkinliği Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın katılımıyla 18 Eylül Salı günü TÜSİAD Genel Merkezi'nde gerçekleşecek. Etkinliğin açılış konuşmaları Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik tarafından gerçekleştirilecek. Ardından “Depolama ve Lojistik” ve “Üretim Planlama ve Tedarikçi Entegrasyonu” konulu iki panel düzenlenecek.

 • İmza Töreni 1907 Fenerbahçe Derneği 17 Eylül 2018, 12:30 Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi/1907 Tribünü -

  1907 Fenerbahçe Derneği ve MEF Üniversitesi, dünyanın en büyük küresel spor inovasyonu ekosistemi olan HYPE Sports Innovation ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor. 17 Eylül Pazartesi günü 1907 Fenerbahçe Derneği, MEF Üniversitesi ve HYPE Sports Innovation arasında imzalanacak anlaşma ile hayata geçecek ‘Spor İnovasyon Hızlandırıcı Programı’ Türkiye’de spor inovasyonu kültürünün geliştirilmesi adına en büyük adımlardan biri olacak. İmza töreni, 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Perahya, MEF Üniversitesi Rektörü Muhammed Şahin, MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Erhan Erkut ve HYPE Sports Innovation Bernd Wahler, HYPE Chairman and former Adidas CMO Ilan Hadar, HYPE CEO Nir Ben Lavi, HYPE MEF-1907 Fenerbahçe SPIN Acclererator CEO’sunun katılımıyla gerçekleşecek.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster