Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:34

 • Basın daveti ASELSAN 28 Mayıs 2018, 08:30 Four Seasons Sultanahmet -

  Türk Silahlı Kuvvetleri'nin haberleşme ihtiyaçlarının milli ve özgün olarak karşılanması amacıyla 1975 yılında kurulan Aselsan, dünyanın en büyük 100 savunma sanayi şirketi içinde 57'inci sırada yer alıyor. “Güven Veren Teknoloji” yaklaşımıyla Türkiye’nin gözbebeği bir savunma ve teknoloji şirketi haline gelen ASELSAN, ikincil halka arzını gerçekleştiriyor. Konuyla ilgili bilgilendirme toplantısına ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün’le beraber ikincil halka arza aracılık eden konsorsiyumun ortakları Ak Yatırım, Garanti Yatırım, İş Yatırım, Vakıf Yatırım, Yapı Kredi Yatırım, Ziraat Yatırım’ın üst düzey yöneticileri de katılacak.

 • Seminer Kripto paraların geleceği 25 Mayıs 2018, 14:00 Işık Üniversitesi Maslak Kampüsü Konferans Salonu -

  Işık Üniversitesi İktisat Bölümü, son yıllarda hayatımıza giren kripto paralarla, bu paraların işlem gördüğü Blockchain teknolojisinin geleceğini tartışacak. Işık Üniversitesi Öğretim Üyesi Özlem İnanç, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Asım Karaömerlioğlu ve DijitalPara Teknoloji A.Ş. Kurucu Başkanı Ali Sermet Taşdöğen’in konuşmacı olarak katılacak.

 • Basın daveti TÜSİAD 24 Mayıs 2018, 09:30 Sabancı Center -

  TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Toplantısı 24 Mayıs Perşembe günü, Sabancı Center'da düzenlenecek. Toplantının açılış konuşmaları TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Tuncay Özilhan ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik tarafından yapılacak.

 • Basın daveti Yeşil Holding Wowwo 23 Mayıs 2018, 16:00 Zorlu Performans Sanatları Merkezi -

  İkinci el araç sektörüne yeni bir soluk getiren Wowwo için 23 Mayıs Çarşamba saat 16:00’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde Yeşil Holding Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil’in, katılımıyla gerçekleşecek. 

 • Etkinlik Altınbaş Üniversitesi 10. Yıl 22 Mayıs 2018, 14:00 Fatma Altınbaş Konferans Salonu Mahmutbey Dilmenler Cad. No:26 Bağcılar -

  Dr. Yılmaz Argüden'in onur konuğu olarak katılacağı "Altınbaş Üniversitesi 10. Kuruluş Yıldönümü Kutlama Töreni"

 • Basın daveti TÜBİSAD 22 Mayıs 2018, 09:30 Hilton Bomonti İstanbul Otel/ Şişli-İstanbul -

  TÜBİSAD, “Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sektörü ve E-Ticaret 2017” pazar büyüklüğü raporlarını açıklıyor. Türkiye’nin hızlı gelişen 2 sektörü hakkında birinci elden toplanan detaylı verileri ve analizleri içeren ve her yıl heyecanla beklenen raporlar, sektörel büyüklükleri, gelişmeleri ve beklentileri ortaya koyacak etkinlik çerçevesinde bir de “Yeni Rekabet Ortamında Türkiye’de e-Ticaret” başlıklı panel düzenlenecek.

 • Etkinlik Reformist 19 Mayıs 2018, 10:00 19-20 Mayıs / Dalyan Club ( Fenerbahçe Mahallesi, Atlıhan Sk. Kadıköy) -

  Markalara ve festival ziyaretçilerine farklı deneyim platformları sunan Dream Sales Machine, sağlıklı yaşam akımının tüm bileşenlerini bir araya getirdiği Reformist ile bahara merhaba diyor. Reformist‘te katılımcılar spordan meditasyona, mindfulness’dan sağlıklı beslenmeye varan geniş bir yelpazede şehrin zor ve yıpratıcı koşullarında bedenlerini ve zihinlerini yeniden yapılandırmanın sırlarını öğrenecek, seminer ve atölye çalışmalarında sağlıklı yaşam trendleri hakkında bilgi sahibi olup pratik yapabilecek, Reformist mutfağında sağlıklı reçeteleri ve yepyeni lezzetleri keşfedecekler.

 • Basın daveti Hepsiexpress 17 Mayıs 2018, 09:30 Fairmont Quasar Hotel İstanbul -

  E-ticaret markalarına hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunma misyonuyla kurulan Hepsiexpress, Türkiye’deki dağıtım sektörünü geliştirmek amacıyla kurduğu yeni iş modeliyle, daha esnek ve hızlı teslimat çözümleri sunuyor. İnovatif taşıma ve teslimat sistemleriyle tüketicilerin siparişlerini teslim alırken yaşadığı zaman ve mekân kısıtlamalarını ortadan kaldırıyor.

 • Basın daveti GYODER, İNDER ve KONUTDER 15 Mayıs 2018, 09:30 Shangri- La Bosphorus Hotel -

  Türkiye gayrimenkul sektörü, ekonominin çarklarının hızlandırılması ve sektöre ivme kazandırmak için getirilen teşviklere tam destek veriyor. Başta kamu bankalarının konut kredi faizlerini düşürmesiyle ortaya çıkan olumlu havaya gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşları GYODER, İNDER ve KONUTDER de aralarında güç birliği yaparak katkı sağlıyor. Kampanyanın detayları, GYODER Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin, İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım, KONUTDER Başkanı Z. Altan Elmas ve Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarının katılımıyla gerçekleştirilecek basın toplantısında açıklanıyor.

 • Ödül töreni CFO Summit 2018 15 Mayıs 2018, 09:00 -

  En Etkin 50 CFO ödül töreni, 15 Mayıs’ta gerçekleşecek.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster