Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:38

 • Basın daveti CarrefourSA 26 Nisan 2018, 10:00 -

  Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA, arıcılık ve bal üreticiliğinde yerli üretime destek vermek, kadın arıcıların sayısını artırmak ve eğitimli arıcılarla doğru balın üretilmesini sağlamak amacıyla başlattığı “Arı Varsa Hayat Var” projesi kapsamında hem yeni bal ürünlerini tanıtıyor hem de baldaki doğruları açıklıyor.  Toplantı, CarrefourSA Genel Müdürü Z. Hakan Ergin, Gıda Kategori Genel Müdür Yardımcısı Ayşin Işıkgece ve Prof. Dr. Muhsin Doğaroğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek.

 • Forum Management Forum 25 Nisan 2018, 09:30 Sheraton Ataşehir -

  25.Nisan.2018 Tarihinde Sheraton Ataşehir 'de gerçekleştirilecek olan Management Forum Türkiye ile ilgili davetiyeniz ekte yer almaktadır. Açılış Konuşmalarını Tisk Genel Sekreteri Akansel Koç , Kosgeb Başkanı Prof.Cevahir Uzkurt ve Bilim Sanayi Teknoloji Bakanımız Sn.Faruk Özlü'nün yapacağı Management Forum Türkiye'de sizleri aramızda görmekten onur duyacağız.

 • Seminer Sabancı Üniversitesi Center of Excellence in Finan 20 Nisan 2018, 12:00 Sabancı Center 4 Levent -

  Sabancı Üniversitesi'nin, Akbank’ın kurucu sponsorluğunda hayata geçirdiği “Sabancı Üniversitesi Center of Excellence in Finance” (CEF), uluslararası bilinirliğe sahip akademisyenler ile düzenlediği seminer serilerine bir yenisini daha ekliyor. Uluslararası Finans Uzmanı Columbia Business School Finans Profesörü Geert Bekaert, "Döviz Kuru Faktörleri" konulu seminer vermek üzere Türkiye’ye geliyor.

 • Zirve Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayi Zirvesi 19 Nisan 2018, 10:00 Hilton Bomonti İstanbul -

  Türkiye İMSAD, katma değerli ve yüksek teknolojili ürünlerin payının artırılması amacıyla Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Sanayide Yüksek Teknolojiye Geçiş Programı’ çerçevesinde, atılacak somut adımların belirlenmesi için ‘Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayi Zirvesi’ düzenliyor. Zirve, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün katılımıyla, 19 Nisan Perşembe günü Hilton Bomonti İstanbul’da gerçekleştirilecek.

 • Basın daveti İstanbul Turizm Derneği 18 Nisan 2018, 09:30 -

  Turizm ve tanıtım sektöründe hizmet veren paydaşlar tarafından kurulan İstanbul Turizm Derneği (ISTTA)  dünyaya “İSTANBUL” markasını tanıtacak.

 • Ödül töreni MÜSİAD 18.Ekonomi Basını Başarı Ödülleri 17 Nisan 2018, 19:00 Haliç Kongre Merkezi -

  Ekonomi basınındaki başarılı gazeteci, yayın organı ve kuruluşların başarılı çalışmalarının ödüllendirilmesi amacıyla düzenlediğimiz, Ekonomi Basını Başarı Ödüllerinin (EBBÖ) bu yıl 18.’si sahiplerini buluyor.

 • Konferans TestIstanbul Konferansı 17 Nisan 2018, 10:00 Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel -

  Yazılım Test ve Kalite Derneği tarafından düzenlenen yazılım testi konferansı TestIstanbul’un dokuzuncusu, 17 Nisan Salı günü gerçekleştirilecek. Geniş bir katılımla gerçekleşmesi beklenen etkinlikte, yazılım testindeki trendler ve beklentiler, zengin ve kapsamlı bir içerikle ele alınacak. Yapay zekanın test edilmesi ve cloud testing konularına odaklanacak Uluslararası TestIstanbul Konferansı’nda, alanının önde gelen isimleri keynote konuşmacısı olarak söz alırken, farklı sektörlerde yazılım testi konusunda çalışan yöneticilerin katılacağı paneller de düzenlenecek.

 • Kongre World Cities 17 Nisan 2018, 10:00 Yenikapı Avrasya Sanat ve Gösteri Merkezi Cerrahpaşa Mahallesi, Fatih/İstanbul -

  Akıllı şehirler dönüşümü dünya şehirleri için bir zorunluluk halini alırken, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan World Cities Congress İstanbul'18 bu alanda yapılan en yeni çalışmaları gözler önüne serecek. 17-18-19 Nisan tarihlerinde dünyanın dört bir yanındaki ülke ve şehirlerden teknoloji üreten firmalar ile 100'e yakın konuşmacıyı ağırlayacak olan World Cities Congress İstanbul'18 bu yıl 10 bini aşkın sektör profesyonelini ağırlayacak.

 • Basın daveti Tripoki 17 Nisan 2018, 10:00 -

  Türkiye’nin yeni seyahat portalı Tripoki olarak, otel, uçak, paket, araç kiralama, transfer, tur ve etkinlik kategorilerinde geniş ürün yelpazemiz ile dünyanın kapılarını ziyaretçilerimize açmaya hazırlanıyoruz.

 • Basın daveti MÜSİAD Amerika Kıtası Ticaret Müşavirleri 17 Nisan 2018, 09:30 MÜSİAD Genel Merkez -

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Uluslararası İlişkiler ve Dış Ticaret Komisyonu tarafından, 17 Nisan 2018 Salı günü, 09.30-12.00 saatleri arasında, MÜSİAD Genel Merkez’de “Amerika Kıtası Ticaret Müşavirleri Kahvaltı ” programı düzenlenecektir.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster