Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:32

 • Etkinlik StartersHub XO 05 Temmuz 2018, 09:00 -

  Kurulduğu günden bu yana Türkiye'ye yeni global markalar kazandırma vizyonuyla çalışan StartersHub XO, 2018 hızlandırma programına seçilen girişimleri bu yılki program ortakları Türk Hava Yolları, Unilever ve BSH ev Aletleri ile birlikte duyuracak.

 • Basın daveti Fortune 500 02 Temmuz 2018, 09:00 -

  Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği “Fortune 500 Türkiye” listesinin 11’incisi yayınlanıyor. 2017 yılının en büyük şirketlerinin yer aldığı listemizi, 2 Temmuz Pazartesi günü düzenleyeceğimiz basın toplantısında kamuoyuyla paylaşacağız.

 • Etkinlik Alman-Türk iş dünyası 29 Haziran 2018, 18:30 -

  Alman-Türk iş dünyasının önemli aktörlerini Business in Wonderland konseptiyle yaz partisi düzenliyor. Türkiye’de yatırımları bulunan Alman şirketlerinin üst düzey yöneticilerinin yanı sıra İstanbul protokolünün de katılımı bekleniyor. 

 • Panel GYODER ve İTO 26 Haziran 2018, 14:00 İstanbul Ticaret Odası / Meclis Salonu - Eminönü -

  GYODER ve İTO, Türkiye’de yaklaşık 13 milyon kişiyi yakından ilgilendiren ‘İmar Barışı’ konusunda tüm detayların konuşulacağı bir panel düzenliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mücahit Demirtaş, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Dr. Av. Veli Böke, GYODER Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Gürsel Öngören, KTÜ, Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bayram Uzun ve GYODER İcra Kurulu Üyesi Aziz Yeniay’ın konuşmacı olarak katılacağı panel, ‘İmar barışından nasıl yararlanılacağı’ konusuna ışık tutan kapsamlı ve yol gösterici bir buluşma olacak.

 • Panel Endüstri 4.0 Paneli 26 Haziran 2018, 13:30 Boğaziçi Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu -

  26 Haziran Salı günü, Boğaziçi Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonun’da BCB (Boğaziçi Counseling for Business) tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilen, Endüstri 4.0 Paneli’nde sizleri de aramızda görmeyi isteriz.

 • Konferans Sabancı-Akbank/Mark Mobius 26 Haziran 2018, 09:00 Four Seasons Bosphorus Hotel -

  Sabancı Üniversitesi'nin, Akbank’ın kurucu sponsorluğunda hayata geçirdiği, “Sabancı Üniversitesi Center of Excellence in Finance”in (CEF) uluslararası konferans serisinin ikincisinde; fintech girişimleri, bankacılık sektörü ve blockchain teknolojisi yerli ve yabancı uzman ve profesyoneller tarafından ele alınacak. Türkiye ve dünyadan uzman ve profesyonellerin katılımıyla üç panel gerçekleştirilecek konferansta, ünlü yatırımcı Mark Mobius da bir konuşma yapacak.

 • Basın daveti Vakıf Katılım 19 Haziran 2018, 09:00 -

  Vakıfların paylaşım kültürünü ve kamunun gücünü birleştirerek katılım bankacılığına yeni bir soluk getiren Vakıf Katılım ile Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’nin çiftçilerimizin ürünlerini olumsuz piyasa şartlarına karşı korumak amacıyla kurduğu Tarım Kredi Birlik A.Ş. arasında, yeni bir proje ortaklığı hayata geçiriliyor. Ülke ihracatımıza önemli katkı sağlayacak projenin detaylarını paylaşmak üzere, Vakıf Katılım Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk Oran, Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Tarım Kredi Birlik A.Ş. Genel Müdürü Hasan Hüseyin Demiröz’ün ev sahipliğinde ve T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş’in katılımıyla, 19 Haziran 2018 Salı günü basın toplantısı düzenlenecek. 

 • Basın daveti Türkiye Basketbol Federasyon-Getir 13 Haziran 2018, 11:00 -

  Binin üzerinde ürünü ortalama 10 dakikada müşterileriyle buluşturan akıllı telefon uygulaması Getir, geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu su markası Kuzeyden ile Basketbol Milli Takımlarının resmi su sponsoru oldu. İmza töreni, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Sayın Hidayet Türkoğlu ve Getir Kurucusu Sayın Nazım Salur’un katılımıyla, 13 Haziran Çarşamba günü saat 11.00’de gerçekleştirilecek

 • Basın daveti Vodafone Türkiye 13 Haziran 2018, 10:00 -

  Vodafone Türkiye, genişbant alanında ilk kez Türkiye’ye özel olarak hazırlanan “Genişbantın Türkiye Ekonomisine Etkisi” raporunu açıklıyor.

 • Etkinlik Perakende Dünyasında Teknolojik Trendler 12 Haziran 2018, 18:30 KWORKS Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi-Şişli -

  Teknolojik gelişmeler, iletişimin çeşitlenmesi, tüketicilerin zaman darlığı ile birlikte değişen ödeme alışkanlıkları. Dijital çağın; hızlı, güvenli ve ekonomik çözümlerinin ele alınacağı toplantıya katılmak için gecikmeden yerinizi ayırtın.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster