Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:33

 • Basın daveti CODE.YAPIKREDİ 04 Haziran 2018, 19:00 Yapı Kredi Kültür Sanat Binası, İstiklal Cad. No:161, Beyoğlu/İstanbul -

  Yapı Kredi’nin Code.YapıKredi programı kapsamında düzenlediği Geleceğin Kültürel Kodları etkinlik dizisi bu ay, “Kodlama Matematik mi Sanat mı?” adlı seminerle, katılımcılara farklı bakış açıları kazandırmaya devam ediyor. Çalışmalarının temelini matematiğe dayandıran dünyaca ünlü sanatçılarla, son yıllarda toplumu derinden etkileyecek işlere imza atan kod yazarları arasında anlamlı bir bağ kurmayı hedefleyen seminer, kodlamanın salt matematiğin ötesine geçerek bir sanat haline gelip gelmediğini inceleyecek. Management Centre CEO’su Tanyer Sönmezer ve Software Craftsmanship Turkey Kurucu Ortağı Lemi Orhan Ergin’in sunumlarıyla, katılımcılarabenzersiz bir içgörü sunacak.

 • Basın daveti Türkiye İhracatçılar Meclisi 04 Haziran 2018, 10:00 TİM Dış Ticaret Kompleksi -

  Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun'un tüm yönleriyle ele alınacağı bilgilendirme toplantısı 04 Haziran 2018 Pazartesi günü TİM Dış Ticaret Kompleksi’nde düzenlenecektir.

 • Basın daveti PwC Türkiye ve TEDAR 01 Haziran 2018, 14:00 PwC Türkiye merkez ofisi -

  PwC Türkiye ve Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği (TEDAR) iş birliğinde gerçekleştirilen, temel olarak satın alma alanında sektörün mevcut durumunu analiz etmek ve gelişim alanlarını ölçmek üzere yürütülen “Yeni Nesil Satın Alma Anketi 2018” araştırmasının lansman toplantısı, 1 Haziran Cuma günü gerçekleşecektir.

 • Basın daveti Metlife Foundation 31 Mayıs 2018, 15:30 Kollektif House-Levent -

  Metlife Foundation Financial Health Forum

 • Basın daveti Aytemiz 31 Mayıs 2018, 10:30 -

  Geçtiğimiz yıl motosiklet kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı hedefleyerek ‘Motorcu Dostu İstasyon’ kurumsal sorumluluk projesini hayata geçiren Aytemiz, şimdi bu projeyi bir adım öteye taşıyor. Motosiklet kullanıcılarının trafikteki algısını yükseltmek, emniyetlerine katkıda bulunmak ve hayatlarını kolaylaştırmak için tüm motorlu araç sürücülerinin de dahil olacağı şekilde geliştirilen proje, Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke’nin ev sahipliğinde düzenlenecek basın toplantısı ile açıklanacak.

 • Basın daveti i-Life Türkiye 31 Mayıs 2018, 09:30 -

  ABD merkezli teknoloji şirketi i-Life Digital, yeni nesil ürün portföyü ile Türkiye’deki kullanıcılarla buluşuyor. Şirketin Türkiye’deki bu ilk toplantısında ürün ailesinin tanıtımının yanı sıra stratejisi ve hedefleri siz değerli basın mensuplarıyla paylaşılacak. i-Life markasının yanı sıra Türkiye’deki iş ortakları Hepsiburada, Arena, Microsoft ve Intel markalarının üst düzey yöneticileri de toplantıda sorularınızı yanıtlamak üzere hazır bulunacak.

 • Basın daveti Turkcell 30 Mayıs 2018, 09:30 -

  Dünyanın ilk dijital operatörü olarak başarıyla sürdürdüğümüz çalışmalara hız kesmeden devam ediyoruz. Bu vesileyle 30 Mayıs 2018 Çarşamba günü, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan ve TETAŞ Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin İnce Kara’nın ev sahipliğinde basın toplantısı gerçekleştirilecektir.

 • Basın daveti Bosch 30 Mayıs 2018, 09:30 -

  Dünyanın önde gelen servis ve teknoloji tedarikçilerinden biri olarak, ‘yaşam için teknoloji’ mottosuyla, yaşam kalitesini artırmak ve doğal kaynakların korunmasına yardımcı olmak üzere yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Şirketimizin 2017 finansal performansını ve otomotiv sektöründe yeni bir dönem başlatacak olan yeni dizel teknolojimizin detaylarını Yıllık Değerlendirme Basın Toplantımızda paylaşmayı planlıyoruz.

 • Basın daveti İstanbul Sanayi Odası 30 Mayıs 2018, 09:30 Odakule -

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), bu sene 50.yılını dolduracak olan “Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2017” araştırmasının sonuçlarını 30 Mayıs 2018 Çarşamba günü açıklayacak.

 • Basın daveti Yapı Kredi 30 Mayıs 2018, 09:00 Yapı Kredi Bankacılık Üssü-Akse Mahallesi – Rahmi Dibek Caddesi No: 275 Çayırova/Kocaeli -

  Yapı Kredi, “IT’s My Life Yapı Kredi Bilişim Teknolojileri Buluşması” bu yıl 8.kez düzenleniyor. 30 Mayıs Çarşamba günü Yapı Kredi’nin Çayırova’da yer alan Bankacılık Üssü’nde gerçekleşecek etkinlikte teknoloji gündeminin nabzı tutulacak. Bu yılki etkinliğin konu başlıkları “Finans Dünyasında Teknoloji Trendleri”, “Yeni Nesil Altyapı Çözümleri ve Güvenlik” ve “Veri Yönetişimi ve Yapay Zeka” olacak. Bilişim dünyasının önde gelen 21 firmasının uzmanları, konu başlıkları çerçevesinde sunumlar ve tanıtımlar gerçekleştirecek. Açılış konuşmasını Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Cahit Erdoğan yapacak.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster