Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:36

 • Konferans Araştırmada Yenilikler Konferansı 09 Mayıs 2018, 09:00 Four Seasons Hotel Bosphorus -

  Bu yıl 9 Mayıs’ta​ 2018 tarihinde Four Seasons Hotel Bosphorus İstanbul'da ​ düzenlenecek olan Araştırmada Yenilikler Konferansı, alanında saygın uzmanların en yeni bilgilerini ülkemizdeki pazarlama ve araştırma sektörünün hizmetine sunmayı amaçlıyor.​ 

 • Forum Kitlesel Fonlama Forumu 08 Mayıs 2018, 09:00 Nişantaşı Üniversitesi Konferans Merkezi Adres :Maslak Mah. Söğütözü Sok. No:20/Y Maslak -

  Son yıllarda hızlı bir yükselişe geçen ve girişimcilerin giderek daha fazla destek aldığı alanlardan biri olan kitlesel fonlama (crowdfunding) kültürüne yönelik çalışmalarıyla öne çıkan Kitlesel Fonlama Derneği’nin organize ettiği 1. Kitlesel Fonlama Forumu 8 Mayıs 2018 Salı günü gerçekleştiriliyor.

 • Basın daveti Experian 08 Mayıs 2018, 09:00 Swissotel The Bosphorus, Asuka Salonu -

  20 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de finans sektörüne hizmet sunan Experian, finans, telekom ve enerji sektörlerinin üst düzey yöneticilerinin katılacağı ‘Experian Innovation Summit 2018: Büyümenizi Güçlendirecek Fikirler’ başlıklı toplantısını 8 Mayıs 2018’de gerçekleştirecek.

 • Basın daveti Digital Age Summit 08 Mayıs 2018, 09:00 Four Seasons Bosphorus İstanbul -

  Dijital ve iş kültür dergisi Digital Age, dijital dünyaya yön veren isimleri bir araya getirdiği Digital Age Summit’i bu yıl 12. kez düzenliyor. “TRUST” teması ile dijital dünyanın gelecek 10 yılına odaklanacak zirveye bu yıl da Türkiye ve dünyadan dijital sektöre yön vermiş konuşmacılar konuk olacak.

 • Zirve Kişisel Verilerin Korunmasında Yerli Çözümler 08 Mayıs 2018, 09:00 Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs – Albert Long Hall -

  Türkiye’de ve dünyada önemi her geçen gün artan kişisel verilerin korunması konusu, 8 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenecek zirvede tüm yönleriyle masaya yatırılacak. e-Safe ile Boğaziçi Üniversitesi Bilgi Sistemleri Araştırma Merkezi bünyesinde İstanbul Kalkınma Ajansı desteğiyle kurulan BÜSİBER (Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Siber Güvenlik Merkezi), 8 Mayıs Salı günü Boğaziçi Üniversitesi’nde “Kişisel Verilerin Korunmasında Yerli Çözümler Zirvesi” düzenleyecek.

 • Basın daveti Türkiye Burs Analizi 07 Mayıs 2018, 18:30 Anamed -

  E-Bursum, burs ekosisteminin daha şeffaf ve bilgilendirici olması amacıyla burs veren kurumlar bazında hazırladığı Türkiye Burs Analizi raporunun sonuçlarını açıklıyor! Bir ilk olma özelliği taşıyan raporda, Türkiye'deki 22 burs veren kurumdan alınan bilgiler ışığında elde edilen çıkarımlar yer alıyor. 
  Raporun sonuçları 7 Mayıs saat 18.30'da Anamed'de yapılacak olan lansmanla paylaşılacak. Etkinlikte gerçekleşecek olan Adım Adım ve Açık Açık'ın kurucu ortağı Itır Erhart moderatörlüğündeki "Türkiye'de STK'ların Geleceği ve İşbirliğinin Önemi" konulu panelde ise sektörün önde gelen isimleri STK'ların şeffaflığını tartışacak.

 • Genel Kurul Türkiye Bankalar Birliği 07 Mayıs 2018, 10:30 Sabancı Center -

  Türkiye Bankalar Birliği’nin (TBB) 61. Genel Kurul Toplantısı, 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü saat 10:30’da, Sabancı Center, Hacı Ömer Sabancı Konferans Salonu’nda düzenlenecek. Toplantının açılış konuşmalarını TBB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin AYDIN, BDDK Başkanı Mehmet Ali AKBEN, Başbakan Yardımcısı Mehmet ŞİMŞEK ve Başbakan Binali YILDIRIM yapacak. Daha sonra TBB’nin faaliyet raporu, finansal tabloları, 2018 - 2019 faaliyet dönemi bütçesi görüşülecek ve Yönetim Kurulu ile Denetçi üye seçimi yapılacak.

 • Basın daveti Sabancı Üniversitesi 05 Mayıs 2018, 15:00 -

  Sabancı Vakfı’nın desteğiyle, Sabancı Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Mükemmeliyet Merkezi (SU Gender) tarafından yürütülen Mor Sertifika Programı kapsamında yeni bir çalışmaya imza atıldı. SU Gender; 11. yılını doldurmaya yaklaşan Mor Sertifika Programı ile toplumsal cinsiyet farkındalığını artırmaya yönelik çalışmalarının yanı sıra, bu anlamda ortaya çıkan pratik ihtiyaçları gidermek için üretimlerde de bulunuyor. Bu bağlamda, akademisyenler, ilgili STK’lar ve Mor Sertifikalı öğretmenlerden aldığı geri dönüşler ile uzmanlar ve öğretmenlerle birlikte dört farklı branşta (STEM, Edebiyat, Sosyal Bilimler ve PDR) hazırladığı, Mor Dosya’yı 5 Mayıs 2018, Cumartesi günü gerçekleşecek toplantı ile kamuoyuyla paylaşıyor.

 • Etkinlik StartersHub 04 Mayıs 2018, 18:00 StartersHub - Levent, Ecza Sokak, Safter İş Merkezi, Giriş Katı Levent -

  Dünyanın dört bir yanında iş yapan başarılı girişimleri altı ay boyunca Silikon Vadisi'nde ağırlayarak, küresel pazara açılmalarını sağlayacak 3S Landing Pad platformu için adaylar belli oldu. Şimdi sıra San Francisco yolcularını belirlemekte! StartersHub, Startupbootcamp ve Starcamp iş ortaklığıyla düzenlenen 3S Landing Pad Selection Day; Türkiye'nin teknoloji alanında yatırım yapan önde gelen yatırımcıları, şirketleri ve melek yatırım ağlarının katılımıyla 4 Mayıs Cuma günü StartersHub ofisinde gerçekleşiyor.

 • Basın daveti Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği 04 Mayıs 2018, 11:00 Polat Renaissance Bosphorus Hotel -

  RATEM - Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği 04 Mayıs 2018, Cuma günü Polat Renaissance Bosphorus Hotel’de RATEM Başkanı Yusuf Gürsoy, RATEM Yönetim Kurulu üyeleri ve sektör temsilcilerinin katılımıyla “Dünya Bizi İzliyor” konulu basın toplantısını gerçekleştirecek.

   

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster