Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:30

 • İmza töreni Turyap Çözüm Merkezi 12 Eylül 2018, 10:00 -

  Yaklaşık 2 sene önce gayrimenkul konusundaki ihtilafları mahkemeye gitmeden çözümlemek amacıyla hayata geçirdiğimiz Gayrimenkul Çözüm Merkezi’nde yenilikler var. İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazım Ekren ve Turyap Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay’ın katılımı ile gerçekleşecek imza töreni düzenlenecektir. 

 • Basın daveti Alibaba.com 12 Eylül 2018, 09:30 -

  Alibaba.com, işletmeler arası en büyük satış etkinliği olan #SuperSeptember’ı Türk üyelerinin katılımıyla Alibaba.com Uluslararası E-Ticaret Konferansı’nda kutluyor. Alibaba.com’un uluslararası ve yerel başarı hikayelerinin yanı sıra, üyelerine sunduğu yeni fırsatlar ve değişen ekonomide e-ticaretin gücü ve etkisinin de paylaşılacağı toplantı, #SuperSeptember’ın da başlangıcını duyuruyor olacak.

 • Lansman SAP S/4HANA Bulut 12 Eylül 2018, 09:00 -

  Kurumsal yazılım ve bulut uygulamalarında dünya liderliğimizi bir kez daha öne çıkaracak, Öğrenen Makineler (Machine Learning), Gelişmiş Analitik (Advanced Analytics) ve Yapay Zeka (Artificial Intelligence) yetenekleri ile zenginleştirilmiş, “SAP S/4HANA Bulut” Akıllı ERP çözümümü tanıtımı. 

 • Basın daveti QNB Finansbank-Kodu cup finali 10 Eylül 2018, 10:30 QNB Finansbank Genel Müdürlük (Kristal Kule) -
 • Etkinlik Adcolony Intellingence Summit 10 Eylül 2018, 09:30 Swissotel The Bosphorus İstanbul -

  Dünyanın en büyük mobil video reklam teknoloji ağı olarak faaliyet gösteren AdColony, dünyanın en önde gelen pazarlama yöneticilerini 10-11 Eylül de İstanbul da gerçekleşecek olan “Adcolony Intellingence Summit” etkinliğinde buluşturacak. Türkiye’den ve dünyadan 100’ün üzerinde üst düzey yetkilinin katılacağı etkinlikte dijital medya sektörü ve yapılan yatırımların karşılığının alınması için talep edilmesi gerekenler konuşulacak.

 • Zirve Türkiye Açık Bilim Zirvesi 10 Eylül 2018, 08:30 Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi the Seed -

  Sabancı Üniversitesi, Açık Bilim ve Açık İnovasyon konusundaki gelişmeleri kapsamlı bir biçimde gözden geçirmek, bu gelişmelerin Türkiye'deki Açık Erişim politikalarına, fonlama ve destek uygulamalarına yansımalarını tartışmak ve bu yönde stratejiler geliştirilmesini sağlamak amacıyla düzenlenen "Türkiye Açık Bilim Zirvesi 2018"e ev sahipliği yapıyor. Sabancı Üniversitesi, TÜBİTAK, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Anadolu Üniversitesi Kütüphaneleri Konsorsiyumu (ANKOS) ve Hacettepe Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen zirve 10 Eylül 2018, Pazartesi günü, Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi the Seed’de gerçekleşecek.

 • Basın daveti GastroAntep 04 Eylül 2018, 09:30 Lütfi Kırdar Kongre Merkezi - Hisar Salonu -

  UNESCO tarafından, titiz bir çalışma ile ‘Yaratıcı Şehirler Ağına’ dahil edilerek adını tüm dünyaya duyuran Gaziantep, gastronomi alanında elde ettiği haklı unvanı, uluslararası bir festival ile taçlandırıyor. Gaziantep’in zengin mutfağı ve sahip olduğu kültür mirasını yerelden globale taşıyacak “GastroAntep” 20-22 Eylül 2018 tarihlerinde, yerli, yabancı pek çok profesyonelin yanı sıra gezginlerin, lezzet peşinde koşanların, eğlence ve kültürü takip edenlerin katılımıyla düzenlenecek. Etkinlik, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

 • Yarışma Create@Alibaba Cloud Start-Up Yarışması 08 Ağustos 2018, 10:00 -

  Alibaba Cloud tarafından 12 ülkede düzenlenen uluslararası start-up yarışması Create@Alibaba Cloud Start-Up Yarışması’nın Orta Doğu ve Afrika bölge ayağı 8 Ağustos’18’de ilk defa İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

 • Basın daveti ALLIANZ TÜRKİYE 08 Ağustos 2018, 09:00 -

  Allianz Türkiye olarak, sürdürülebilirlik stratejimiz ve modelimiz doğrultusunda paydaşlarımızla birlikte geliştirdiğimiz kapsamlı bir kurumsal sosyal sorumluluk programını başlatacak olmanın heyecanı içindeyiz. Uzun soluklu tasarlanan ve çocuklarımızın sağlıklı gelişimlerini hedefleyen programımız hakkında bilgi paylaşmak üzere sizlerle bir araya gelmek isteriz. Toplantı Allianz Türkiye CEO’su Aylin Somersan Coqui’nin ev sahipliğinde, 8 Ağustos 2018 Çarşamba günü 09:00-11:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. 

 • Panel Altınbaş Üniversitesi 07 Ağustos 2018, 18:30 Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Yerleşkesi Konferans Salonu Adres: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No:147 Şişli -

  Altınbaş Üniversitesinin üç tecrübeli ekonomisti, "Nereden Geldik Nereye Gidiyoruz?" başlıklı serinin ilk panelinde biraraya geliyor. Panele Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin, Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Mahfi Eğilmez ve Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Işın Çelebi'nin konuşmacı olarak katılacak. 

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster