Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:42

 • Basın daveti Richard Maloney 04 Nisan 2018, 09:00 Swissotel Zurich Salonu -

  Takım ruhunun oluşturulması ve çalışan bağlılığı konusunda dünyanın önde gelen uzmanları arasında sayılan Richard Maloney, çığır açan metodolojisini tanıtmak üzere Türkiye’de...

 • Zirve Teknoloji Zirvesi 04 Nisan 2018, 08:30 Haliç Kongre Merkezi -

  Geleceğin teknolojisine yön veren Turkcell, Türkiye’nin marka etkinliği haline gelen Teknoloji Zirvesi ile yine ses getirecek konu ve konuşmacıları bir araya getiriyor. Bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin en kapsamlı ve geniş katılımlı teknoloji etkinliği, gün boyunca 30’dan fazla oturumda yerli ve yabancı 100’e yakın fikir önderini ağırlayacak.

 • Basın daveti İTÜ - ALSTOM 03 Nisan 2018, 12:00 İTÜ Ayazağa Yerleşkesi / Rektörlük Senato Odası -

  İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörlüğü ile Alstom Ulaşım AŞ Türkiye Genel Müdürlüğü arasında ilişkileri güçlendirmek ve Türkiye’de eğitim alanında iş birliğini geliştirmek amacıyla “teknik iş birliği protokolü” imzalanıyor. 5 yıl sürecek ve yenilenebilecek protokolün ana konusu “Raylı Sistemlerde Mühendislik” konusunda İTÜ mühendislik öğrencilerinin ve ALSTOM’da yeni işe başlayanların eğitimi.

 • Forum Sabancı Ünv.-TÜSİAD 03 Nisan 2018, 09:30 TÜSİAD Genel Merkezi -

  TÜSİAD KOBİ Çalışma Grubu etkinlikleri kapsamında Sabancı Üniversitesi-TÜSİAD Rekabet Forumu tarafından hazırlanan “Sıçrama Yapan Şirketler” raporu tanıtım toplantısı 3 Nisan Salı günü 09:30 – 12:00 saatleri arasında TÜSİAD Genel Merkezi'nde gerçekleşecek. Rapor hızla büyüyerek bir üst ölçeğe geçmiş işletmelerin büyüme, verimlilik ve ihracat göstergelerine odaklanıyor. Toplantının açılış konuşmaları Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik tarafından yapılacak. Açılış konuşmalarının ardından “Sıçrama Yapan Şirketler” rapor sunumunun gerçekleşeceği toplantıda, rapordaki mikro ekonomik analizler ile Türkiye'deki ekonomik ve sektörel politika ve uygulamalar temelinde bir değerlendirme oturumu düzenlenecek.

 • Basın daveti FOUNDATIONONE 03 Nisan 2018, 09:00 SALT GALATA KARAKÖY -

  Sağlığın geleceğini belirleyen kişiye özel tedaviler ve bu tedavilerin ülke ekonomilerine katkılarının konuşulduğu bir dönemdeyiz. Onkoloji alanında kişiselleştirilmiş sağlık hizmetlerinin hem hastalar hem de ülkelerin sağlık giderleri bakımından sağladığı fayda her geçen gün daha da önemli hale geliyor. Hastalar için doğru zamanda doğru tedavi kararları verilmesine olanak sağlayan kişiselleştirilmiş tıp, yeni bir yaklaşım olarak hızla güçleniyor. Rutin kanser tedavisine en yenilikçi gelişmeleri dahil etmek amacıyla 2010 yılında kurulan Foundation Medicine (FMI), Türkiye’de İnfogenetik adı altında hizmet vermeye başladı. FMI ve İnfogenetik olarak, gen haritalama testleri ve kanser alanındaki yenilikçi gelişmeleri paylaşmak üzere 3 Nisan Salı günü bir basın buluşması düzenliyoruz.

 • Basın daveti Benesta Acıbadem Projesi 02 Nisan 2018, 09:30 Benesta Acıbadem Satış Ofisi -

  Uluslararası mühendislik deneyimi ve dünyanın en dikkat çekici yapılarını inşaa etme hayaliyle 2005 yılında kurulan ve 5 farklı ülkede yaptığı işlerle sınırları kaldıran,  “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi" listesinde 168. sırada yer alan dünya devi ESTA Construction şimdi İstanbul’dan başlayarak dünyadaki konut anlayışını değiştiriyor. Konutla ilgili ezberleri bozma ve çocukların hayalini gerçekleştirme hedefinden yola çıkan ESTA Construction,  çocuklardan ilham aldığı Benesta Acıbadem projesini görücüye çıkarıyor.

 • Basın daveti Koç Üniversitesi ve Amerikan Hastanesi 28 Mart 2018, 10:00 Amerikan Hastanesi -

  28 Mart Çarşamba günü, Koç ve Amerikan Hastanesi'nde Endometriozis Kliniği'nin açılışı sebebiyle bir basın toplantısı düzenliyoruz. Toplantıda endometriozis hastalığı hakkındaki doğru bilinen yanlışlar ve en güncel bilgiler de ele alınacak. Prof. Dr. Bülent Urman, Prof. Dr. Dursun Buğra ve Prof. Dr. Tarık Esen gibi bu alandaki önemli hocalarımız bizimle olacak. Aynı zamanda Endometriozis hastalığına iyi gelen, bu hastalığa olumlu etki eden Yoga ve nefes terapisinden kısa bir sunum ve mini eğitim olacak.

 • Basın daveti Brisa 28 Mart 2018, 09:30 -

  Türkiye’nin lider lastik üreticisi olarak 30 yıldır teknolojimizle ülke ekonomisine ve sektöre katkı sağlıyor, yerli mühendisliğin en ileri örneklerinden biri olarak yalnızca Türkiye’de değil 60’tan fazla ülkede faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Brisa, son gelişmelerin yanı sıra 2017 yılı değerlendirmesini ve 2018 yılı beklentilerini paylaşacak. 

 • Konferans Toplam Faktör Verimliliği Uluslararası Konferansı 28 Mart 2018, 09:00 Hilton Bosphorus Otel - Convention Center / Harbiye -

  Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Kalkınma Bakanlığı tarafından, 28 – 29 Mart 2018 tarihlerinde İstanbul’da, “Toplam Faktör Verimliliğinin Artırılması Politika Çerçevesi Geliştirme Projesi” kapsamında toplam faktör verimliliğiyle ilgili uluslararası bir konferans düzenlenecek. Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, nihai faydalanıcısı T.C. Kalkınma Bakanlığı olan konferansta “Kamu 21. yüzyılda özel sektörün büyüme performansını artırmak için ne yapmalı?” sorusuna yanıt aranırken; konferansa Türkiye ve dünyadan, ekonomi ve imalat sanayisinde verimlilik konusunda uzman kamu, üniversite, özel sektör ve sivil toplum temsilcileri katılacak. Konferansın açılış konuşmalarını Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, UNDP Türkiye Ülke Direktörü Claudio Tomasi, Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Müsteşarı François Begeot ve Merkezi Finans ve İhale Birimi Başkanı M. Selim Uslu gerçekleştirecek.

 • Basın daveti TÜSİAD 27 Mart 2018, 14:00 TÜSİAD Genel Merkezi -

  TÜSİAD, girişimcilik ekosisteminin güçlendirilmesi için ekosistem paydaşları ile birlikte yaklaşık bir senedir yürüttüğü çalışmaları, 22 proje önerisi altında somutlaştırarak, 27 Mart tarihinde kamuoyu ile paylaşacak.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster