Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:51

 • Basın daveti Kripto paralar İstanbul'da konuşulacak 22 Ocak 2018, 09:00 Four Seasons Bosphorus -

  Kripto paranın uzmanları Türkiye’ye geliyor. Wedoico.io Türkiye temsilciliği tarafından 22 Ocak Pazartesi günü  gerçekleşecek toplantıda; kripto para, ICO ve bu alanda yatırımcıları bekleyen fırsatlar ve riskler tüm boyutlarıyla değerlendirilecek.

 • Basın daveti TABA AmCham GOSB 19 Ocak 2018, 14:00 Gebze Organize Sanayi Bölgesi -

  Türk Amerikan İş Adamları Derneği Amerikan Ticaret Odası Türkiye (TABA AmCham) ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) yeni bir işbirliğine imza atıyor. Bu kapsamda TABA AmCham, GOSB bünyesinde bulunan firmalara ticaret, yatırım, ithalat ve ihracat, eğitim, teşvik alanlarında danışmanlık, eğitim, seminer ve toplantı hizmeti verecek. İşbirliği kapsamında ayrıca Türk Amerikan İş Adamları Derneği, Gebze Organize Sanayi Bölgesi bünyesindeki firmalara Amerikan pazarına giriş konusunda danışmanlık yapacak.

 • Basın daveti Elektonik Biletleme Sistemi 18 Ocak 2018, 14:00 Yıldız Teknopark Yerleşkesi, İkitelli -

  İlk kez bir Türk firmasının konsorsiyum liderliğini üstlendiği ETS Projesi, 5 ülkeden 8 firma tarafından ortaklaşa yürütülüyor. Projenin uluslararası ortakları 18 Ocak 2018, Perşembe günü Konsorsiyum Lideri Elektronet’in evsahipliğinde Türkiye’de biraraya geliyor. Yıldız Teknopark İkitelli Yerleşkesi’nde yapılacak toplantıya ELEKTRONET (Türkiye), TMOB (Türkiye), SIVECO(Romanya), CONVEX (Romanya), DTS (Güney Kore), IDI-EIKON, NTB (İspanya) ve ISEP-GECAD (Portekiz) firmaları, üst düzey temsilcileri ile katılıyor. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ekonomi Bakanlığı tarafından da desteklenen ve dünyaya teknoloji ihraç eden Türk firması Elektronet Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaptana, Elektronet CTO Ali Çekmeceligil, Elektronet Üretimden Sorumlu Genel Müdür Ramazan Ötük, Elektronet Proje Yönetim Ofisi’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bengü Türk ve proje ortaklarının ile birlikte hazır bulunacakları toplantıda ETS Projesi’nde gelinen son nokta kamuoyu ile paylaşılacak, turnike sistemini ortadan kaldıran DEMO uygulaması ilk kez deneyimlenecek.

 • Basın daveti Türkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği 18 Ocak 2018, 13:30 -

  Türkiye’nin en önde gelen firmalarını bünyesinde barındıran, üretimi ile Avrupa’da 1 numara olan beyaz eşya sektörünü temsil eden Türkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği (TÜRKBESD)         Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ergün GÜLER  (Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü), İcra Kurulu Üyesi Sn.Fatih ÖZKADI  (Arçelik A.Ş. Sürdürülebilirlik ve Resmi İlişkiler Direktörü) İcra Kurulu Üyesi Sn.İhsan KARA (BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Satış Direktörü ) tarafından  ilk kez açıklanacak olan güncel veriler ile 2017’nin değerlendirilmesi ve  2018 beklentileri paylaşılacak.

 • Genel Kurul TÜSİAD'ın 48. Genel Kurul Toplantısı 18 Ocak 2018, 09:30 -

  TÜSİAD’ın 48. Olağan Genel Kurulu, 18 Ocak 2018, Perşembe günü (yarın), Intercontinental Oteli’nde toplanacak. Toplantının açılış konuşmalarını TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Tuncay Özilhan ile TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik gerçekleştirecek.

 • Basın daveti ASUS ve Bahcesehir Universitesi 17 Ocak 2018, 10:00 Bahçeşehir Üniversitesi Fazıl Say Fuaye Alanı -

  Son yıllarda teknoloji dünyasının gündeminde yer alan e-spor, tüm dünyada hızla yaygınlaşmaya devam ediyor. Ülkemizde de büyük bir izleyici kitlesine sahip olan e-spor, takımların ve liglerin kurulmasıyla “spor” dalı olma yolunda büyük bir adım atıyor. Teknolojinin lider markası ASUS ve önde gelen eğitim kurumlarından Bahçeşehir Üniversitesi olarak, dijital çağın sporu e-sporu desteklemek için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Bu anlamda, Türkiye’de hızla gelişen e-spor ekosisteminin ihtiyaç duyduğu yetişmiş insan gücüne katkıda bulunmayı hedefleyerek, Asus ve BAU olarak e-spor kulübü sponsorluğu kapsamında işbirliğine imza attık.

 • Zirve Kurumsal Yönetim Zirvesi 17 Ocak 2018, 09:30 InterContinental İstanbul Hotel -

  Kurumsal yönetim anlayışının gelişmesi ve en iyi uygulamalarıyla hayata geçirilmesi misyonuyla hareket eden Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) tarafından Kurumsal Yönetim Zirvesi, 17 Ocak 2018 tarihinde InterContinental İstanbul Hotel’de düzenlenecek. Açılış konuşmalarını TKYD Başkanı Ali Pandır, TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik ile Borsa İstanbul A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ’ın yapacağı zirveye Pelin Akın, Batu Aksoy, Esin Güral, Murat Kolbaşı, Hakan Kayganacı, Seymur Tarı, Murat Özgen, Uğur Bayar ve İlhami Koç gibi iş dünyasının önde gelen isimleri katılacak.

 • Basın daveti Cubes Ankara’ 16 Ocak 2018, 10:00 -

  Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Nuhoğlu, Dalgıç ve Lejant’ın birlikte hayata geçirdiği Cubes Ankara projesinin otel bölümü için dünyanın prestijli otel zincirlerinden Marriott International ile anlaşmaya varıldı. Anlaşma ile birlikte uzun dönem konaklamalara uygun olarak geliştirilen özel bir konsept olan Residence Inn By Marriott’ın da Türkiye’deki ilk oteli Cubes Ankara’da açılacak. Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu ile Marriott International’ın Türkiye’de İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Poğda Demircan’ın katılımıyla 16 Ocak 2018, Salı günü İstanbul Marriott Hotel Şişli’de anlaşma için imzalar atılıyor.

 • Basın daveti EY Türkiye Birleşme ve Satın Alma İşlemleri 2017 16 Ocak 2018, 10:00 -

  EY Kurumsal Finansman Bölümü, bu yıl 16’ıncısını hazırladığı Birleşme ve Satın Alma İşlemleri 2017 Raporu’nu, 16 Ocak Salı günü düzenlenecek basın toplantısı ile açıklayacak.

 • Basın daveti Gedik Yatırım 16 Ocak 2018, 09:30 -

  Gedik Yatırım, 2018 Strateji Raporu’nu düzenleyeceği basın toplantısında açıklayacak.“Yeni normalin ilk sonuçlarını görme vakti” başlıklı raporda, Türkiye’nin ve küresel piyasaların ekonomik görünümünün yanı sıra, beklenti, risk ve tahminler kapsamlı bir şekilde değerlendiriliyor. Raporda 2018 yılı, “küresel ekonominin krizden bu yana en güçlü toparlanmayı işaret ettiği” ve “Türkiye’de büyümenin güçlü olarak tanımlanabilecek seviyelerde gerçekleşeceği yıl” şeklinde tanımlanıyor.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster