Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:41

 • Basın daveti Howden Türkiye 06 Nisan 2018, 10:00 -

  Türkiye’nin de içinde bulunduğu 80 ülkede, 5 binden fazla çalışanıyla hizmet veren Howden Grubu’nun, ülkemize olan inancını gösterir nitelikteki yeni yatırım kararını açıklamak üzere bir basın buluşması düzenliyoruz. Toplantı, Howden Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölge CEO’su Atınç Yılmaz ev sahipliğinde düzenlenecek. 

 • Basın daveti TÜSİAD-Marsh Türkiye 06 Nisan 2018, 08:30 Intercontinental İstanbul -

  Her yıl Davos Zirvesi öncesinde açıklanan Dünya Ekonomi Forumu 2018 Yılı Küresel Riskler Raporu, TÜSİAD ve Marsh iş birliğiyle 6 Nisan Cuma günü Intercontinental İstanbul’da yapılacak etkinlikte kamuoyuyla paylaşılacaktır. Açılış konuşmalarını TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik ve Marsh Türkiye CEO’su Hakan Kayganacı’nın yapacağı, rapor ise MMC Küresel Riskler Merkezi Direktörü Richard Smith-Bingham tarafından sunulacak. 

 • Ödül töreni 2017 İhracat Başarı Ödülleri 05 Nisan 2018, 19:00 -

  Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği (TET) 2017 yılı İhracat Başarı Ödülleri, 5 Nisan 2018 Perşembe günü sahiplerini bulacak. TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, TET Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu ve sektör temsilcilerinin katılacağı törende Türkiye geneli Elektrik Elektronik, Hizmet sektörü, Edebi Eser ve Televizyon Dizileri alanlarında en çok ihracatı gerçekleştiren firmalar ödüllendirilecek.

 • Ödül töreni İTÜ Altın Arı Ödülleri 05 Nisan 2018, 11:00 İTÜ Ayazağa Yerleşkesi, Süleyman Demirel Kültür Merkezi, Konferans Salonu -

  İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Altın Arı Ödülleri, 5 Nisan 2018 tarihinde İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek törenle sahiplerini bulacak.

 • Basın daveti İnovasyon Festivali Cofuture 05 Nisan 2018, 10:00 GroupM Ofisi -

  Bu yıl “Innovation for Impact” temasıyla gerçekleşecek medya ve pazarlama odaklı inovasyon festivali Cofuture, binden fazla marka temsilcisini yeniden ağırlamaya hazırlanıyor. Cofuture İnovasyon Festivali ile birlikte markalar iş hedefleri, iş yapış şekilleri üzerinde etki yaratabilecek çözümleri bir arada bulma şansı yakalayacaklar

 • Basın daveti “Lenovo Game On 05 Nisan 2018, 09:30 -

  Türkiye’nin ilk gerçek kapsamlı gaming alanı “Lenovo Game On” 5 Nisan’da Vodafone Park’ta açılıyor. “Lenovo Game On” Beşiktaş JK ve Lenovo ortaklığında açılacak ve Lenovo’nun yüksek performanslı ürünleriyle oyun keyfi ve rekabet doruğa çıkacak. Etkinliğe Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu’nun katılacağı katılacak. 

 • Basın daveti Global Girişimcilik Kongresi 05 Nisan 2018, 09:30 Hilton Bomonti -

  Türkiye'de ilk defa 16-19 Nisan'da düzenlenecek Global Girişimcilik Kongresi (GEC18IST) öncesinde, bu özel heyecanımızı ve ilk defa Türkiye’ye özel yapılacak farklılıkları sizlerle basın toplantımız ile paylaşmak isteriz. Global Girişimcilik Kongresi’nin (GEC18IST), İstanbul Organizasyon Komitesi; "Ali Sabancı (Platform Başkanı), TİM Başkanı - Mehmet Büyükekşi, Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı - Emre Kurttepeli, TOBB Başkan Yardımcısı Ender Yorgancıoğlu, Habitat Derneği Başkanı - Sezai Hazır ve Endeavor Türkiye Kurucu Genel Sekreteri ve GEC18IST Platform Genel Müdürü Didem Altop'un ev sahipliğinde 5 Nisan Perşembe günü saat 10:00’da Hilton Bomonti, Istanbul’da düzenlenecek

 • Basın daveti Danfoss 05 Nisan 2018, 09:00 -

  Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri olarak 20 yıldır Türkiye’de faaliyetimizi sürdürmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Danfoss’un Türkiye’de yürüttüğü faaliyetleri, yatırımları ve hedeflerine ilişkin 5 Nisan Perşembe günü Danfoss Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Kjell Stroem’in katılımıyla gerçekleştirilecek.

 • Basın daveti Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği 05 Nisan 2018, 08:30 -

  Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek.Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan’ın açılış konuşması ile başlayacak toplantıda, dünya ve Türkiye ekonomisindeki son gelişmeler ile inşaat ve inşaat malzemesi sektörüne ilişkin güncel ekonomik veriler masaya yatırılacak. Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Çetin Tecdelioğlu’nun moderatörlüğünü yapacağı ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısının Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanları Prof. Dr. Kerem Alkin ile Dr. Can Fuat Gürlesel sektör ve ekonomiye ilişkin değerlendirmelerini sunacak. Gündem Buluşmaları’nın özel konuğu Ekonomist Gökhan Şen olacak. 

 • Lansman SanalUzman 04 Nisan 2018, 10:30 Hilton İstanbul Bosphorus -

  Günümüzde gittikçe yaygınlaşan bir model halini alan paylaşım ekonomisinin ve mekan - zaman bağımsız çalışma modeli Work 3.0 kavramının dijital yüzü SanalUzman, Türkiye’de iş alan ve işverenlere yepyeni bir platform hazırladı. Yeni nesil online iş platformu SanalUzman, geliştirdiği güvenlik ve yetkinlik uygulamaları, hakemlik sistemi gibi değerlendirme araçları ile Türkiye’de ilk kez freelance iş yapış biçimlerine farklı bir alt yapı getiriyor.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster