Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:43

 • Basın daveti TÜSİAD 27 Mart 2018, 14:00 TÜSİAD Genel Merkezi -

  TÜSİAD, girişimcilik ekosisteminin güçlendirilmesi için ekosistem paydaşları ile birlikte yaklaşık bir senedir yürüttüğü çalışmaları, 22 proje önerisi altında somutlaştırarak, 27 Mart tarihinde kamuoyu ile paylaşacak.

 • Basın daveti Emlak Konut GYO ve DAP Yapı 27 Mart 2018, 10:00 -

  Emlak Konut GYO ve DAP Yapı ortaklığıyla Anadolu yakasının yeni çekim merkezi Kartal’da hayata geçirilen Dünya’nın En İyi Yapı Geliştirme projesi ödüllü İstMarina projesinin önemli bir parçasını oluşturan İSTMARİNA AVM, 28 Mart 2018’de kapılarını açıyor.

   

 • Basın daveti Türkiye İhracatçılar Meclisi 27 Mart 2018, 10:00 Türkiye İhracatçılar Meclisi-Çobançeşme -

  Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin, firmalarımıza hedef pazarları daha yakından tanıtmak için düzenlemeye başladığı İhracat Pusulası etkinlik zinciri 2018 yılında da devam ediyor. 27 Mart’taki toplantı Rota: Arjantin.

 • Ödül töreni Türkiye Bilişim Vakfı 27 Mart 2018, 09:30 Kolektif House -

  Türkiye Bilişim Vakfı tarafından Türkiye’de ilk kez düzenlenen, matematik ve fen bilimleri alanlarındaki eğitim oyunlarının ödüllendirileceği KOD Ödülleri yarışması sonuçlandı.

 • Basın daveti Türkiye Sigorta Birliği 27 Mart 2018, 09:00 -

  Türkiye Sigorta Birliği olarak sektörümüz açısından 2017 yılının değerlendirmesini yapmak üzere bir basın toplantısı düzenliyoruz. Toplantı Başkan Can Akın Çağlar, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Genel Sekreterin katılımlarıyla gerçekleşecek 

 • Panel Türkiye-AB Liderler Zirvesi 27 Mart 2018, 09:00 The Vault, House Hotel. Bankalar Caddesi No: 5, Karaköy -

  İstanbul Politikalar Merkezi – Sabancı Üniversitesi - Stiftung Mercator Girişimi, İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) ile birlikte, 27 Mart’ta bir panel gerçekleştirecek. Söz konusu panel, 26 Mart’ta Bulgaristan’ın Varna kentinde yapılması planlanan, Türkiye’deki gelişmelerin ve AB ve Türkiye’nin ortak çıkarlarının değerlendirileceği AB - Türkiye liderler zirvesinin ardından yapılacak. Türkiye-AB ilişkileri üzerine çalışan önde gelen akademisyenlerin bir araya geleceği panelde, zirveden sonrasına ve olası etkilerine odaklanılacak. Başkanlığını İKV Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun yapacağı panelin konuşmacıları; Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi ve İPM Direktörü Fuat Keyman, İKV Genel Sekreteri Çiğdem Nas, Türkiye Ekonomik Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) AB Çalışmaları Merkezi Direktörü Nilgün Arısan Eralp ile Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi ve İPM Kıdemli Uzmanı & Araştırma ve Akademik İlişkiler Koordinatörü Senem Aydın-Düzgit olacak.

 • Basın daveti The Bosphorus Energy Club 27 Mart 2018, 09:00 -

  Bölgesel ve küresel enerji ilişkileri alanında Türkiye’nin etkili bir oyuncu olması hedefine katkıda bulunmak amacıyla 2013’ten bu yana faaliyet gösteren “The Bosphorus Energy Club”, 27 Mart Salı günü sabah 09:00’da başlayacak.

 • Zirve Türkiye Bilişim Zirvesi 16 Mart 2018, 10:00 Ceylan Intercontinental Otel / Taksim-İstanbul -

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından, sanayi üretiminde katma değeri ve ileri teknoloji ürünlerini artırmak üzere başlatılan “Sanayide Yüksek Teknolojiye Geçiş Programı” kapsamında; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürlüğü ve TÜBİSAD işbirliği ile "Türkiye Bilişim Zirvesi” düzenleniyor.

 • Basın daveti MediaMarkt 14 Mart 2018, 09:00 -

  MediaMarkt olarak 2017 yılını değerlendireceğimiz ve 2018 planlarımızı paylaşacağımız aynı zamanda son teknoloji oyun ürünlerinin bulunduğu GameZone deneyim alanımızın bulunacağı bir basın buluşması düzenliyoruz. Toplantı,MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım’ın ev sahipliğinde 14 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek.

 • Etkinlik Code.YapıKredi programı Geleceğin Kültürel Kodları 13 Mart 2018, 19:00 Yapı Kredi Kültür Sanat Binası, İstiklal Cad. No:161, Beyoğlu/İstanbul -

  Ülkemizdeki fintech ekosisteminin büyümesini ve kod yazımını geniş kitlelere öğretmeyi hedefleyen Yapı Kredi’nin Code.YapıKredi programı Geleceğin Kültürel Kodları adında bir etkinlik dizisine başlıyor. İnsanların ekonomik davranışları ve beklentileri ile değişen alışveriş araçlarından kripto paralara kadar nasıl gelindiğinin ele alınacağı “Lidyalılardan, Kripto Paraya Yeni Dijital Ekonomi” bu dizinin ilk semineri olarak katılımcılarla buluşacak. Yapı Kredi Vedat Nedim Tör Müzesi Yöneticisi Nihat Tekdemir ile yazar ve girişimci Fatih Güner’in paranın yüzyıllar boyunca geçirdiği evrimi izleyicilere aktaracak.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster