Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:48

 • Basın daveti Finansal Kurumlar Birliği 20 Şubat 2018, 09:30 River Plaza-Levent -

  Finansal Kurumlar Birliği olarak temsil ettiğimiz Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman şirketlerinin 2017 yıl sonuna ait konsolide verileri 20 Şubat 2018, Salı günü açıklanacak. 

 • Basın daveti Sabancı Holding Sigorta Grubu 20 Şubat 2018, 09:00 Sabancı Center -

  Sabancı Holding Sigorta Grubu’nda ve sektörde 2017 yılında yaşanan gelişmeleri değerlendirerek, gelecek dönem hedeflerinin aktarılacağı basın toplantısı, Sabancı Holding Sigorta Grup Başkanı Haluk Dinçer ev sahipliğinde, Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen ve AvivaSA Genel Müdürü Fırat Kuruca’nın katılımıyla düzenlenecek.

 • Basın daveti KOBİ Dünyasının E-Ticarete Bakışı 19 Şubat 2018, 10:00 -

  Türkiye'nin lider e-ticaret platformu GittiGidiyor olarak, Türkiye'de e-ticaret ekosisteminin gelişmesinde kilit öneme sahip KOBİ'lerimizin e-ticarete dair algılarını ortaya koymak üzere başlattığımız “KOBİ Dünyasının E-Ticarete Bakışı” araştırmasını tamamladık. Araştırmanın sonuçları GittiGidiyor Genel Müdürü ve eBay MENA Bölge Direktörü Öget Kantarcı'nın katılımıyla gerçekleşecek.

 • İmza Töreni Zülfikarlar Holding, Türkiye Petrolleri 16 Şubat 2018, 13:00 -

  Zülfikarlar Holding, Türkiye Petrolleri’nin satın alma finansmanını sağlamak ve mali yapısını güçlendirmek amacıyla Türkiye İş Bankası, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD)’ndan oluşan konsorsiyumdan bir sendikasyon kredisi sağladı. Zülfikarlar Holding’e ve Türkiye Petrolleri’nin geleceğine olduğu kadar, Türkiye ekonomisine duyulan güvenin de bir ifadesi olan bu sendikasyon kredisi ile ilgili 16 Şubat 2018 günü bir imza töreni düzenlenecektir. Davete, Zülfikarlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsfendiyar Zülfikari, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Murat Bilgiç , Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) Genel Müdürü Suat İnce, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Enerji ve Doğal Kaynaklar Avrupa Bölgesi Başkanı Eric Rasmussen yanı sıra ilgili kuruluşların üst düzey yöneticileri de katılacak. 

 • Basın daveti Turkcell 16 Şubat 2018, 09:30 -

  Turkcell’in 2017 yılsonu finansal sonuçlarının 16 Şubat Cuma günü, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu’nun ev sahipliğinde açıklanacak. 

 • Konferans 5. Türkiye Kadın Direktörler Konferansı 15 Şubat 2018, 16:00 Zorlu PSM -

  Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu tarafından düzenlenen “5. Türkiye Kadın Direktörler Konferansı” 15 Şubat 2017, Perşembe günü Zorlu PSM’de düzenlenecek.  2017 Türkiye’de Kadın Direktörler 2017 Raporu’nun açıklanacağı toplantıda “Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu” ödülleri de sahiplerini bulacak. Toplantının açılış konuşmasını, IFC Ülke Yöneticisi Jasper Kiaer yapacak. Açılış konuşmasının ardından Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu Direktörü Melsa Ararat “Türkiye’de Yönetim Kurullarında Kadın 2017” raporunu sunacak.

 • Gong töreni HALK GYO 15 Şubat 2018, 09:00 Borsa İstanbul-İstinye -

  Gayrimenkul sektörünün önde gelen kurumlarından Halk GYO, gayrimenkule dayalı finansal ürünlerin yaygınlaşmasıyla ilgili bir ilke imza attı. Halk Yatırım aracılığıyla “İlk GYO Sukuk İhracı”nı gerçekleştiren Halk GYO’nun gong töreni 15 Şubat 2018 Perşembe günü Halkbank Genel Müdürü Sayın Osman Arslan, Halk GYO Genel Müdürü Sayın Dr. Feyzullah Yetgin ve Halk Yatırım Genel Müdürü Sayın Serdar Sürer’in katılımıyla gerçekleştirilecek.

 • Basın daveti TUYAD 15 Şubat 2018, 09:00 Point Hotel -

  Telekomünikasyon Uydu ve Yayıncılık İş İnsanları Derneği TUYAD, TV yayıncılığında yeni bir dönemi başlatan MPEG-4 formatlı HD yayınların, uydu alıcılarına getirdiği değişim hakkında kamuoyunu bilgilendirmeye hazırlanıyor.

 • Basın daveti İslam Kalkınma Bankası Platformları 14 Şubat 2018, 14:00 İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi -

  İstanbul Teknik Üniversitesi, 14 Şubat 2018 Çarşamba Günü Saat 14.00-16.30 arasında İslam Kalkınma Bankası (İKB) Grubu tarafından yeni kurulan “Katılım Platformu” ve “Dönüşüm Fonu”nun tanıtım toplantısına ev sahipliği yapacak. İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi Senato Salonunda gerçekleştirilecek toplantının açılış konuşmasını İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca ve İKB Grubu Türkiye Bölgesel Yönetim Merkezi Bölge Direktörü Saleh Jelassi yapacak.

 • Basın daveti TÜBİSAD 14 Şubat 2018, 13:00 Ceylan Intercontinental Otel / Taksim-İstanbul -

  Dijital Ekonomi’nin öneminin her geçen gün arttığı, ‘Dijital Dönüşüm’ kavramının günlük hayatımızda daha fazla yer bulduğu ortamda TÜBİSAD “Türkiye’nin Dijital Ekonomiye Dönüşümü” raporunu  açıklıyor. 

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster