Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:47

 • Panel Türkiye-AB İlişkilerinde Sivil Toplum Kuruluşların 22 Şubat 2018, 13:30 Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü -

  Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları Merkezi (CIES), Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği ve Asia Minor işbirliği ile “Türkiye-Avrupa Birliği İlişkilerinde Sivil Toplum: Sivil Toplum Kuruluşları’nın Rolü” başlıklı bir panel düzenliyor.

 • Forum 1. Türkiye Enerji ve Maden Forumu 22 Şubat 2018, 10:00 İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Saray -

  “1. Türkiye Enerji ve Maden Forumu: Fırsat Yılı 2018” 22 Şubat tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

 • Basın daveti AXA Sigorta 22 Şubat 2018, 09:30 -

  AXA Sigorta “Yol Güvenliği” konusunda hazırladığı raporun sonuçlarını 22 şubat 2018 günü
  açıklayacak. 

 • Basın daveti Kinguin&Friends 21 Şubat 2018, 13:00 -

  Kinguin&Friends, eSpor, venture capital ve blokchain alanlarında uzmanlaşmış fikir önderleri ve sektör profesyonellerinin sunum ve panel tartışmalarını paylaştıkları küresel bir etkinlik serisidir. eSpor, e-ticaret, ve blockchain konularında en önemli yatırımcı gruplarından olan Kinguin’in CEO’su Viktor Wanli ev sahipliğinde gerçekleşen Kinguin&Friends, bu sene Varşova, Dubai, İstanbul, Singapur ve Las Vegas’da düzenlenmektedir.

 • Zirve Türkiye Perakende Zirvesi 21 Şubat 2018, 10:30 Pullman İstanbul Airport Hotel&Convention Center, Yenibosna -

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca düzenlenen Türkiye Perakende Zirvesi, 21-22 Şubat 2018 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek. Zirve, Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkci, TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu ve TESK Genel Başkanı Sayın Bendevi Palandöken’in teşrifleriyle, Pullman İstanbul Airport Hotel&Convention Center’de, 21 Şubat 2018 Çarşamba günü düzenlenecek

 • Basın daveti Reklamverenler Derneği 21 Şubat 2018, 10:00 Hilton Istanbul Bosphorus -

  Reklamverenler Derneği çatısı altında bulunan Sorumlu Reklamcılık Yürütme Kurulu’nda yer alan gıda ve içecek firmaları, çocuklara sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazandırılması ve bu alışkanlıkların toplum genelinde yaygınlaştırılması amacıyla “Ulusal Gıda ve İçecek İttifakı – Türkiye Taahhüdü”nü hayata geçirdi. Toplantı Reklamverenler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Pura, RVD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sorumlu Reklamcılık Yürütme Kurulu Başkanı Murat Zengin, Sorumlu Reklamcılık Yürütme Kurulu Sözcüsü Zekai Onur Avcı, Sorumlu Reklamcılık Yönetim Kurulu Sözcüsü Ebru Erim ve taahhüdü imzalayan firma temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirecek. 

 • Fuar ACE of M.I.C.E Fuarı 21 Şubat 2018, 10:00 İstanbul Kongre Merkezi -

  Dünyanın en büyük turizm organizasyonlarından biri sayılan ‘ACE of M.I.C.E Fuarı’ 21-23 Şubat tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 3 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuarda; kreatif etkinliklerden etkinlik teknolojilerine, toplantı endüstrisi ve UNICEO Kurumsal Eğitim Programı’ndan DijiMICE oturumuna, yeşil etkinliklerden kurumsal tanıtımlara kadar geniş bir program katılımcıları bekliyor.

 • Basın daveti MAPFRE Sigorta 21 Şubat 2018, 09:30 Point Hotel Barbaros -

  Türk sigorta sektörünün en güçlü şirketlerinden MAPFRE Sigorta olarak tüm çalışmalarımızda cinsiyet eşitliği bilinciyle hareket ediyor, cinsiyet eşitliği bilincini tüm yönetim yaklaşımımıza, çalışma ortamımıza ve kurum kültürümüze entegre etmek amacıyla çok sayıda aksiyon hayata geçiriyoruz. Bunlardan biri de gelecek günlerde başlayacak olan tüm yönetim ekibimiz için tasarladığımız "Cinsiyet Odaklı Çeşitlilik ve Kapsayıcı Liderlik Programı ile tüm ve kadın yeteneklerimize özel olarak tasarladığımız  “Kadın Yöneticilere Özel Liderlik Gelişim Programı. 21 Şubat Çarşamba günü bu eğitim programlarımızı ve cinsiyet eşitliği konusundaki diğer çalışmalarımızı aktarmak için bir tanıtım toplantısı gerçekleştireceğiz. Toplantıda ayrıca Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER), MAPFRE Sigorta yöneticilerine geçtiğimiz günlerde geçirilen denetim sonucu hak kazanılan Fırsat Eşitliği Modeli (FEM) Sertifikasını da takdim edecek.

 • Zirve Microsoft Teknoloji Zirvesi 21 Şubat 2018, 09:00 Haliç Kongre Merkezi -

  Microsoft Teknoloji Zirvesi kapsamında gerçekleşecek CEO’ların Ajandası: Dijital Dönüşüm panelinde Boyner Grup CEO’su Cem Boyner, Denizbank Finansal Hizmetler CEO’su Hakan Ateş ve Pegasus Havayolları Genel Müdürü Mehmet Nane de konuşmacı olarak yer alacak.

 • Basın daveti Emeklilik Gözetim Merkezi 20 Şubat 2018, 15:30 İstanbul Üniversitesi Rektörlük Binası / Mavi Salon-Beyazıt -

  Emeklilik Gözetim Merkezi olarak "Emekliliğiniz İçin Buluşuyoruz, Türkiye BES'leniyor" projemiz kapsamında 20 Şubat Salı günü saat 15.30’da İstanbul Üniversitesi’nde sektörün önde gelen temsilcilerini panelimizde buluşturuyoruz. Bireysel Emeklilik ve Otomatik Katılım sistemlerinin faydalarını ve tüm merak edilenleri konuşacağımız panelimizde, paydaşlarımızı bilgilendirecek, bireysel tasarruflara ve yatırımlara ilişkin vizyonumuzu kamuoyuyla paylaşacağız.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster