Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:45

 • Basın daveti HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri Projesi 06 Mart 2018, 09:30 Swissotel The Bosphorus -

  “En güzel yaşamı büyüklerimiz hak ediyor” düşüncesiyle yola çıkan HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri, büyüklerimizin özlediği değerleri korurken hayatlarına yepyeni renkler katmaya hazırlanıyor. Etra Holding öncülüğünde geliştirilen ve Türkiye’de bir ilk olacak HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri’nin tanıtım toplantısında, siz değerli basın mensubu dostlarımızla bir araya gelmek istiyoruz. Etra Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ercan Uyan’ın ev sahipliğinde, çözüm ortaklarımız Acıbadem Sağlık Grubu ve ABD merkezli Avendelle’in değerli üst düzey yöneticilerinin katılımıyla 6 Mart Salı günü gerçekleşecek basın toplantısında, aktif, sağlıklı ve doğal yaşama yepyeni bir soluk getirecek HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri’nin detaylarını sizlerle paylaşacağız.

 • Konferans TSKB-AFD 06 Mart 2018, 09:00 Tomtom Mahallesi, Muammer Karaca Tiyatro Çk. No:271, 34433 Beyoğlu -

  Türkiye Sınai ve Kalkınma Bankası (TSKB) ve Fransız Kalkınma Ajansı (AFD) 'Özel Sektörde Kadın İstihdamı ve Ötesi' başlıklı bir konferans düzenliyor.

 • Basın daveti Index Grup 06 Mart 2018, 09:00 -

  Teknoloji ürünleri dağıtımı alanında faaliyet gösteren 3'ü halka açık, toplam 7 şirketi bünyesinde bulunduran Index Grup, 2017 mali sonuçlarını ve 2018 hedeflerini 6 Mart Salı günü açıklayacak. 

 • Basın daveti ABank 06 Mart 2018, 09:00 -

  Türkiye’de 26 yıldır faaliyet gösteren ABank, 2016 yılı sonunda bölgesindeki en köklü ve saygın finans kurumlarından biri olan The Commercial Bank’ın yüzde 100 iştiraki haline geldi. İki kurumun sinerjisinin en üst seviyeye çıkması ile ABank’ın yeniden şekillenen gelecek stratejileri ve yenilenen marka yüzü hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Toplantı The Commercial Bank Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve ABank Yönetim Kurulu Başkanı Omar Alfardan ve The Commercial Bank Grup CEO’su ve ABank Yönetim Kurulu Başkan Vekili Joseph Abraham’ın ev sahipliğinde 6 Mart 2018 Salı günü, gerçekleştirilecek. 

 • Basın daveti TÜSİAD 05 Mart 2018, 10:00 InterContinental Otel -

  TÜSİAD, TV dizilerinde kadının toplumsal cinsiyet eşitliğine uygun şekilde konumlanmasını desteklemek amacıyla, “TV Dizilerinde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” projesini başlattı. Gazeteci Nevşin Mengü'nün moderatörlüğünde düzenlenecek toplantının açılış oturumunda TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, ve TÜSİAD Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Çalışma Grubu Başkanı Oya Ünlü Kızıl konuyla ilgili görüşlerini aktaracak. Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İrem İnceoğlu ve Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Elif Akçalı tarafından “TV Dizilerinde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği: Mevcut Durum” konulu araştırma sunumu gerçekleştirilecek. Ardından “TV Dizilerinde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği İçin Nereden Başlamalı?” konulu panelde dizi sektörünün reklam veren, yapımcı, senarist, oyuncu, yönetmen gibi paydaşlarının bakış açılarıyla konu ele alınacak.

 • Basın daveti Kuveyt Türk 01 Mart 2018, 17:00 -

  Türkiye’nin yenilikçi katılım bankası Kuveyt Türk, Lonca Girişimcilik Merkezi’nde mezun ettiği ilk startup’larını 1 Mart’ta düzenleyeceği “Lonca Günü” ile yatırımcılar önüne çıkarıyor. Toplantıya birbirinden değerli yatırımcıların yanı sıra Kuveyt Türk Bankacılık Servis Grubu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Yılmaz ile Workinton CEO’su Pınar Massena’nın da katılacak.

 • Basın daveti Aktif Bank 01 Mart 2018, 09:30 -

  Aktif Bank; fikrin geliştirilmesinden, projelendirilmesine, ticari yapının kurulmasından globalleşmeye kadar uzanan zorlu yolda kurumların ve girişimcilerin yanında olmak için danışmanlık alanında 22 yıllık deneyime sahip Sistem Global ile güçlerini birleştirerek İnovaban’ı kurdu. Toplantı, Aktif Bank Genel Müdürü Serdar Sümer’in ev sahipliğinde, Sistem Global Kurucu Ortağı Hüseyin Karslıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek.

 • Basın daveti SAP & ASHOKA 28 Şubat 2018, 18:00 Ashoka Vakfi Ofisi Beyoğlu -

  Kurumsal sosyal sorumluluk vizyonu “Dünyayı daha yaşanacak bir yer haline getirmek ve insan hayatını iyileştirmek” olan SAP, toplumsal sorumluluk bilinciyle tüm ülke ofislerinde her yıl yüzlerce proje hayata geçiriyor. Bu vizyon doğrultusunda SAP Türkiye olarak son 3 yıldır genç sosyal girişimciler için hızlandırma ve destek programı “Hızlan FarkYarat”ı Ashoka Türkiye ile birlikte hayata geçiriyoruz.

 • Basın daveti Türk-Alman teknolojik işbirliği 28 Şubat 2018, 09:30 Swissotel The Bosphorus Istanbul -

  Avrasya bölgesinin en büyük imalat sanayi fuarı WIN EURASIA basın toplantısı Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel ve Genel Müdür Yardımcısı Belkıs Ertaşkın ev sahipliğinde, Makine İhracatçıları Birliği Başkan Yardımcısı Kutlu Karavelioğlu ve fuarı destekleyen derneklerin katılımıyla düzenlenecek

 • Basın daveti Kripto para NeXpara 28 Şubat 2018, 09:00 -

  Türkiye’nin yerli kripto parası NeXpara, 1 Mart’ta halka arz edilecek. Kripto para piyasalarının hem büyüklük hem de işlem hacmi bakımından birçok ülkenin hisse senedi borsaları ile birlikte Borsa İstanbul’u da geride bırakarak büyümesini sürdürdüğü günümüzde Türkiye’nin milli kripto parası Nexpara, ülkemizin kripto para piyasalarında kendi değerini oluşturarak bağımsızlığını kazanmasını amaçlıyor. Türk yazılım ekipleri tarafından Türkiye’de geliştirilen NeXpara, yerli ve güvenilir bir yeni nesil yatırım aracı olma özelliğinin ötesinde, kendine özel ATM kartı ve lisanslı bir ödeme sistemi altyapısı ile kripto paraların günlük ticari hayatta kullanımının önündeki teknik altyapı sorunlarına da çözüm sunuyor.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster