Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:50

 • Basın daveti Gaming İstanbul 01 Şubat 2018, 09:00 İstanbul Kongre Merkezi, Harbiye -

  Türkiye’nin ilk uluslararası dijital eğlence ve oyun fuarı “Gaming İstanbul”, 3. kez kapılarını açıyor! Oyun dünyasının önemli markaları, alışveriş, çocuk ve retro alanları, geliştirici konferansları ile ödüllü cosplay ve oyun turnuvaları şehrin merkezinde bir araya geliyor.

 • Basın daveti İlk yerli ve milli dijital para 31 Ocak 2018, 10:00 -

  Türkiye’nin ilk yerli ve milli dijital parası, tüm dünyada aynı anda görücüye çıkıyor. Anafis A.Ş. tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk yerli ve milli dijital parasının tanıtılacağı toplantıda, yakın gelecekte tüm dünyayı kasıp kavuracak, geleceğin para birimi dijital para konusunda kamuoyu aydınlatılacak.

 • Basın daveti PEYMAN-EBRD 30 Ocak 2018, 09:30 -

  Kuruyemiş sektörünün öncü şirketlerinden Peyman, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile imzaladığı kredi sözleşmesiyle yeni bir döneme imza atıyor. Toplantıda işbirliğinin detayları paylaşılacak.

 • Lansman BOSS4 Gayrimenkul İnşaat 30 Ocak 2018, 09:30 -

  İstanbul Beylikdüzü'nde markalı konut projeleri gerçekleştiren Akkuş İnşaat'ın ortakları arasında bulunduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat , yeni konut projesi Alya Grandis'in lansmanını 30 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştiriyor. Akkuş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve BOSS4 Gayrimenkul İnşaat Yönetimi Kurulu Üyesi Abdülkadir Akkuş ile BOSS4 Gayrimenkul İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet EL Khatib'in ev sahipliğinde gerçekleşecek olan basın toplantısında Alya Grandis projesinin yanı sıra, Türk inşaat sektörünün yeni oyuncusu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat da Türk kamuoyuna tanıtılacak.

 • Panel Koç üniversitesi - TÜSİAD 26 Ocak 2018, 10:30 InterContinental Istanbul -

  Koç Üniversitesi – TÜSİAD Ekonomik Araştırmalar Forumu, 26 Ocak Cuma günü, 10:30-13:00 saatleri arasında, InterContinental Istanbul’da “2018 Yılında Türkiye Ekonomisi” başlıklı bir panel düzenleyecek.

 • Basın daveti İÇDAŞ 26 Ocak 2018, 09:00 -

  Türkiye’nin önde gelen ağır sanayi kuruluşlarından İÇDAŞ medeniyet tarihi mirasının ortaya çıkarılması ve korunması için Çanakkale’de bulunan dünya çapındaki 5 antik merkeze tek sponsor olarak desteğini sürdürüyor. 

 • Basın daveti BKM 24 Ocak 2018, 10:00 -

  Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Dr. Soner Canko'nun 2017 yılında ödemeler dünyasında yaşanan gelişmeleri değerlendireceği basın toplantısı.

 • Gong töreni Trabzon Liman İşletmeciliği 24 Ocak 2018, 09:00 Borsa İstanbul-İstinye -

  Albayrak Grubu’nun işletme hakkına sahip olduğu, Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. payları 24 Ocak 2018’te işlem görmeye başlıyor. Borsa İstanbul A.Ş. Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Albayrak, Albayrak Grubu CEO’su Dr. Ömer Bolat, Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. Genel Müdürü Muzaffer Ermiş ve Deniz Yatırım Genel Müdürü Melih Akosman’ın katılımıyla gerçekleşecek.

 • Basın daveti TARSİM 23 Ocak 2018, 10:00 -

  TARSİM'in dünü, bugünü ve geleceğinin değerlendirileceği basın toplantısı. 

 • Basın daveti TEB Fintech Future Four Programı 23 Ocak 2018, 09:00 -

  Finans teknolojisi konusunda fikir ve projeleri olan start-up’lara özel olarak başlattığımız TEB Fintech Future Four Programı’nın yeni döneminin duyurusunu yapmak, dünyada fintekler alanında en gelişmiş olan Kuzey Avrupa yaklaşımının önde gelen temsilcisi Nestholma ile iş birliğimizi aktarmak, ülkemizde hızla gelişen fintek ekosistemine yönelik güncel bilgileri paylaşmak üzere 23 Ocak 2018, Salı günü bir basın toplantısı düzenliyoruz. Toplantı TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi ev sahipliğinde, seri girişimci ve yatırımcı Nestholma ekibinden Antti Kosunen’nin katılımıyla gerçekleştirilecek.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster