BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaSigorta - BES ve HayatÖzgür Erdoğan AvivaSA GMY görevine getirildi----

Özgür Erdoğan AvivaSA GMY görevine getirildi

Özgür Erdoğan AvivaSA GMY görevine getirildi
08 Nisan 2021 - 13:43 www.finansgundem.com

AvivaSA Direkt Satış Acenteler ve Kurumsal Projeler Genel Müdür Yardımcılığına Özgür Erdoğan getirildi.

Bireysel emeklilik sektörünün lider kuruluşlarından AvivaSA'nın Direkt Satış Acenteler ve Kurumsal Projeler Genel Müdür Yardımcılığı görevine Özgür Erdoğan atandı. 2017 yılından bu yana AvivaSA Direkt Satış ve Acenteler Geliştirme Grup Müdürü olarak görev yapan Erdoğan, yeni görevine başladı.

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nde tamamlayan Erdoğan, iş hayatına 2002 yılında başladı. Oyakbank'da Bireysel Pazarlama Yetkili Yardımcısı olarak çalışan Erdoğan Citibank'da Bireysel Pazarlama Uzmanı, Pfizer Türkiye'de Tıbbi Satış Mümessili, Metlife Emeklilik ve Hayat'ta sırasıyla Eğitim Müdür Yardımcısı, Bölge Müdürü, Acenteler Müdürü görevlerini üstlendi. Bu süre zarfında ODTÜ'de Executive MBA programını da tamamlayan Erdoğan, AvivaSA bünyesine 2015 yılında Projeler ve Dış İlişkiler Müdürü olarak katıldı. 2017 yılından bu yana da Grup Müdürü olarak görev yapan Erdoğan, evli ve iki kız çocuğu babası.
 

Gökhan Erün'e yeni görev

 

Albaraka Türk YKB Abdulmalek görevinden istifa etti

 

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)