BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaÖdeme SistemleriPayten Mobven’i satın aldı ----

Payten Mobven’i satın aldı

Payten Mobven’i satın aldı
09 Eylül 2019 - 13:02 www.finansgundem.com

Ödeme çözümleri sunan Asseco South Eastern Europe (ASEE) grup firması Payten, Mobven’i satın aldığını duyurdu.

Payten Türkiye Genel Müdürü Burak Kutlu, “Öncelikle bu güzel haberin sektöre hayırlı olmasını dilerim. Mobil uygulama alanında öncü Mobven ile işbirliği yapacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Günümüz itibariyle, bankaların üye işyerlerine ödeme almasını sağlayan payment gateway çözümümüz Nestpay eÖdeme platformu Türkiye’de ve yurtdışında 25 bankada çalışıyor. Ayrıca, 30 bini aşkın üye işyerinde ise kart saklama çözümü ve eÖdeme geçidi Merchant Safe Unipay koşuyor. Buna ek olarak, BDDK lisanslı Paratika sanal POS ile üye iş yerlerinin ödeme almasını sağlıyoruz.  Mobven ile geliştireceğimiz projelerde ekosistemimizdeki var olan ve yeni eklenecek iş ortaklarımıza en güncel mobil ödeme çözümleri sunmaya devam edeceğiz” dedi. 

Mobven Genel Müdürü Serter Varol, “Ortağım Emre Yılmaz ile çıktığımız bu yolda, Mobven ailesini mobil teknoloji alanında Türkiye’de öncü olabilmek, değer yaratabilmek, ve yenilikçi ürün & hizmetler sunabilmek hedefi ile büyüttük. Bu hedefe ekibimizin her bir üyesinin özverili çalışmalarıyla emin adımlarla ilerledik ve bugün itibariyle Payten bünyesine katıldık. Mobven’e güvenen sektörlerinin öncüsü iş ortaklarımıza daha da entegre ürün & hizmetler sunacak olmanın ve  hedef büyüterek başarılarımızı uluslararası bir ağa taşıyacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mobil ürün ve değer geliştirme yeteneklerimizi, ödeme ve finansal teknolojiler ekosisteminde eşsiz çözümler ile sunacağız ve ses getirecek projeler gerçekleştireceğiz. Ülkemizden çıkan bir değer olarak, yeni dönemde bilgi birikimimizi ve teknolojimizi globale sunma imkanı bizi çok heyecanlandırıyor “ dedi.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)