BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaÖdeme SistemleriING’den taksitleri kalıpların dışına çıkaran yeni nesil ödeme sistemi: ING Taksitle ----

ING’den taksitleri kalıpların dışına çıkaran yeni nesil ödeme sistemi: ING Taksitle

ING’den taksitleri kalıpların dışına çıkaran  yeni nesil ödeme sistemi: ING Taksitle
25 Ekim 2022 - 11:40 www.finansgundem.com

ING’li olsun ya da olmasın, herkes ING Taksitle ile kampanya beklemeden, kredi kartı kullanmadan ve nakitten harcamadan, anlaşmalı mağazalardan yapacakları alışverişleri 36 aya varan taksit imkanı ile ödeyebiliyor.

Dijital gücüyle ve zahmetsiz bankacılık anlayışı ile kalıpların dışında bankacılık ürün ve hizmetleri geliştiren ve müşterilerine hayatın içinde çözümler sunan ING Türkiye, taksitleri kalıpların dışına çıkaran ING Taksitle adında yeni nesil ödeme sistemini hayata geçirdi. Bu kapsamda, ING’li olsun ya da olmasın, herkes ING Taksitle ile kampanya beklemeden, kredi kartı kullanmadan ve nakitten harcamadan anlaşmalı mağazalardan yapacakları alışverişleri 36 aya varan taksit imkanı ile ödeyebiliyor. 

ING Taksitle ile ING’liler, alışverişlerini peşin fiyatına 36 aya kadar taksitlendirebiliyor

ING Taksitle ile ödeme yapmak isteyen ING’liler, mobilyadan beyaz eşyaya, tatilden gelinliğe kadar pek çok farklı alanda anlaşmalı mağazalarda alışverişlerini 36 aya varan vade ile taksitlendirebiliyor. ING Taksitle ödeme sisteminden, ING müşterileri yararlanabiliyor. ING müşterisi olmayanlar ise uçtan uça dijital bir deneyimle ING Mobil’i indirerek ve “ING’li Ol”u tıklayarak sadece 3 adımda müşteri olma sürecini tamamlayabiliyor. 

ING Taksitle’nin sunduğu avantajlar ile anlaşmalı mağazalar da kazanıyor

ING Taksitle’nin sunduğu avantajlar ile anlaşmalı mağazalar da kazanıyor. ING Taksitle ödeme sistemi kapsamında kurulan İş Ortaklığı Platformu’na üye olmak isteyen mağazalar, ING Türkiye web sitesinden randevu talep formunu doldurarak kolayca başvurabiliyor. Onay ve yetkilendirme süreçleri tamamlanan mağazalar ise aynı gün platform ekranına ulaşarak hızlı bir şekilde ING Taksitle ile satış yapabiliyor. Bu yenilikçi ödeme sistemi sayesinde anlaşmalı mağazalar, müşterilerine kredi kartı kullanmadan ve nakitten harcamadan, satış noktasında alışveriş tutarında ING üzerinden kredi kullanma imkanı sunuyor. Ayrıca kredi tutarı, müşteri henüz mağazadan çıkmadan anlaşmalı mağazanın hesabına geçiyor. Anlaşmalı mağazalar, ING Taksitle İş Ortaklığı Platformu’nu kullanarak kolayca süreçleri yönetebiliyor, müşterilerine özel kampanya ve 36 aya varan vade imkanı sunabiliyor ve ayrıca hiçbir ücret ya da masraf ödemiyor. 

Ozan Kırmızı: Ödeme sistemleri alanında fark yaratacak bir yenilik olan ING Taksitle ile tüketicilerin alım gücünü desteklemeyi hedefliyoruz

Kalıpların dışında bankacılık ürün ve hizmetler geliştirdiklerini aktaran ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı, “Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve onları finansal olarak desteklemek için yenilikçi hizmetler geliştirmeye ve sektörü dönüştürmeye devam ediyoruz. Ödeme sistemleri alanında fark yaratacak bir yenilik olan ve inovatif marka tavrımızı yansıtan ING Taksitle sayesinde kredi kartı taksitlendirmesi ile POS kullanımına iddialı bir alternatif sunuyoruz. Bu yeni ödeme sistemimiz ile hem tüketicilere hem de mağazalara esneklik ve avantaj sağlıyoruz” dedi. 

Kırmızı değerlendirmelerine şöyle devam etti: “Tüketiciler, kredi kartından kaynaklı limit nedeniyle yüksek maliyetli ürünleri satın alırken zorluk yaşayabiliyor. Biz de bu ihtiyaçtan yola çıkarak yepyeni bir ödeme sistemi geliştirdik. Taksitleri kalıpların dışına çıkaran ING Taksitle ödeme sistemimiz ile satış noktasında tüketicilere yepyeni, uçtan uca dijital bir sistemle alışveriş tutarında kredi kullanma imkanı sağlayarak kredi kartı taksitlendirmesine ve POS kullanımına yeni bir alternatif sunuyoruz. Yeni ödeme sistemimiz ile tüketicilere sektör bağımsız olarak alışveriş ödemelerinde 36 aya varan taksit imkanı sunarak tüketicilerin alım gücünü desteklemeyi hedefliyoruz.” 

"ING Taksitle ile anlaşmalı mağazalara ücret ve masraf olmaksızın alternatif bir ödeme sistemi sunuyoruz"

Ülke ekonomisini desteklemeyi sürdürdüklerini aktaran Kırmızı “Bu yeni ödeme sistemi ile işletmelerin ticarette güçlenmelerine katkıda bulunmayı hedefliyor ve onlara yönelik birçok avantaj sağlıyoruz. Anlaşmalı mağazalara ücret ve masraf olmaksızın alternatif bir ödeme sistemi sunuyor, böylelikle müşteri memnuniyetlerinin ve satışlarının artırılmasına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda ihracatı desteklemeyi stratejimizde önemli bir yerde konumlandırıyor ve mobilya, beyaz eşya gibi sektörleri bu doğrultuda önceliklendiriyoruz. Hem müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya hem de işletmeleri destelemeye devam edeceğiz” dedi.  

ING Türkiye’nin yeni reklam filmi ile klasikler kalıpların dışına çıkıyor

ING Türkiye’de iki üst düzey atama

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)