Foto GaleriGündemÇin'deki tecrit merkezi ilk kez görüntülendi: Korku filmi gibi!

Çin'deki tecrit merkezi ilk kez görüntülendi: Korku filmi gibi!

9 / 9 Çin'deki tecrit merkezi ilk kez görüntülendi: Korku filmi gibi!
04 Kasım 2022 - 10:24

“Otelime döndüğümde su sıcaktı ve şilte yumuşaktı. Banyodaki tartıdaki sayı daha düşüktü. Kutlama yemeği için doğru zamandı. Ancak herhangi bir restoran, tüm bunları tekrar yaşamama neden olabilirdi. Sokakta kararsız bir şekilde bir ileri bir geri dolaşarak biraz zaman geçirdim. Barlarda ve restoranlarda kalabalığın yanından geçerken, özgürlüğün risklerini bu kadar hafife almak için deli olmak gerektiğini düşündüm. Sanki paralel bir dünyada yaşıyorlardı.

Bir biftek restoranına yaklaştım ve paket servisi olan restorandan sipariş vermek için QR kodu kaydırmam gerekip gerekmediğini sordum. ‘Hayır’ dedikleri zaman büyük bir rahatlama hissettim. Sonra kendimi gördüm: Saçları artık sarı değil ama henüz grileşmemiş, bıyıklı ve 10 günlük kirli sakallı. Telefonuna uzandığında, sanki her türlü bedeli ödeyecekmiş gibi hareketleri hem aceleci hem de bitkin.”

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster