Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:53

 • Basın daveti Trabzon Liman İşletmeciliği 04 Ocak 2018, 09:00 -

  Albayrak Grubu’nun işletme hakkına sahip olduğu ve stratejik konumdaki Trabzon Limanı halka arza ediliyor. Deniz Yatırım liderliğinde gerçekleştirilecek halka arzla Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.’nin 21 milyon TL olan çıkarılmış sermayesinin yüzde 30’u Borsa İstanbul’da (BİST) işlem görmeye başlayacak.  Toplantı, Doğu Karadeniz’in en büyük limanı konumunda bulunan Trabzon Limanı’nın halka arzı dolayısıyla Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. Genel Müdürü Muzaffer Ermiş ve Deniz Yatırım Genel Müdürü Melih Akosman ev sahipliğinde gerçekleşecek. 

 • Basın daveti TEMSA 01 Ocak 2018, 10:00 -

  Teknoloji odaklı yatırımlarıyla dünyanın önde gelen otomotiv şirketleri arasında yerini alan Sabancı Topluluğu şirketi TEMSA’nın 2017 yılı gerçekleşmeleri ve 2018 yılı planlarının aktarılacağı değerlendirme toplantısı, 01 Şubat 2018 tarihinde yapılacaktır.

 • Açılış Siemens 21 Aralık 2017, 10:00 Siemens Entegre Üretim Tesisleri, GOSB-Gebze-Kocaeli -

  ‘Alman kökenli bir Türk firması’ olarak, 161 yıldır bulunduğumuz bu topraklarda yeni bir yatırımı daha sizlerle paylaşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Açılış Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Dr. Faruk Özlü ve Siemens AG Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Klaus Helmrich’in katılımlarıyla gerçekleştirecek.

 • Basın daveti CarrefourSA 20 Aralık 2017, 19:00 -

  Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki Türkiye perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA, İstanbul’da yenilenen Gurme formatındaki ilk marketini Ortaköy’de tüketicileriyle buluşturuyor.

 • Ödül töreni Türk sporunda yılın en iyileri 20 Aralık 2017, 14:00 İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Halit Aydın Kampüsü A Blok Konferans Salonu -

  İstanbul Aydın Üniversitesi ile N90 Sport Business’in ortaklaşa düzenlediği “N90 Sport İAÜ Spor Ödülleri 2017” 20 Aralık’ta düzenlenen bir törenle sahiplerini buluyor.

 • Basın daveti Akbank LAB 20 Aralık 2017, 09:30 -

  Bankacılık sektöründe, geleceği şekillendirmeye yönelik önemli adımlar atan Akbank, geçtiğimiz yıl faaliyete geçen inovasyon merkezi Akbank LAB ile yenilikçi projeler üzerinde çalışıyor. Toplantıda Akbank LAB ve Blockchain ile ilgili bilgi verilecek. 

 • Basın daveti PwC Türkiye 19 Aralık 2017, 08:00 Swissotel The Bosphorus -

  PwC Türkiye, her yıl düzenlediği Çözüm Ortaklığı Platformu’nun 16.’sını 19 Aralık Salı günü Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleştirecek. 16. Çözüm Ortaklığı Platformu’nda mali ve ekonomik gündeme dair son gelişmeler, gün boyu farklı güncel konuların işlendiği seminer ve sunumlarla ele alınacak. PwC Türkiye Başkanı Halûk Yalçın’ın açılış konuşmasıyla başlayacak olan platform, birbirinden değerli moderatörlerle konuşmacıların katılacağı oturum ve workshoplarla devam edecek.

 • Ödül töreni Vakıf Emeklilik 18 Aralık 2017, 15:30 Güneş Sigorta Sanat Galerisi -

  Vakıf Emeklilik 3. Kumbara Tasarım Resim Yarışması’na katılan resimlerden seçilen eserlerden oluşan karma serginin açılışı ve ödül töreni

 • Forum Koç Üniv.-TÜSİAD Ekonomik Araştırmalar Forumu 15 Aralık 2017, 10:00 The Marmara Taksim, İstanbul -

  Koç Üniversitesi – TÜSİAD Ekonomik Araştırmalar Forumu, 15 Aralık Cuma günü, 10:00-12:45 saatleri arasında, The Marmara Taksim'de düzenleyeceği AB Üyelik Süreci, Gümrük Birliği ve Ekonomik Büyüme Toplantısı'nda Türkiye - AB ilişkilerini, üyelik müzakereleri, Gümrük Birliği'nin genişlemesi ve yılsonu büyüme tahminleri ışığında masaya yatıracak. Açılış konuşmasını TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Simone Kaslowski'nin gerçekleştireceği etkinliğin ana tema konuşmasını Duisburg Essen Üniversitesi'nden Prof. Dr. Ansgar Belke yapacak. Ardından gazeteci Ebru Baki moderatörlüğünde Türkiye-AB ilişkilerine yönelik panel düzenlenecek. Konferansın kapanışında ise TÜSİAD Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Kaleağası, toplantı sonuçları ve gelecek perspektiflerine yönelik değerlendirmelerini paylaşacak.

 • Konferans TÜSİAD -İş Hayatında Bilgi Güvenliği Konferansı 15 Aralık 2017, 09:30 Çırağan Palace Kempinski -

  Bilkent Üniversitesi - TÜSİAD Bilgi Toplumu Forumu, bilgi güvenliğinin iş dünyası için önemini farklı boyutlarıyla tartışmak amacıyla 15 Aralık Cuma günü 09:30 - 13:30 saatleri arasında Çırağan Palace Kempinski'de İş Hayatında Bilgi Güvenliği Konferansı'nı düzenliyor.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster