Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:57

 • Etkinlik Big Bang Startup Challenge 23 Kasım 2017, 14:00 Uniq İstanbul -

  Dünyada girişimcilere en fazla kaynak sağlayan ilk üç girişimcilik yarışması arasında yer alan Big Bang Startup Challenge’ta geleceği “etki”leyecek girişimler 23 Kasım saat 14:00'da Uniq İstanbul’da sahneye çıkacak. İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi tarafından bu yıl altıncı defa düzenlenen Big Bang Startup Challenge’ta en başarılı 20 girişim sahnede girişimlerini sunarken, toplam 90 girişim ise etkinlik alanında ziyaretçiler ve yatırımcılarla bir araya gelecek.

 • Etkinlik Orta Asya 1. Bölgesel Ticari İstihbarat Eğitim Pro 23 Kasım 2017, 10:30 UNDP İstanbul Bölge Merkezi Ofisi, Key Plaza, Abide-i Hürriyet Cad, İstiklal Sok. Şişli, İstanbul, -

  İslami Kalkınma Bankası'nın (IDB) iştiraki Uluslararası İslami Ticaret Finansman Kurumu (ITFC), Uluslararası Ticaret Merkezi (ITC) ve BM Kalkınma Programı (UNDP) tarafından Orta Asya’daki işletmelerin ticaret ve ihracat kapasitelerini desteklemek amacıyla düzenlenen Orta Asya 1. Bölgesel Ticari İstihbarat Eğitim Programı, 20-22 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

 • Basın daveti Aras Kargo 23 Kasım 2017, 09:30 -

  Dünya markası olma vizyonuyla yatırımlarına devam eden Aras Kargo, başlattığı dijital dönüşümle tüm iş süreçlerini yeniden tasarlıyor. Dijital dönüşüm stratejisi çerçevesinde hayata geçirdiğimiz teknolojik transfer merkezi, akıllı teknolojileri, yeni iş modelimizi ve bu anlamda yaptığımız yatırımları sizlerle paylaşmak üzere, Aras Kargo Genel Müdürü Hikmet Nuri Bulduk’un ev sahipliğinde bir basın toplantısı düzenlenecektir. 

 • Konferans Blockchain Summit 2017 23 Kasım 2017, 09:00 Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampusü D Blok Büyük Salon -

  Blockchain teknolojisini tanıtmak ve geliştirmek, Türkiye’de stratejik mevzuat hazırlanması için çalışmalarda bulunmak ve bu teknolojiye olan farkındalığı arttırmak amacıyla kurulan Avrasya Blockchain ve Dijital Para Araştırmaları Derneği’nin düzenlediği, uluslararası katılımlı Blockchain Summit İstanbul’da. 23 Kasım Perşembe günü Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü D Blok Büyük Salon’da gerçekleşecek ve teknolojiye yön veren isimleri bir araya getirecek

 • Panel Türkiye Sigorta Birliği 22 Kasım 2017, 12:00 Raffles Otel / Balo salonu -

  Türkiye Sigorta Birliği ve Rekabet Kurumu işbirliğinde düzenlenecek olan “Big data, kişisel verilerin korunması ve sigorta sektöründe veri paylaşımının regülasyon ve rekabet hukuku açısından değerlendirilmesi” paneli. 

 • Kongre 26. KALİTE KONGRESİ 21 Kasım 2017, 09:30 Zorlu Performans Sanatları Merkezi / İstanbul -

  Türkiye Kalite Derneği (KalDer) 26. Kalite Kongresi’ni 21–22 Kasım tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin evsahipliğinde gerçekleştirecek. Avrupa’nın en etkin yönetim kongresi olan etkinlik; iş, akademi, sanat ve medta dünyasının önde gelen isimlerini biraraya getirecek.  26. Kalite Kongresi’ne TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, bilimsel kalp pilinin mucidi olan ve yaptığı çalışmalarla dünyanın dikkatini çeken Dr. Canan Dağdeviren, Sanatçı Sunay Akın gibi pek çok değerli isim katılacak. 

 • Basın daveti Harvard’ın Dünyaca Ünlü Profesörleri İstanbul’da 20 Kasım 2017, 11:00 Kolektif House Levent -

  Girişimlerin dünya çapında büyümesi için yatırım yapan ve doğru bilgi ile buluşması için gereken platformu oluşturan ScaleX, 20 Kasım’da İstanbul’da gerçekleşecek ScaleX Days 2017 kapsamında dünyaca ünlü Harvard Profesörleri Ranjay Gulati ve Ramon Casadesus-Masanell’i Türkiye’deki girişimcilerle buluşturuyor.

 • Basın daveti TÜSİAD 17 Kasım 2017, 09:00 InterContinental Otel, İstanbul -

  Riskler, Kırılganlıklar ve Çözüm Önerileri” Konferansı, 17 Kasım, Cuma / 09:00 / InterContinental Otel, İstanbul

 • Basın daveti Euler Hermes - Ludovic Subran 16 Kasım 2017, 09:00 Wyndham Grand İstanbul Levent -

  Euler Hermes, küresel ticarete yön veren faktörleri ele alacağı, Türkiye’nin değişen ticari koşullar karşısında gösterdiği hızlı adaptasyon ile geleceğe yönelik ekonomik trendleri ve öngörüleri paylaşacağı  “International Trade Observatory – Uluslararası Ticarete Global Bakış” başlıklı basın toplantısını düzenliyor. Allianz Makroekonomik Araştırmalar Küresel Başkanı ve Euler Hermes Baş Ekonomisti Ludovic Subran’ın konuşmacı olarak yer alacağı toplantıda; Türkiye başta olmak üzere bölgedeki mevcut ve öngörülen ekonomik ve ihracat senaryolarının yanı sıra, bölgedeki fırsatlar, riskler ve büyüme tahminleri derinlemesine paylaşılacak. 

 • 14-15 Kasım Kongre Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi 14 Kasım 2017, 09:00 Wyndham Grand İstanbul Levent -

  Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından 14-15 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi, iki gün boyunca dünyaca ünlü uzmanlara ev sahipliği yapacak. Kongre’de, 24 panelin yanı sıra 21 farklı başlıkta sektöre yönelik eğitim programları yer alacak.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster