Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:58

 • Zirve 8. Boğaziçi Zirvesi 11 Kasım 2017, 10:00 Ceylan Intercontinental - Board Room -

  “Geleceğin Tasarımı: Küreselleşmenin Yeni Sınavı / İstediğimiz Dünya” T.C Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Uluslararası İşbirliği Platformu’nun 28-30 Kasım tarihleri arasında
  gerçekleştireceği 8. Boğaziçi Zirvesi öncesi, gündeme yakından ve detaylı bir bakış ile dünyanın
  bugününü ve yarınını odağımıza alacağımız basın toplantısına davetlisiniz.

 • Zirve KOBİ E-ticaret Zirvesi 11 Kasım 2017, 10:00 Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü -

  Düzenlediği etkinliklerle Türkiye’de e-ticaret ekosisteminin gelişmesine büyük katkı sağlayan lider e-ticaret altyapı şirketi IdeaSoft, Beykent Üniversitesi ile birlikte KOBİ’lere yönelik e-ticaret zirvesi düzenliyor. Türkiye’de ilk kez bir üniversite ve sanayi işbirliğinde düzenlenecek olan ‘KOBİ E-ticaret Zirvesi’, 11 Kasım Cumartesi günü Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

 • Basın daveti Antalya Fuar ve Kongre Merkezi 10 Kasım 2017, 09:30 CVK Park Bosphorus Hotel -

  Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.olarak. ülkemiz ve bölgemiz fuarcılığını geliştirmek için yerel paydaşlarımızla bir araya geliyoruz.

 • Ödül töreni Bilgi Genç Sosyal Girişimci Ödülleri 2017 09 Kasım 2017, 19:30 Santralİstanbul Kampüsü -

  Bilgi Genç Sosyal Girişimci Ödülleri 2017, 9 Kasım Perşembe, saat 19:30 / Santralİstanbul Kampüsü

 • Konferans Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Serg 09 Kasım 2017, 09:30 Grand Cevahir Hotel, Convention Center -

  TÜYAK 2017 Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi, 9-10 Kasım 2017 tarihlerinde, Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı ve Yangından Korunma Derneği ev sahipliğinde Grand Cevahir Hotel, Convention Center’da düzenleniyor. AKUT Kurucu Başkanı ve Onursal Başkanı Nasuh Mahruki’nin “Büyük şehirlerde afet riski ve risk yönetimi” konulu açılış konuşmasını yapacağı, yangın ve yangından korunma ile ilgili toplumsal ve teknik tüm detayların paylaşılacak. 

 • Basın daveti Çin Ülke Günü 09 Kasım 2017, 09:30 İSO Odakule -

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), bu yıl 11 trilyon dolar hacmiyle dünyanın en büyük ikinci ekonomisi olan ve küresel ekonomiden yaklaşık yüzde 15 pay alan Çin’in pazar yapısını 9 Kasım Perşembe günü düzenleyeceği seminerde ele alacak. Çin Ülke Günü ve Türkiye için Fırsatlar toplantısında, her sene artarak büyüyen ekonomisi ile 2050 yılında ilk sırayı alması beklenen Çin’de Türk firmaları için ticaret ve yatırım fırsatları araştırılacak. Seminerde giderek zenginleşen 1,4 milyar nüfusu ile önemli bir tüketim kapasitesine sahip Çin’in ekonomik durumu, dış ticareti, pazar yapısı, yatırım ve iş fırsatları, iş kültürü ile Türk firmalarının bu ülkedeki deneyimleri aktarılacak.

 • Konferans 3. GLOBAL SATSHOW 09 Kasım 2017, 08:30 İstanbul Haliç Kongre Merkezi -

  Dünya uydu-uzay piyasalarına yön veren 3.Global Satshow, MÜSİAD’ın stratejik partnerliğinde ve ESOA (EMEA Satellite Operators’ Association- EMEA Uydu Operatörleri Birliği) ev sahipliğinde, Türksat, Es’hailSat, Mitsubishi Electric, İntelsat, Arris, dünyanın en büyük uydu ekosistemi derneği GVF, dünyanın en geniş profesyonel ağ yapılanması SSPI ve RG destekleriyle 9-10 Kasım tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

 • Ödül töreni QNB Finansbank 08 Kasım 2017, 14:30 QNB Finansbank Kristal Kule -

  QNB Finansbank’ın girişimcileri desteklemek üzere bu yıl dördüncü kez düzenlediği Geleceğin Patronları yarışmasında kazananlar, 8 Kasım Çarşamba günü belli oluyor. Ağustos ayından bu yana eğitimler ve elemelerle süren zorlu yarışma sürecinde son aşamaya gelen altı finalistin yapacağı sunumların ardından kazanan girişimlere, ödüllerini QNB Finansbank Genel Müdürü Temel Güzeloğlu takdim edecek.

 • Basın daveti Peak Games 08 Kasım 2017, 09:30 -

  Mobil uygulamalara yönelik çalışmaları ve yenilikçi vizyonuyla küresel teknoloji sektörünün öncüleri arasında yer alan Peak Games’in 2018 yılı hedeflerine yönelik bilgi vermek amacıyla bir basın toplantısı gerçekleştiriyoruz.

 • Konferans Kurumiçi Girişimcilik Konferansı 08 Kasım 2017, 09:00 Swissotel -

  Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Merkezi tarafından 5'incisi düzenlenen Kurumiçi Girişimcilik Konferansı bu yıl "Kurumların yeni silahı: Rekabette başarının sırrı startup işbirliği" temasıyla bir kez daha Türkiye'nin dev kurumlarının üst düzey temsilcilerini bir araya getirecek. Açılış konuşmasını TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erol Bilecik yapacak. 

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster