Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:59

 • Konferans 3. Yeşil Binalar & Ötesi Konferansı 08 Kasım 2017, 09:00 MSGSÜ Fındıklı Yerleşkesi / Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu -

  Mimarlık ve yapı sektörünün profesyonelleri tüm dünyada Şehircilik Günü olarak kutlanan 8 Kasım 2017 tarihinde, "Geleceğin Kentleri, Kentlerin Geleceği" konusunu tartışmak üzere “Yeşil Binalar & Ötesi Konferansı”nda bir araya geliyor.

 • Fuar FURNITURE İSTANBUL 07 Kasım 2017, 11:00 Cnr Expo Fuar Merkezi Yeşilköy -

  Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) tarafından 7-12 Kasım tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de organize edilecek olan Furniture İstanbul fuarı, 2018 trendlerinin ilk kez beğeniye çıkması açısından büyük önem taşıyor. İlk kez Furniture İstanbul fuarında sergilenecek koleksiyonlar Ocak-Şubat aylarında üretilerek 2018’de mağazalarda olacak.

 • Fuar Yataş Grup 07 Kasım 2017, 10:00 CNR EXPO Fuar Merkezi Yeşilköy -

  Türkiye’nin mobilya ve yatak uzmanı Yataş Grup olarak, Enza Home, Yataş Bedding ve Selena markalarımızın 2018 yılına özel yeni koleksiyon ve ürünleriyle, 7-12 Kasım tarihleri arasında İstanbul Mobilya Fuarı’nda olacağız. Toplamda 2 bin m²’ye ulaşan Enza Home, Yataş Bedding ve Selena stantlarımızda fuara özel 2018 trendleriyle tasarlanan mobilya ve dekorasyon ürünlerimizin yanı sıra akıllı teknolojilerle üretilen uyku ürünleri ve daha fazlasını ilk defa ziyaretçilerimizle buluşturacağız.

   

 • 7 - 8 Kasım zirve 17. Bilişim Zirvesi 07 Kasım 2017, 09:00 İstanbul Kongre Merkezi -

  Bilişim Zirvesi’17 - ICT Summit etkinliği bu yıl, Ahmed BOUNA, Xavier ANGLADA gibi yabancı konuşmacıları da ağırlayacak. Zirve, “REkonomi Başlıyor!” mottosunda, ezber bozan yeni yüzü ile 7 - 8 Kasım tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak

 • Ödül Töreni Ekonomide Yılın İş İnsanları 06 Kasım 2017, 08:30 -

  Ekonomist Dergisi tarafından her yıl düzenlenen Yılın İş İnsanları Ödül Töreni’ninl 26’ncısı bu yıl 6 Kasım 2017 Pazartesi günü gerçekleştiriliyor. Türk Telekom’un ana sponsorluğunda, Metal Yapı ve QNB Finansbank co-sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlikte, iş ve ekonomi dünyasının önde gelenleri ve medya yöneticileri yer alacak.Bu yılın iş insanları arasında; Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, Coca-Cola CEO’su Muhtar Kent, İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, TÜSİAD Eski Başkanı Cansen Başaran Symes, Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Chobani Kurucusu Hamdi Ulukaya, Big Chef’s Kurucusu Gamze Cizreli, Getir Kurucusu Nazım Salur yer alıyor.

 • Basın daveti Zamanın Ötesinde Tasarım Kâşifleri 01 Kasım 2017, 18:30 Yapı-Endüstri Merkezi -

  Robotik ve 3D Printing teknolojisinin günümüz ve geleceğin mimarlık dünyası için olağanüstü hizmetleri olabileceğine inanan dekonstrüktivist mimarinin önemli temsilcisi Wolf D. Prix, Geberit’in davetlisi olarak İstanbul’a geliyor.

 • Basın daveti Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç 01 Kasım 2017, 09:30 THE MARMARA TAKSİM - OPERA SALONU -

  Yangın konusunda Türkiye’nin en tanınmış uzmanlarından Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç, deprem sonrası yangın riskine karşı uyarıyor. Yüksek binalardaki yangın riskine de dikkat çekerek bu binaların yüzde 80’inin yangın açısından güvensiz olduğunu belirten Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç, Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı ve Yangından Korunma Derneği ev sahipliğinde düzenlenecek Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyumu öncesi konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenliyor. Toplantıda “Deprem Sonrası Yangın” ve “Yüksek Binalar ve Yangın” konularının ele alınacağı, önlenebilir felaket olan yangınla ilgili çarpıcı örneklerin ve önlem yöntemlerinin paylaşılacak.

 • Basın daveti Peru ve Türk Yemek Kültürü 31 Ekim 2017, 19:00 Kayla Mutfak Sanatları Akademisi -

  Sağlıklı yaşam furyasının temel taşlarından sayılan kinoa, mango, maça, mor mısır gibi Andean ürünlerini içeren Peru Mutfağı, son dönemde Türkiye’de de ilgi görmeye başladı. Yemek yemekten zevk alanlar için sağlıklı çözümler sunan Peru Mutfağı, Türk Mutfağı ile birçok açıdan da benzerlik gösteriyor. Bundan hareketle, Gastronomi Turizmi Derneği (GTD) VE Kayla Mutfak Sanatları Akademisi yaptığı iş birliği ile yükselen foodie trendi olan Peru mutfağını ve Türk Mutfağı mercek altına almaya hazırlanıyor.

 • Basın daveti TÜBİTAK TEYDEB 31 Ekim 2017, 12:30 MÜSİAD Genel Merkez -Sütlüce -

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Arif Ergin’in katılımlarıyla MÜSİAD Genel Merkez’de “TÜBİTAK TEYDEB Yeni Destek Sistemi Tanıtımı” ana başlıklı bir program düzenliyor. 31 Ekim’de gerçekleşecek programa; MÜSİAD Genel BaşkanI Abdurrahman Kaan, MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu Başkanı Fahrettin Oylum, MÜSİAD Genel Başkan Vekili Mahmut Asmalı, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Arif Ergin, TÜBİTAK Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Şahin Gök, TEYDEB Başkanı Mehmet Aslan, MÜSİAD Proje Yatırım ve Destekler Çalışma Grubu Başkanı Yunus Aksu konuşmacı olarak katılacaklar.

 • Basın daveti Visa Türkiye & FODER 31 Ekim 2017, 12:00 Wyndham Otel -

  Visa Türkiye & FODER (Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği) “Türkiye Finansal Okuryazarlık Araştırması”nın sonuçları açıklayacak.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster