Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:55

 • Basın daveti Türkiye'nin Gastronomi Turizmi Raporu 06 Aralık 2017, 09:30 Dedeman otel -

  Gastronomi Turizmi Derneği ve Xsights Araştırma’nın 6 aylık çalışmasıyla ortaya çıkarılan “Gastronomi Turistlerine Yönelik Araştırma Sonuçları” 6 Aralık Çarşamba günü İstanbul’da gerçekleştirilecek basın toplantısıyla açıklanacak. Türkiye’de ilk kez yapılan araştırma Gastronomi için Türkiye’ye gelen turistlerin ne kadar harcama yaptığı, gastronomi kültürünün ülke ekonomisine ne kadar katkı sağladığı gibi konularda önemli verilere ışık tutacak.

 • Lansman Figo Platfromu 06 Aralık 2017, 09:30 -

  Logo Elektronik ve FIT Solutions ortaklığıyla kurulan FİGO, alıcı, satıcı ve banka/faktoring şirketlerini bir araya getirerek, “Tedarikçi Finansmanı” kavramına yeni bir boyut kazandırıyor. FİGO’nun basın lansmanı, Logo Yazılım İcra Kurulu Başkanı M. Buğra Koyuncu, FIT Solutions CEO’su Koray Gültekin Bahar ve FİGO Genel Müdürü Derya Ekemen Fidan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

 • Konferans Sabancı Vakfı 05 Aralık 2017, 09:30 Sabancı Center -

  Sabancı Vakfı’nın 10 yıldır hayırseverlik alanındaki gelişmeleri gündeme taşıdığı “Filantropi Semineri”; bu yıl da ‘‘Eğitimde Yeni Yaklaşımlar: Merak Et, Hayal Et, Keşfet’’ başlığıyla düzenleniyor. Eğitim alanına odaklanacak seminerde, yeni nesil öğrenme modelleri üzerine çalışmalar yapan iki araştırmacı, Paul Collard ve Selçuk Şirin konuşmacı olacak. Toplantı Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı’nın ev sahipliğinde 5 Aralık 2017, Salı günü düzenlenecek.

 • Lansman Akzirve Gayrimenkul 05 Aralık 2017, 09:30 Bahçeşehir Strada Projesi / Satış Ofisi -

  Akzirve Gayrimenkul olarak, çeyrek asırdır Türkiye’deki yatırımlarımıza aralıksız devam ediyoruz. Şubat ayında temelini attığımız Strada projemizin ilk etabı hızla yükselmeye devam ediyor. Bunun yanı sıra projemizin ikinci etabı olan Strada Plus’ı ilk olarak sizlerle paylaşmak, detaylarıyla anlatmak ve aynı zamanda projenin ilerleyişini birlikte gezmek için bir basın görüşmesi düzenliyoruz.

 • Konferans BAistanbul 05 Aralık 2017, 09:30 Swissôtel The Bosphorus -

  BA-Works tarafından düzenlenen, Türkiye ve Güney Doğu Avrupa bölgesinin ilk ve tek uluslararası iş analizi konferansı BAistanbul, bu yıl üçüncü kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. “Perspektifleri Birleştirmek” teması ile gerçekleştirilecek etkinlikte Endüstri 4.0, IoT, büyük veri, yapay zeka ve sanal gerçeklik gibi yeni metotların ve teknoloji trendlerinin iş analizine uyarlanmasına yönelik farklı bakış açıları, farklı sektörlerden isimlerin yer alacağı panel ve konuşmalarla değerlendirilecek.

 • Panel Çin-Türkiye Sineması Panelleri 02 Aralık 2017, 10:00 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ GALATA KAMPÜSÜ -

  Çin-Türkiye Sineması Panelleri, Çin ve Türkiye sinemalarının ve sinema sektörlerinin güncel durumlarına, bu sektörlerdeki yeni açılımlara ve vizyonlara ışık tutarken, bir yandan da Türk ve Çin kültürleri arasındaki ortak geçmişi ve geleceğe dönük paylaşım ve işbirliği olanaklarını, iki kültürün birbirine katabileceklerini araştıracaktır.

 • Konferans UTESAV 30 Kasım 2017, 19:00 MÜSİAD Genel Merkezİ-Sütlüce -

  Uluslararası Teknolojik, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı (UTESAV) tarafından, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Başkanı Prof. Dr. Zekeriya Kurşun ‘un katılımlarıyla, MÜSİAD Genel Merkez’inde “Suudi Arabistan’ın Yeniden Kurulması ve Ortadoğu’nun Geleceği” konulu söyleşi gerçekleştirilecektir.

 • Fuar FİBACP 29 Kasım 2017, 17:00 İstanbul Lütfi Kırdar, Soysal Perakende Günleri-117 numaralı, FİBA CP Standı -

  FİBA Grubu şirketi olan Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP), istikrarlı büyümesine devam ediyor. Kurumumuzun, 29 Kasım 2017, Çarşamba 117 numaralı standında FİBA Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin ve FİBA Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin katılacaktır. 

   

 • Basın daveti 17. Perakende Günleri 29 Kasım 2017, 12:00 Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı -

  Simit Sarayı, sektörün en önemli buluşması olan 17. Perakende Günleri’nin ana sponsoru olarak lezzetli ikramlarıyla perakendecilerin buluşma noktası olacak.

 • Ödül töreni Türkiye'nin Kadın Girişimcisi Yarışması 28 Kasım 2017, 19:00 -

  Garanti Bankası’nın Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ve Ekonomist dergisiyle birlikte hayata geçirdiği ve bu yıl 11.si yapılan “Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması”nın ödül töreni, 28 Kasım Salı akşamı düzenlenecek.

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster