Geçmiş Etkinlikler - Sayfa:52

 • Basın daveti Temsa İş Makinaları 16 Ocak 2018, 09:00 -

  İş makinaları sektörünün önemli kuruluşlarından Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka’nın ev sahipliğinde Volvo Trucks Başkanı Claes Nilsson ve Sabancı Holding Sanayi Grup Başkanı Cenk Alper’in katılımıyla 16 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

 • Basın daveti OSEM ve SICPA Türkiye 16 Ocak 2018, 09:00 -

  OSEM ( Sertifikasyon ve Eğitim Merkezi) ve Sicpa Türkiye tarafından kayıt dışı ekonomi ile mücadele kapsamında başarılı bir proje örneği olarak uygulanmaya başlanan "Yedek Parça Takip Sistemin”nin tanıtılacağı basın toplantısı.

 • Basın daveti TEB-FODER 15 Ocak 2018, 08:30 Conrad Otel -

  Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği (FODER) iş birliği ile “Finansal Okuryazarlık ve Erişim Konferansı” bu yıl 15 Ocak 2018, Pazartesi günü düzenleniyor. TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici ve FODER Kurucu Başkanı Özlem Denizmen’in açılış konuşmalarını yapacağı, İngiltere’nin eski Çalışma ve Emeklilik Bakanı Barones Dr. Ros Altmann’ın ana konuşmacı olarak katılacağı, BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, SPK Başkan Yardımcısı Emre Önyurt ve T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Dr. Şerif Çakırsoy’un da konuşmacı olacak.

 • Basın daveti İstanbul Alman Lisesi 10 Ocak 2018, 10:30 -

  İstanbul Alman Lisesi, 150’nci yılına ilişkin hedefleri ve projelerini Alman Gazeteci ve Sunucu Sayın Judith Rakers’in moderatörlüğünde Almanya Federal Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Dr. Georg Wilhelm Birgelen, İstanbul Alman Lisesi Müdürleri Sayın Axel B. Brott ve Sayın Didem Veyisoğlu, İstanbul Alman Lisesi İdare Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Matthias Christoph Köhle ile Alman Liseliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve 150. Yıl Proje Koordinatörü Sayın Serhat Hacıpaşalıoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek basın toplantısıyla açıklıyor.

 • Basın daveti İGİAD 10 Ocak 2018, 10:00 Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği Genel Merkezi -

  Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD), asgari geçim ücretine alternatif olarak geliştirdiği “İnsani Geçim Ücreti”ni yaptığı bir araştırma ile belirledi. Türkiye’de farklı bölgelerde yaşayan ailelerin insan onuruna yaraşır, sosyal ihtiyaçlarını ortalama karşılayacak bir şekilde geçinebilmeleri için alt standartların ne olması gerektiğinin incelendiği araştırma ile İstanbul ve Türkiye ortalamasında farklı sonuçlara ulaşıldı. Prof. Dr. Adem Korkmaz ve Yrd. Doç. Dr. Yusuf Alpaydın araştırma sonuçlarını detaylı olarak paylaşılacak ve 2018 Yılı İnsani Geçim Ücreti’nin açıklayacak.

 • Basın daveti CMC Turkey 10 Ocak 2018, 09:30 -

  Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden olan CMC Turkey, kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyümeye devam ediyor. 5 bini aşkın çalışanıyla İstanbul, Malatya, Şanlıurfa, Rize, Bayburt ve Van olmak üzere toplamda altı ayrı lokasyonda, hizmet veren CMC Turkey, özellikle BPO alanındaki iddiasını yeni yatırımlarla sürdürmeyi hedefliyor. Toplantıda 2018 yılında rotasını yurt dışına çevirerek hayata geçireceği yeni yatırımlarla büyümesini sınırlarımızın dışına da taşıyacak olan CMC Turkey’nin yurt dışı planlarını, çağrı merkezi sektörüne dair değerlendirmelerini, istihdama yönelik önemli verilerini ve hedeflerini paylaşılacak.. 

 • Basın daveti TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları 09 Ocak 2018, 14:00 TÜSİAD Genel Merkezi -

  TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları (TEYDEB) Sistemi'nin detaylı sunumunun yapılacağı tanıtım toplantısı 9 Ocak Salı günü 14:00 – 16:15 saatleri arasında TÜSİAD Genel Merkezinde gerçekleşecek. Toplantıda girişimlerin ve KOBİ'lerin Ar-Ge hamlelerine önemli teşvikler sunan programın yenilikleri tüm yönleriyle konuşulacak. Toplantının açılış konuşmalarını TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik ve TÜBİTAK Başkanı Sayın Prof. Dr. Arif Ergin yapacak.

 • Basın daveti ERETEAM 09 Ocak 2018, 10:00 -

  Büyük veriyi doğru analiz edip, yönetebilen kurum ve kuruluşların rekabet avantajı kazandığı günümüzde yazılım hizmetlerinin önemi her geçen gün daha da artıyor. Türkiye’nin ilk yazılım danışmanlık şirketlerinden biri olan ERETEAM’in CEO’su Kutlay Şimşek, 9 Ocak Salı günü düzenlenecek basın toplantısında; yazılım hizmetleri konusunda ülkemizin içinde bulunduğu mevcut durum başta olmak üzere, sektöre yönelik olarak 2017 yılının değerlendirmesini yaparak, 2018’e dair öngörülerini paylaşacak

 • Basın daveti AKKÖK HOLDİNG 05 Ocak 2018, 09:00 -

  Akkök Holding çatısı altında faaliyet gösteren, Türkiye’nin emaye ve seramik pazarının lider şirketi Gizemfrit yeni bir şirket satın alması gerçekleştiriyor. Gizemfrit’in yurt dışında satın aldığı şirket ile ilgili bilgileri ve yeni dönem planlarını paylaşmak için 5 Ocak 2018 Cuma günü Akkök Holding İcra Kurulu Başkanı Ahmet C. Dördüncü, Akkök Holding İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Raif Ali Dinçkök ve Gizemfrit Genel Müdürü Veysi Küçük’ün katılımıyla gerçekleştirilecek. 

 • Basın daveti Trabzon Liman İşletmeciliği 04 Ocak 2018, 09:00 -

  Albayrak Grubu’nun işletme hakkına sahip olduğu ve stratejik konumdaki Trabzon Limanı halka arza ediliyor. Deniz Yatırım liderliğinde gerçekleştirilecek halka arzla Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.’nin 21 milyon TL olan çıkarılmış sermayesinin yüzde 30’u Borsa İstanbul’da (BİST) işlem görmeye başlayacak.  Toplantı, Doğu Karadeniz’in en büyük limanı konumunda bulunan Trabzon Limanı’nın halka arzı dolayısıyla Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. Genel Müdürü Muzaffer Ermiş ve Deniz Yatırım Genel Müdürü Melih Akosman ev sahipliğinde gerçekleşecek. 

BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster