BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaSigorta - BES ve HayatAnadolu Sigorta, hizmet ihracatında bu yıl da birinci----

Anadolu Sigorta, hizmet ihracatında bu yıl da birinci

Anadolu Sigorta, hizmet ihracatında bu yıl da birinci
22 Aralık 2020 - 12:54 www.finansgundem.com

Anadolu Sigorta, Türkiye'nin sürdürülebilir büyümesine katkıda bulunan firma ve kuruluşların ödüllendirildiği 2019 Yılı Hizmet İhracatı Şampiyonları'nda finans, sigorta ve diğer mali hizmetler kategorisinde bu yıl da birincilik ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin başarılı hizmet ihracatçılarına verilen Hizmet İhracatı Ödülleri, bu yıl pandemi nedeniyle, tören gerçekleşmeden basın bülteni ile duyuruldu.

Anadolu Sigorta, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da finans, sigorta ve diğer mali hizmetler kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Şencan, ödülü almaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek, “Anadolu Sigorta olarak, geçtiğimiz yıl bizzat Sayın Cumhurbaşkanımızın elinden alma şerefine nail olduğumuz bu ödüle tekrar layık görülmekten büyük onur duyduk. Kurucumuz Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda, Türkiye’nin geleceğine olan inancımız ve devletimizin desteğiyle, yeni hedeflere doğru ilerlemeye kararlıyız. Bu anlamlı ödül, doğru yolda olduğumuzu göstermesi açısından büyük öneme sahip. Anadolu Sigorta olarak ülkemizin ihracatına ve sürdürülebilir kalkınmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Anadolu Sigorta’ya IDC Türkiye’den 2 ayrı Dijital Dönüşüm Ödülü

Anadolu Sigorta, Çevresel ve Sosyal Risk Yönetim Sistemi Projesi’ni tamamladı

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)