BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemZeybekci o iddiaları yalanladı----

Zeybekci o iddiaları yalanladı

Zeybekci o iddiaları yalanladı
26 Ağustos 2014 - 19:41 www.finansgundem.com

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, İstanbul Zeytinburnu'da, "16-9" olarak adlandırılan binalarla ilgili iddialara cevap verdi

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, İstanbul Zeytinburnu'da, "16-9" olarak adlandırılan binalarla ilgili iddialara cevap verdi

Zeybekci, binalarda, şahsı, ailesi, şirketleri ve şirket ortaklarına ait mülkiyet, irtifak ve kira dahil olmak üzere, hiçbir hukuki ilişkisinin olmadığını ifade etti.

Zeybekci, söz konusu binalarda iki dairesinin bulunduğuna dair, bugün bir basın organında haber çıktığını anımsatarak, şu açıklamada bulundu:

"31 Mart 2011 tarihinde sözleşmesini yaparak, tamamı şahsi hesabımdan banka havaleleriyle, ilgili firmaya eşit taksitlerle bir buçuk yılda ödemesini yaptığım, iki ayrı bağımsız bölümün birleşmesi ile oluşan, net 134 metrekarelik konutu, imar, inşaat ve iskan ruhsatları için her türlü inceleme ve araştırmayı yaparak satın aldım.

Adı geçen binalarla ilgili tarihi yarımadanın siluetine aykırı konum tartışmaları çıkması üzerine, satma kararı aldım, sattım ve tapu devirlerini gerçekleştirdim.

Şu an itibariyle, ilgili firmanın beyanında da görüleceği gibi, adı geçen binalarda şahsıma, aileme, şirketlerime ve şirket ortaklarıma ait mülkiyet, irtifak ve kira dahil olmak üzere, hiçbir hukuki ilişkim yoktur.

Konu hakkında ilgili firmanın yazısı da ekte sunulmaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)