BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkYapı Kredi sürdürülebilir bir gelecek için kadın çiftçileri destekliyor----

Yapı Kredi sürdürülebilir bir gelecek için kadın çiftçileri destekliyor

Yapı Kredi sürdürülebilir bir gelecek için kadın çiftçileri destekliyor
14 Kasım 2021 - 20:14 www.finansgundem.com

Yapı Kredi’nin tarımsal üretim gerçekleştiren tüm kadın çiftçi müşterileri, 50.000 TL’ye kadar 24 aya kadar vadede yüzde 1,65 faiz oranı ile tarımsal işletme kredisi kullanabilecek.

Hayatın her alanında sınırları kaldırmak için çalışan Yapı Kredi, toplumsal cinsiyet eşitliği ve sürdürülebilir ekonomik büyüme konusunda önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Banka, bu kapsamda, kadın çiftçilere özel tarım kredisi kampanyası düzenliyor. Yapı Kredi’nin tarımsal üretim gerçekleştiren tüm kadın çiftçi müşterileri, 50.000 TL’ye kadar 24 aya kadar vadede yüzde 1,65 faiz oranı ile tarımsal işletme kredisi kullanabilecek. Kredi açılış ücreti muafiyeti avantajı da sunan bu kampanya, 30 Kasım 2021 tarihine kadar sürecek.

Kadın çiftçileri destekleyerek sınırları kaldırıyoruz

Sürdürülebilir kalkınma için tarımsal üretimi desteklediklerini söyleyen Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, konuyla ilgili şu değerlendirmede bulundu: “Tarım sektörünün kritik öneminin farkındayız. Bu doğrultuda, ülkemizde tarım sektörünün gelişimini ve büyümesini destekleyecek çalışmalar yürütüyoruz. Çiftçilerimizin önündeki sınırları, en uygun ve avantajlı finansal çözümlerimizle kaldırmayı hedefliyoruz. Bununla birlikte, sektörün itici gücü olan kadın çiftçilerimizi de desteklemeyi sürdürüyoruz. Son olarak, kadın çiftçi müşterilerimiz için avantajlı koşullarla tarım kredisi kampanyamızı hayata geçirdik. Böylece, sağladığımız finansman çözümleriyle, sürdürülebilirlik adına da önemli adımlar atmış oluyoruz. Yurdun dört bir yanındaki kadın çiftçilerimizi sürdürülebilir kalkınma ve ekonomik büyüme konusunda destekliyoruz. Önümüzdeki dönemde de tarım sektörünün ve özellikle kadın çiftçilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

Yapı Kredi’den yine bir ilk: Vadaa NFT koleksiyonu

Koç Holding, Yapı Kredi'deki 'lik UniCredit hisselerini geri alıyor

Çocuklar için tamamlayıcı sağlık sigortası Yapı Kredi Mobil’de

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)