BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkÇocuklar için tamamlayıcı sağlık sigortası Yapı Kredi Mobil’de----

Çocuklar için tamamlayıcı sağlık sigortası Yapı Kredi Mobil’de

Çocuklar için tamamlayıcı sağlık sigortası Yapı Kredi Mobil’de
07 Kasım 2021 - 18:30 www.finansgundem.com

Yapı Kredi Mobil'de yeni eklenen özellikle ebeveynler, kendileri sigortalı olmasa bile 6-18 yaş arası çocuklarına uygun fiyatlarla Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabiliyor.

Her alanda sınırları kaldıran Yapı Kredi, son zamanlarda geniş kitleler tarafından tercih edilen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda çocuklara bir yenilik sunuyor. Yapı Kredi Mobil’de, ebeveynler kendilerine Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabilirken poliçe kapsamına çocuklarını dâhil edebiliyorlardı. Yeni eklenen özellikle birlikte ebeveynler, kendileri sigortalı olmasa bile 6-18 yaş arası çocuklarına uygun fiyatlarla Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabiliyor. Allianz güvencesiyle sunulan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününde, yüzde 25 indirim uygulanıyor. Ek olarak Yapı Kredi Mobil’den alınan poliçelerde yüzde 10 oranında World puan hediye ediliyor.

Pandemi döneminde sağlığın öneminin ortaya çıkmasıyla, özellikle Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın sigorta sektöründe en fazla büyüyen ürün olduğunu söyleyen Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen konuyla ilgili şu değerlendirmede bulundu: “Yapı Kredi olarak hayatın her alanında sınırları kaldırmayı ilke edindik. Bu doğrultuda müşterilerimizin ve ailelerinin sağlığını her zaman ön planda tutuyoruz. Bununla birlikte pandemide birçok kilidi açan dijital kanalları, sigortacılık alanında oldukça önemsiyoruz. Yapı Kredi Mobil’e yeni eklediğimiz özellik sayesinde, ebeveynler kendileri sigortalı olmasalar dahi 6-18 yaş arası çocuklarına Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabiliyor. Çocuklar için bu sene ilk olarak, biriktirmenin en kolay yolu olan BES’i 18 yaş altına sunmuştuk. Şimdi ise son zamanlarda geniş kitleler tarafından tercih edilen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı çocuklar için sunarak müşterilerimizin talep ettiği, ihtiyaç duydukları sigorta/emeklilik ürünlerine en kolay ve en iyi müşteri deneyimiyle ulaşmalarını sağlıyoruz.

Yapı Kredi’den ihracatçı müşterilerine Türkiye’de bir ilk

Yapı Kredi'den 9 ayda ekonomiye 465 milyar TL kaynak

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)