BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkDenizbank'tan 45 milyon euroluk kredi anlaşması----

Denizbank'tan 45 milyon euroluk kredi anlaşması

Denizbank'tan 45 milyon euroluk kredi anlaşması
01 Temmuz 2020 - 07:49 www.finansgundem.com

Denizbank, European Fund for Southeast Europe'dan (EFSE), 20 milyon euro, Green for Growth Fund'dan (GGF) 25 milyon euro tutarlarında 6'şar yıllık kredi anlaşmaları sağladı

Denizbank, Euroean Fund for Southeast Europe'dan (EFSE) ve Green for Growth Fund'dan (GGF) ile yaptığı kredi anlaşmalarını Kamuyu Aydınlatma Platformu'ndan (KAP) duyurdu. 

Denizbank, European Fund for Southeast Europe'dan (EFSE), 20 milyon euro tutarında, 6 yıl vadeli kredi için anlaşma sağladı. 

Banka'dan konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Bankamız, European Fund for Southeast Europe'dan (EFSE), 20 milyon EUR (yaklaşık 154 milyon TL) tutarında, 6 yıl vadeli kredi için anlaşma sağlamıştır. Söz konusu kaynak, tarım, hayvancılık ve
tarımsal işletme ile ilgilenen mikro ve küçük işletmeler ve girişimciler (MSE) ile kırsal alanlarda faaliyet gösteren KOBİ'lerin finansmanı için kullanılacaktır."

GGF'den 25 milyon euro 

Denizbank, Green for Growth Fund'dan (GGF) 25 milyon euro tutarında, 6 yıl vadeli kredi için anlaşma sağladı. Banka'dan konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Bankamız, Green for Growth Fund' dan (GGF) 25 milyon EUR (yaklaşık 192 milyon TL) tutarında, 6 yıl vadeli kredi için anlaşma sağlamıştır. Söz konusu kaynak, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji projelerinin finansmanında kullanılacaktır."

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)