BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkAlternatif Bank ticari müşterileri için ihale süreçlerinin takibini kolaylaştırıyor----

Alternatif Bank ticari müşterileri için ihale süreçlerinin takibini kolaylaştırıyor

Alternatif Bank ticari müşterileri için ihale süreçlerinin takibini kolaylaştırıyor
03 Ekim 2023 - 11:52 www.finansgundem.com

Alternatif Bank BankPRO iş birliğiyle ticari müşterileri için ihale süreçlerinin takibini kolaylaştırıyor.

“Danışman Bankacılık” yaklaşımı ve ticari bankacılık alanında geliştirdiği yenilikçi çözümleriyle müşterilerine değer yaratmaya devam eden Alternatif Bank, BankPRO ile yeni bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında Alternatif Bank, BankPRO’nun çözümleri sayesinde Kamu İhale Kurumu’nun yayınladığı ihalelere giren firmalara, ihtiyaçlarına yönelik farklı finansal çözümler sunarak iş süreçlerine katkı sağlayabilecek. 

BankPRO iş birliği ile ticari faaliyetlerini kolaylaştırdığı müşterileriyle daha fazla derinleşmeyi amaçlayan Banka, ihaleler hakkında detaylı bilgi aktarımı ile müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık hizmeti vermeye devam edecek. Alternatif Bank, kamu ihalesi üstlenen firmaların ihtiyaç duyacağı teminat mektubu tutarları, tamamlanan ve devam eden işleri ve sözleşme vadeleri gibi bilgiler ışığında müşterilerinin ihtiyaçlarına göre şekillendireceği terzi işi çözümlerini derinleştirecek.  

İş birliği hakkında görüş bildiren Alternatif Bank Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Burcu Yangaz, “Alternatif Bank olarak ‘Danışman Bankacılık’ yaklaşımımız doğrultusunda, müşterilerimize sunduğumuz finansal çözümlerin yanında, onların iş süreçlerine destek olacak, sürdürülebilir büyümelerine, faaliyetlerini genişletmelerine katkı sağlayacak hizmetleri geliştirmeyi her zaman önceliğimiz kabul ediyoruz. Bu kapsamda sürekli yenilikçi çözümlere odaklanıyor, gerektiğinde müşterilerimizin ticari faaliyetlerini kolaylaştıracak iş birlikleriyle bu süreçleri en verimli şekilde kurguluyoruz. Son olarak BankPRO ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği de bu stratejimizin önemli bir yansıması oldu. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kamu ihaleleri, büyümek, güçlenmek isteyen firmalar için büyük fırsatlar sunarken aynı zamanda kurumsal itibarlarına da katkı sağlıyor. Bu ihale süreçlerinde firmaların ihtiyaç duyacağı finansal çözümleri geliştirmek, onları doğru yönlendirmek de biz bankalar için ayrı bir öneme sahip. Ancak bu noktada farklı ölçeklerde çok sayıda kamu ihalesini takip etmek, detaylarına, güncellemelerine hakim olmak ve bu süreçlere dahil olan firmaları takip edebilmek de kritik bir konu… BankPRO bu alanda geliştirdiği yazılım hizmetiyle, bizlere büyük bir bilgi kaynağına erişebilme imkanı sunarken aynı zamanda kamu ihale süreçlerine dahil olan veya ihalelere girmeyi planlayan firmalarla ilişkimizi derinleştirmeye de yardımcı oluyor. Bu iş birliği sayesinde Alternatif Bank olarak kamu ihalelerindeki tüm süreçleri ve gelişmeleri etkin şekilde takip ederek müşterilerimize eş zamanlı çözümler sunacağımıza, yenilikçi çözümlerimizle müşteri tabanımızı genişleteceğimize ve hepsinden önemlisi iş süreçlerinde değer yaratacağımıza inanıyoruz” dedi.

Alternatif Bank zahmetsiz dijital bankacılık deneyimini geliştirmeye devam ediyor

 

Alternatif Bank üst yönetiminde yeni atama

 

Alternatif Bank ve Robotel Derneği uzuv kaybı yaşayan çocuklar için el ele verdi

 

Alternatif Bank'tan 1.13 milyar TL kâr

 

Alternatif Bank değerlerini çalışanlarıyla birlikte oluşturdu, “Değerler Haftası” ile kutluyor

 

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)